Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 74 Қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызында 6-5-121 нөмірімен тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28- бабының 6)тармағына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар қосымшаға сәйкес Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. йсімбаевқа жүктелсін.
Қордай ауданының әкімі                     І. Тортаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 ақпан № 74
Қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіт баспа материалдарын
орналасқан жері
Қасық ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
Степной ауылы
Мектептің алды
Жамбыл ауылы
Мәдениет үйінің алдында
Бетқайнар ауылы
Мәдениет үйінің алдында
Қақпатас ауылы
Орталық Д.Қонаев көшесі
Сарыбұлақ ауылы
Мәдениет үйінің алдында
Отар ауылы
Орталық алаң
Кенен ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің алды
Үлкен-Сұлутөр ауылы
Орталық Жібек жолы көшесі
Сұлутөр ауылы
Орталық Жамбыл көшесі
Ноғайбай ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
Алға ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимаратының алдында
Қарасай ауылы
Ауылдық клубтың алды
Сортөбе ауылы
Мәдениет үйінің алды
Қаракемер ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимаратының алды
Масаншы ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимаратының алды
Ауқатты ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
Қарасу ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
Қордай ауылы
Орталық Жібек жолы көшесі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 28 февраля 2011 года № 74. Зарегистрировано Кордайским управлением юстиции 02 марта 2011 года за № 6-5-121. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15 ноября 2013 года № 05-1357)
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15.11.2013 № 05-1357).
На основании пункта 6 статьи-28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Кордайской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложения.
2. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Уйсимбаева Е.К.
Аким Кордайского района                    И. Тортаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 28 февраля 2011 года № 74
Места размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных материалов
1
Село Касык
Площадь в центре села
2
Село Степной
Перед школой
3
Село Жамбыл
Перед домом культуры
4
Село Беткайнар
Перед домом культуры
5
Село Какпатас
Центральная улица Д.Конаева
6
Село Сарыбулак
Перед домом культуры
7
Село Отар
Центральный площадь
8
Село Кенен
Перед домом культуры
9
Село Улкен-Сулутор
Центральная улица Жибек-Жолы
10
Село Сулутор
Центральная улица Жамбыла
11
Село Ногайбай
Площадь в центре села
12
Село Алга
Перед зданием акимата сельского округа
13
Село Карасай
Перед зданием клуба
14
Село Сортобе
Перед домом культуры
15
Село Каракемер
Перед зданием акимата сельского округа
16
Село Масанчи
Перед зданием акимата сельского округа
17
Село Аухатты
Площадь в центре села
18
Село Карасу
Площадь в центре села
19
Село Кордай
Центральная улица Жибек-Жолы