"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 35-4 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 сәуірде 6-5-122 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1772 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-5-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда № 9-10 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6655330» сандары «7621308» сандарымен ауыстырылсын;
«5594291» сандары «6560269» сандарымен ауыстырылсын;
2)тармақшада:
«6869330» сандары «7660790» сандарымен ауыстырылсын;
5)тармақшада:«-234236» сандары «-59718» сандарымен ауыстырылсын;
6)тармақшада:
«234236» сандары «59718» сандарымен ауыстырылсын;
«235364» сандары «21364» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кордайского районного маслихата от 28 марта 2011 года № 35-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 07 апреля 2011 года за номером 6-5-122. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1772) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 “О районном бюджете на 2011-2013 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-114, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” № 9-10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6655330» заменить цифрами «7621308 »;
цифры «5594291» заменить цифрами «6560269»;
в подпункте 2):
цифры «6869330» заменить цифрами «7660790»;
в подпункте 5):
цифры «-234236» заменить цифрами «- 59718»;
в подпункте 6):
цифры «234236» заменить цифрами «59718»;
цифры «235364» заменить цифрами «21364»;

«0» сандары «39482» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша атқарушы               Ф.Байбекова
Қордай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 наурыздағы
№ 35-4 шешіміне 1 - қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-4 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры «0» заменить цифрами «39482».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного маслихата,
временно исполняющая полномочия
секретаря районного маслихата              Ф.Байбекова
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 28 марта 2011 года № 35-4
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года №34-4
Районный бюджет на 2011 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5