"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 мамырдағы N 37-5 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 мамырда 6-5-125 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-5-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда № 9-10 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
хатшысы
М. Атшабаров
Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 мамырдағы
№ 37-5 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-4 шешіміне 1 – қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кордайского районного маслихата от 20 мая 2011 года № 37-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 30 мая 2011 года за номером 6-5-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-114, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк» № 9-10) следующие изменения:
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
М.Атшабаров                                Т. Сугирбай
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 20 мая 2011 года № 37-5
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 34-4
Районный бюджет на 2011 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

11200
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31825
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
508
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
54049
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28353
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
17500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
395650
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16985
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16985
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346266
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
91400
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28260
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36570
006
Тұрғын үй көмегі
30265
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26750
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6985
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
101450
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9464
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15122
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32399
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1592
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
242053
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12791
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
3801
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы

11200
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31825
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
508
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54049
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28353
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
17500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
395650
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16985
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16985
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346266
002
Программа занятости
91400
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28260
005
Государственная адресная социальная помощь
36570
006
Жилищная помощь
30265
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26750
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6985
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
101450
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9464
023
Обеспечение деятельности центров занятости
15122
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1592
021
Капитальные расходы государственных органов
4200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
242053
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12791
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3801
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

3405
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3405
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
28928
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6721
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4100
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12668
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1605
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1834
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12748
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8638
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4110
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
108413
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
108413
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10280
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10280
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10280
12
Көлiк және коммуникация
116358
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
116358
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
116358
13
Басқалар
66049
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18723
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
18723
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8018
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8018
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
12949
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12949
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8038
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3405
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3405
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
28928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6721
003
Капитальные расходы государственных органов
4100
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
12668
006
Организация санитарного убоя больных животных
1605
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1834
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12748
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8638
004
Организация работ по зонированию земель
4110
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
108413
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
108413
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10280
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10280
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10280
12
Транспорт и коммуникации
116358
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
116358
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
116358
13
Прочие
66049
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18723
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
18723
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8018
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8018
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
12949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12949
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог