"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы N 47-4 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада 6-6-97 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 28 қазандағы № 40-2 шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-89 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 10,11 29 қаңтардағы № 12,13 және 4 ақпандағы № 14,15 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5570675» сандары «5190403» сандарымен ауыстырылсын;
«890099» сандары «940479» сандарымен ауыстырылсын;
«30555» сандары «39251» сандарымен ауыстырылсын;
«10327» сандары «9177» сандарымен ауыстырылсын;
«4639694» сандары «4201496» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5587264» сандары «5206992» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года № 41-3
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 9 ноября 2011 года № 47-4. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 10 ноября 2011 года за № 6-6-97. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 40-2 от 28 октября 2011 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 25 декабря 2010 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-89, опубликовано 28 января 2011 года в газете «Меркі тынысы» за № 10,11 29 января № 12,13 и 4 февраля № 14,15) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5570675» заменить на цифры «5190403»;
цифры «890099» заменить на цифры «940479»;
цифры «30555» заменить на цифры «39251»;
цифры «10327» заменить на цифры «9177»;
цифры «4639694» заменить на цифры «4201496»;
в подпункте 2):
цифры «5587264» заменить на цифры «5206992»;
в пункте 4:
цифры «4000» заменить на цифры «6000»;
Приложение - 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

19912
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
43027
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14107
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
190830
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7745
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7745
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158601
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
7018
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3536
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7939
006
Тұрғын үй көмегі
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13394
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4700
016
18 жасқа дейінгі балаларға арналған мемлекеттік жәрдемақылар
95808
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
12341
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13365
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24484
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23761
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
723
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
182803
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14655
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
12655
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13411
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
13411
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

19912
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43027
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14107
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
14500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
190978
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7893
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158601
002
Программа занятости
7018
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3536
005
Государственная адресная социальная помощь
7939
006
Жилищная помощь
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13394
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4700
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
95808
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12341
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13365
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23761
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
723
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
182803
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14655
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12655
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13411
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
13411
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)