Бірлік ауылындағы орталық саябаққа атау беру туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округінің әкімінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 21 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 тамызда 6-7-71 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және 2011 жылдың 23 ақпанында өткен ауыл тұрғындары жиналысының хаттамасына сәйкес Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бірлік ауылындағы орталық саябаққа Дүйсен Асанбаевтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Қ. Салмарбековке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Бірлік ауылдық округінің әкімі                Е.Асанов

О названии центрального парка в селе Бирлик
Решение акима Бирликского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области от 11 августа 2011 года № 21. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 26 августа 2011 года № 6-7-71
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 3 статьи-37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи-14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и на основании протокола собрания жителей села от 23 февраля 2011 года аким Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Дуйсена Асанбаева центральному парку в селе Бирлик.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бирликского сельского округа К.Салмарбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бирликского сельского округа          Е.Асанбаев