"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздегі № 32-6 Шешімі. Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 6-8-120 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 15 наурыздағы № 32-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1772 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 22 қаңтардағы № 8-9 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"4273743" сандары "4360754" сандарымен ауыстырылсын;
"3190075" сандары "3277086" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4241743" сандары "4381746" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "32000" сандары "36600" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "32000" сандары "36600" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-19702" сандары "-77294" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"19702" сандары "77294" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "57592" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 29 марта 2011 года № 32-6. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 12 апреля 2011 года за № 6-8-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1772) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января в № 8-9 газеты «Құлан-таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4273743» заменить цифрами «4360754»;
цифры «3190075» заменить цифрами «3277086»;
в подпункте 2):
цифры «4241743» заменить цифрами «4381746»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «32000» заменить цифрами «36600»;
во втором абзаце цифры «32000» заменить цифрами «36600»;
в подпункте 5):
цифры «-19702» заменить цифрами «-77294»;
в подпункте 6):
цифры «19702» заменить цифрами «77294»;
цифры «0» заменить цифрами «57592;
в пункте 4:

"6000" сандары "6500" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ә. Сейтбеков П. Сүлейменов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 наурыздағы

цифры «6000» заменить цифрами «6500».
Приложения 14 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессиии                       Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
А.Сейтбеков                                П.Сулейменов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
772
008
Жергілікті атқарушыорганның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
772
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
57592
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
57592
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57592
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57592
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 32-6 шешіміне 2-қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфроқұрылымдардың дамуы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру(немесе) сатып алу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын таьтиғы аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 32-6 шешіміне 3-қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне 7-қосымша
2011 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ауданның ауылдық (селолық) округтері
Бағдарламалардың атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
1
Құлан

452
Отдел финансов района (города областного значения)
772
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
772
8
Используемые остатки бюджетных средств
57 592
01
Остатки бюджетных средств
57 592
1
Свободные остатки бюджетных средств
57 592
Свободные остатки бюджетных средств
57 592
Приложение 2 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 32-6 от 29 марта 2011 года
Приложение 4 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-6 от 24 декабря 2010 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2011 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
4
образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости-2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
028
Развитие коммунального хозяйства
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
Приложение 3 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 32-6 от 29 марта 2011 года
Приложение 4 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-6 от 24 декабря 2010 года
Бюджетные программы на 2011 год по каждому аульному (сельскому) округу
Аульный (сельский) округ
бюджетные программы
Итого
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кулан