"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 33-4 Шешімі. Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 мамырда 6-8-123 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі №  34-2 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 22 қаңтардағы № 8-9 «Құлан таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4360754» сандары «4350975» сандарымен ауыстырылсын;
«1060750» сандары «1391068» сандарымен ауыстырылсын;
«15267» сандары «16283» сандарымен ауыстырылсын;
«3277086» сандары «2935973» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4381746» сандары «4371967» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 26 апреля 2011 года № 33-4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 06 мая 2011 года за № 6-8-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актав за № 1773) районный маслихат Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актах за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января в № 8-9 газеты «Кулан таңы»)следуюшие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4360754» заменить цифрами «4350975»;
цифры «1060750» заменить цифрами «1391068»;
цифры «15267» заменить цифрами «16283»;
цифры «3277086» заменить цифрами «2935973»;
в подпункте 2):
цифры «4381746» заменить цифрами «4371967»;
в пункте 4:

«6500» сандары «6700» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының төрағасы Ербол Абақұлы Әбутәліповке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б.Теңілбаев                                П.Сүлейменов
Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 33-4 шешіміне № 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Кірістер атауы
Сомасы,
мың.
теңге
Санаты
Сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры «6500» заменить на цифрами «6700».
Приложения-1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить председателю ревизионной комиссии районного маслихата Абуталипова Ербола Абаковича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б.Тенилбаев                                П.Сулейменов
Приложение 1
к решению № 33-4 маслихата района Т.Рыскулова
от 26 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению № 30-6 маслихата района Т.Рыскулова
от 24 декабря 2010 года
Бюджет на 2011 год
(тыс.тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8900
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8576
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5326
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2250
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6064
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4964
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың) ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
109542
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
109542
11
Өнеркәсіп,сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметі
9812
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылыс және құрылыс бөлімі
9812
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз жөніндегі қызметтер
9812
12
Көлік және коммуникация
137021
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137021
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
137021
13
Басқалар
49143
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13260
022
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
13260
452
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6700
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі
11788
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік,өнеркәсіп және ауылшаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11788
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5471
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5471
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

8900
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5326
003
Капитальные расходы государственных органов
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6064
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
109542
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
109542
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9812
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9812
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9812
12
Транспорт и коммуникации
137021
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137021
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
137021
13
Прочие
49143
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13260
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
13260
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6700
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
11788
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5471
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)