"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы № 38-4 Шешімі. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада 6-8-128 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 22 қаңтардағы № 8-9 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4350865" сандары "4389790" сандарымен ауыстырылсын;
"1400416" сандары "1401440" сандарымен ауыстырылсын;
"11291" сандары "10267" сандарымен ауыстырылсын;
"2935507" сандары "2974432" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4399362" сандары "4438287" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"24370" сандары "23170" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
хатшысы
Д. Жабықбаев
П. Сүлейменов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 7 қарашадағы
№ 38-4 шешіміне № 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет
(мың теңге)
Санаты
Кірістер атауы
2011
Сомасы
Сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 7 ноября 2011 года № 38-4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 10 ноября 2011 года за № 6-8-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актав за № 1797) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актах за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января в № 8-9 газеты «Құлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4350865» заменить цифрами «4389790»;
цифры «1400416» заменить цифрами «1401440»;
цифры «11291» заменить цифрами «10267»;
цифры «2935507» заменить цифрами «2974432»;
в подпункте 2):
цифры «4399362» заменить цифрами «4438287»;
в пункте 4:
цифры «24370» заменить цифрами «23170».
Приложения - 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Д.Жабыкбаев                                П.Сулейменов
Приложение № 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 38-4 от 7 ноября 2011 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-6 от 24 декабря 2010 года
Бюджет на 2011 год
(тыс тенге)
Категория              Наименование доходов
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

71419
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36628
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12291
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5500
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
203987
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала,кент,ауыл(село),ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11246
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11246
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162712
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14000
006
Тұрғын үй көмегі
784
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3662
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
88500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2218
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30029
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28929
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
227004
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2000
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардын дамуы
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4832
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4832
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

71419
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36628
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12291
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203987
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11246
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11246
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162712
002
Программа занятости
23000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5290
005
Государственная адресная социальная помощь
14000
006
Жилищная помощь
784
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11112
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3662
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
88500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2218
023
Обеспечения деятельности центров занятости
10646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28929
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
227004
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2000
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4832
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4832
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

143750
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
5727
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5727
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16151
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
16151
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18867
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5377
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1100
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құның иелеріне өтеу
5250
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
5500
010
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1640
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6064
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4964
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
96941
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96941
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11934
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11934
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11457
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
477
12
Көлік және коммуникация
161083
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161083
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
160583
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
500
13
Басқалар
66993
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13260
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
13260
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

143750
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
5727
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5727
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16151
010
Развитие объектов сельского хозяйства
16151
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5377
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1100
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1640
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6064
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
96941
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96941
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11934
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11934
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11457
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов
477
12
Транспорт и коммуникации
161083
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161083
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
160583
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
500
13
Прочие
66993
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13260
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
13260
452
Отдел финансов района (города областного значения)