Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 31 Қаулысы. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызында 6-9-114 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес Сарысу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Ж.Бапановқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж.Омаров
Сарысу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ 31 Қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Қала және елді мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жаңатас қаласы
1 шағын ауданда орналасқан тақта
2 шағын ауданда орналасқан тақта
Әулие-ата көшесінің бойында орналасқан тақта
С.Мұқанов көшесінің бойында орналасқан тақта
С.Мұқанов және Бейбітшілік көшелерінің
қиылысындағы тақта
Ш.Датқа көшесінің бойында орналасқан тақта
С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің жанындағы
Тақта
2
Саудакент ауылы
Сұлтанғазиев көшесінің бойында орналасқан тақта
Сұлтанғазиев және Төле би көшелерінің қиылысындағы тақта
3
Ақтоғай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
4
Ұ.Сыздықбайұлы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
5
Арыстанды ауылы
Арыстанды орта мектебінің жанындағы тақта
6
Түркістан ауылы
М.Әуезов атындағы орта мектебінің жанындағы тақта
7
Үшбас ауылы
Үшбас орталау мектебінің жанындағы тақта
8
Ұйым ауылы
Ы.Сүлейменов атындағы орта мектебінің жанындағы
тақта
9
Жаңаталап ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
10
Игілік ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
11
Өндіріс ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
12
Жайылма ауылы
Ауылдық клуб алдындағы тақта
13
Маятас ауылы
Фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
14
Қызылдихан ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты
15
Жайлаукөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
16
Қамқалы ауылы
Т.Әубәкіров атындағы негізгі мектебінің жанындағы
тақта
17
Шығанақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
18
Шағалалы ауылы
Шағалалы орта мектебінің жанындағы тақта
19
Досбол ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
20
Тоғызкент ауылы
Тоғызкент ауылдық аймағы әкімінің аппараты
ғимаратының алдындағы тақта
21
Әбілда ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 25 февраля 2011 года № 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 11 марта 2011 года за № 6-9-114
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи-28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сарысуской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложения.
2. Настоящее Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на временно исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Бапанова Ж.
Аким района                                Ж.Омаров
Приложение к Постановлению
акимата Сарысуского района
от 25 февраля 2011 года № 31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименования населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Жанатас
Щит, расположенный в 1 микрорайоне
Щит, расположенный во 2 микрорайоне
Щит, расположенный по улице Аулие-ата
Щит, расположенный по улице С.Муканова
Щит на перекрестке улиц С.Муканова-Бейбитшилик
Щит, расположенный по улице Ш.Датка
Щит возле средней школы имени С.Сейфуллина
2
Аул Саудакент
Щит, расположенный по улице Султангазиева
Щит на перекрестке улиц Султангазиева-Толе би
3
Аул Актогай
Щит возле аульного клуба
4
Аул У.Сыздыкбайулы
Щит возле аульного клуба
5
Аул Арыстанды
Щит возле средней школы имени Арыстанды
6
Аул Туркестан
Щит возле средней школы имени М.Ауезова
7
Аул Ушбас
Щит возле основной школы Ушбас
8
Аул Уйым
Щит возле средней школы имени Ы.Сулейменова
9
Аул Жанаталап
Щит возле аульного клуба
10
Аул Игилик
Щит возле аульного клуба
11
Аул Ондирис
Щит возле аульного клуба
12
Аул Жайылма
Щит возле аульного клуба
13
Аул Маятас
Здание фельдшерско-акушерского пункта
14
Аул Кызылдихан
Здание аульной библиотеки
15
Аул Жайлауколь
Щит возле аульного клуба
16
Аул Камкалы
Щит возле основной школы имени Т.Аубакирова
17
Аул Шыганак
Щит возле аульного клуба
18
Аул Шагалалы
Щит возле средней школы Шагалалы
19
Аул Досбол
Щит возле аульного клуба
20
Аул Тогызкент
Щит возле здания аппарата акима Тогызкентского аульного округа
21
Аул Абильда
Щит возле аульного клуба