"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 сәуірдегі N 48-2 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде 6-9-115 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1772 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6-9-105 болып тіркелген, 2011 жылдың 8 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 404 404» деген сандар «4 529 966» деген сандармен ауыстырылсын;
«23 953» деген сандар «27 162» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 983» деген сандар «4 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 117 086» деген сандар «4 236 939» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 404 404» деген сандар «4 537 987» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-23 326» деген сандар «-31 347» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «23 326» деген сандар «31 347» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 05 апреля 2011 года № 48-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 15 апреля 2011 года за № 6-9-115. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями - 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-4 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30-3 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1772) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года  № 46-4«О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-105, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2011 года № 3-4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 404 404» заменить цифрами «4 529 966»;
цифры «23 953» заменить цифрами «27 162»;
цифры «1 983» заменить цифрами «4 483»;
цифры «4 117 086» заменить цифрами «4 236 939»;
в подпункте 2):
цифры «4 404 404» заменить цифрами «4 537 987»;
в подпункте 5):
цифры «-23 326» заменить цифрами «-31 347»;
в подпункте 6):
цифры «23 326» заменить цифрами «31 347»;

«0» деген сан «8 021» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 145 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Ш. Ералиев                                 М. Есмаханов
Сарысу аудандық мәслихатының 2011
жылғы 5 сәуірдегі № 48-2 шешіміне 1 - қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне 1 – қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2011 жыл, сомасы теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

цифру «0» заменить цифрами «8 021».
Приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Ш. Ералиев                                 М. Есмаханов
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 48-2 от 5 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 46-4 от 24 декабря 2010 года
Бюджет района на 2011 год
Категория
Наименование
2011 год, сумма тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы
5 сәуірдегі № 48-2 шешіміне 3-қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне 4-қосымша
2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Жаңатас қаласы әкімінің аппараты

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
Приложение № 3
к решению маслихата Сарысуского района
№ 48-2 от 5 апреля 2011 года
Приложение № 5
к решению маслихата Сарысуского района
№ 46-4 от 24 декабря 2010 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2011-2013 годы
тыс.тенге
Наименования аппаратов акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
2011 год
2012 год
2013 год
2011 год
2012 год
2013 год
2011 год
2012 год
2013 год
Аппарат акима города Жанатас