"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы N 53-2 шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 қыркүйекте 6-9-121 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6-9-105 болып тіркелген, 2011 жылдың 8 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 586 088» деген сандар «4 614 201» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 276 416» деген сандар «4 304 529» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 594 109» деген сандар «4 622 222» деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31 августа 2011 года № 53-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 06 сентября 2011 года за № 6-9-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1793) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года  № 46-4 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-105, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2011 года № 3-4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 586 088» заменить цифрами «4 614 201»;
цифры «4 276 416» заменить цифрами «4 304 529»;
в подпункте 2):
цифры «4 594 109» заменить цифрами «4 622 222».
в пункте 4:

«5 746» деген сандар «6 193» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 15 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Л.Асанова                                  М. Есмаханов
Сарысу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 31 тамыздағы
№ 53-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 46-4 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2011 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

цифры «5 746» заменить цифрами «6 193».
Приложение 15 вышеуказанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 1, 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Л.Асанова                                  М. Есмаханов
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 53-2 от 31 августа 2011 года
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 46-4 от 24 декабря 2010 года
Бюджет района на 2011 год
Категория
Наименование
2011 год, сумма тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

97 660
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 829
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 829
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 660
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 460
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 806
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
3 806
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 467
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 697
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70 898
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
70 898
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 215
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 215
001
Құрлыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
29 145
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
12
Көлiк және коммуникация
241 109
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
241 108
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
241 108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу ұстау
1
13
Басқалар
66 010
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

97 660
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 829
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 829
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 660
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 460
003
Капитальные расходы государственных органов
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 806
012
Развитие объектов водного хозяйства
3 806
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 467
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 697
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственных органов
70
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70 898
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
70 898
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 215
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 215
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областн
29 145
015
Капитальные расходы государственных органов
70
12
Транспорт и коммуникации
241 109
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
241 108
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
241 108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
1
13
Прочие
66 010
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)