Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 258 Қаулысы. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 6-9-126 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтарында № 9 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы
әкімдігінің 2012.01.31 № 9 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28 - бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттарына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар қосымшаға сәйкес Сарысу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгiленсiн.
2. Үгiттiк баспа материалдары барлық кандидаттар үшiн тең құқықтар қамтамасыз ететiн жағдайда орналастырылсын.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарысу ауданы әкiмi аппаратының басшысы Ж.Бапановқа жүктелсiн.
Аудан әкiмi                                Ж.Омаров
«КЕЛІСІЛДІ:
Сарысу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Е.Имашев
06 желтоқсан 2011 жыл
Сарысу ауданы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 258 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
Қала және елдi мекен атаулары
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жаңатас қаласы
2 шағын ауданда орналасқан тақта
3 шағын ауданда орналасқан тақта
6 шағын ауданда орналасқан тақта
Жібек жолы көшесiнiң бойында орналасқан тақта
С.Мұқанов және Бейбiтшiлiк көшелерiнiң қиылысындағы тақта
А.Иманов көшесiнiң бойында орналасқан тақта
С.Сейфуллин атындағы орта мектебiнiң жанындағы тақта
2
Саудакент ауылы
Сұлтанғазиев көшесiнiң бойында орналасқан тақта
Сұлтанғазиев және Төле би көшелерiнiң қиылысындағы тақта
3
Ақтоғай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
4
Ұ.Сыздықбайұлы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
5
Арыстанды ауылы
Арыстанды орта мектебiнiң жанындағы тақта
6
Түркiстан ауылы
М.Әуезов атындағы орта мектебiнiң жанындағы тақта
7
Үшбас ауылы
Үшбас орталау мектебiнiң жанындағы тақта
8
Ұйым ауылы
Ы.Сүлейменов атындағы орта мектебiнiң жанындағы
тақта
9
Жаңаталап ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
10
Игiлiк ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
11
Өндiрiс ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
12
Жайылма ауылы
Ауылдық клуб алдындағы тақта
13
Маятас ауылы
Фельдшерлiк-акушерлiк пунктiнiң ғимараты
14
Қызылдихан ауылы
Ауылдық кiтапхана ғимараты
15
Жайлаукөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
16
Қамқалы ауылы
Т.Әубәкiров атындағы негiзгi мектебiнiң жанындағы
тақта
17
Шығанақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
18
Шағалалы ауылы
Шағалалы орта мектебiнiң жанындағы тақта
19
Досбол ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта
20
Тоғызкент ауылы
Тоғызкент ауылдық аймағы әкiмiнiң аппараты
ғимаратының алдындағы тақта
21
Әбiлда ауылы
Ауылдық клуб жанындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 06 декабря 2011 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 20 декабря 2011 года за № 6-9-126. Утратило силу Постановлением Сарысуского районного акимата от 31 января 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 31.01.2012 года № 9.
На основании пункта 6 статьи - 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сарысуской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Агитационные печатные материалы разместить на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Сарысуского района Ж.Бапанову.
Аким района                                Ж.Омаров
«СОГЛАСОВАНО:»
Председатель Сарысуской районной
территориальной избирательной
комиссии
Е.Имашев
06 декабря 2011 года
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 6 декабря 2011 года № 258
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименования населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Жанатас
Щит, расположенный во 2 микрорайоне
Щит, расположенный в 3 микрорайоне
Щит, расположенный в 6 микрорайоне
Щит, расположенный по улице Жибек жолы
Щит на перекрестке улиц С.Муканова и Бейбитшилик
Щит, расположенный по улице А.Иманова
Щит возле средней школы имени С.Сейфуллина
2
Аул Саудакент
Щит, расположенный по улице Султангазиева
Щит на перекрестке улиц Султангазиева и Толе би
3
Аул Актогай
Щит возле аульного клуба
4
Аул У.Сыздыкбайулы
Щит возле аульного клуба
5
Аул Арыстанды
Щит возле средней школы имени Арыстанды
6
Аул Туркестан
Щит возле средней школы имени М.Ауезова
7
Аул Ушбас
Щит возле основной школы Ушбас
8
Аул Уйым
Щит возле средней школы имени Ы.Сулейменова
9
Аул Жанаталап
Щит возле аульного клуба
10
Аул Игилик
Щит возле аульного клуба
11
Аул Ондирис
Щит возле аульного клуба
12
Аул Жайылма
Щит возле аульного клуба
13
Аул Маятас
Здание фельдшерско-акушерского пункта
14
Аул Кызылдихан
Здание аульной библиотеки
15
Аул Жайлауколь
Щит возле аульного клуба
16
Аул Камкалы
Щит возле основной школы имени Т.Аубакирова
17
Аул Шыганак
Щит возле аульного клуба
18
Аул Шагалалы
Щит возле средней школы Шагалалы
19
Аул Досбол
Щит возле аульного клуба
20
Аул Тогызкент
Щит возле здания аппарата акима Тогызкентского аульного округа
21
Аул Абильда
Щит возле аульного клуба