"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы желтоқсандағы N 58-4 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 желтоқсанда 6-9-127 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 58-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 26 декабря 2011 года за № 6-9-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44106 және 109 - баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6 - бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6-9-105 болып тіркелген, 2011 жылдың 8 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару мақсатында келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

В соответствии со статьями 44106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях возврата неиспользованных целевых трансфертов внести в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-105, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2011 года № 3-4), следующие изменения:
приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению данного решения.

99 604
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
5 946
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5 946
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12 179
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 636
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 343
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 806
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
3 806
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 276
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 506
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70 397
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
70 397
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 821
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 821
001
Құрлыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
28 751
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
12
Көлiк және коммуникация
289 108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289 108
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
289 108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу ұстау
0
13
Басқалар
66 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 600
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

99 604
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
5 946
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 946
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 636
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 343
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 806
012
Развитие объектов водного хозяйства
3 806
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 276
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 506
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственных органов
70
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70 397
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
70 397
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 821
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 821
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района
28 751
015
Капитальные расходы государственных органов
70
12
Транспорт и коммуникации
289 108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
289 108
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
289 108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
0
13
Прочие
66 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 600
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»