"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 сәуірде N 32-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде 6-11-106 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жыддарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1772 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-103 болып тіркелген, 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 3-4 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 000 036» сандары «6 568 999» сандармен ауыстырылсын;
«4 448 461» сандары «5 017 424» сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«5 900 036» сандары «6 469 464» сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«75 668» сандары «75 203» сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«-75 668» сандары «-75 203» сандармен ауыстырылсын;
«0» сандары «465» сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«25 000» сандары «15 185» сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" № 29-2 от 27 декабря 2010 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 05 апреля 2011 года № 32-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 11 апреля 2011 года за № 6-11-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1772) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-11-103, опубликованно в районной газете «Шуская долина» за № 3-4 от 11 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 000 036» заменить цифрами «6 568 999»;
цифры «4 448 461» заменить цифрами «5 017 424»;
в подпункте 2): цифры «5 900 036» заменить цифрами «6 469 464»;
в подпункте 5);
цифры «75 668» заменить цифрами «75 203»;
в подпункте 6);
цифры «-75 668» заменить цифрами «-75 203»;
цифру «0» заменить на цифры «465»;
в пункте 4:
цифры «25 000» заменить цифрами «15 185».

Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Н. Ибраимов                                Б.Cаудабаев
Шу аудандық маслихатының 2011 жылғы
5 сәуірдегі № 32-2 шешіміне
№ 1- қосымша
Шу аудандық маслихатының 2010 жылғы
27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне
№ 1- қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Н.Ибраимов                                 Б.Саудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 5 апреля 2011 года № 32-2
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

128 311
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
24 644
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29 000
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
2 907
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 201
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15 500
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
46 716
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
292 276
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 307
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10 307
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
281 969
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 012
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 491
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 806
006
Тұрғын үй көмегі
15 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 978
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
966
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96 484
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
27 844
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 288
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 243 977
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
617 304
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

128 311
007
Организация профессионального образования
24 644
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29 000
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 907
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
16 201
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей обучающихся на дому
15 500
025
Увеличение надбавок учителям школ и дошкольных учреждении за квалификационную категорию
46 716
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
292 276
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
10 307
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 307
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
281 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 012
002
Программа занятости
39 491
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 500
005
Государственная адресная социальная помощь
30 806
006
Жилищная помощь
15 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
21 978
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
966
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96 484
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 844
021
Капитальные расходы государственных органов
5 000
023
Обеспечение деятельности центров, обеспечение занятости
13 288
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 243 977
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
617 304
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов

006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
033
Инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу

006
Развитие системы водоснабжения
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
032
текущие затраты из районного бюджета на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры