Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі XХХVI сессиясының N 419 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 тамызда N 1897 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XXXI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 376 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1890 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 50-51 (21044) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 38 (21052) санында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі XXXIV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 398 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1892 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 71-72 (21064) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 52 (21066) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"117418956" сандары "118856592" сандарына ауыстырылсын;
"30055546" сандары "31350994" сандарына ауыстырылсын;
"304832" сандары "590832" сандарына ауыстырылсын;
"87058578" сандары "86914766" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"119162132" сандары "120499768" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші және екінші абзацтардағы "100000" сандары "200000" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XХХVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2011 года N 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 августа 2011 года N 1897
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 апреля 2011 года N 50-51 (21044), "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2011 года N 38 (21052)), решением XXXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2011 года N 398 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1892, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 7 мая 2011 года N 71-72 (21064), "Индустриальная Караганда" от 7 мая 2011 года N 52 (21066)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "117418956" заменить цифрами "118856592";
цифры "30055546" заменить цифрами "31350994";
цифры "304832" заменить цифрами "590832";
цифры "87058578" заменить цифрами "86914766";
в подпункте 2):
цифры "119162132" заменить цифрами "120499768";
в подпункте 4):
в абзацах первом и втором цифры "100000" заменить цифрами "200000";

46933
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15755206
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1177533
261
Облыстың білім басқармасы
1177533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5307850
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2513318
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2118543
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
394775
261
Облыстың білім басқармасы
2794532
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1468737
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
956898
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163880
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205017
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5924255
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260464
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161890
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5663791
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5552194
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

46933
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15755206
1
Дошкольное воспитание и обучение
1177533
261
Управление образования области
1177533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5307850
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2513318
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2118543
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
394775
261
Управление образования области
2794532
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1468737
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
956898
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5924255
253
Управление здравоохранения области
260464
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161890
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5663791
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5552194
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

149424
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
904
261
Облыстың білім басқармасы
38016
028
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38016
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6142734
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6142734
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4804113
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
101032
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
261172
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174066
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
74303
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
327206
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
323984
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
76858
4
Емханалар
11522371
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11522371
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
10130371
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1392000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1801947
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1801947
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1766288
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35659
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4776862
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2705491
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

149424
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
904
261
Управление образования области
38016
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
3
Специализированная медицинская помощь
6142734
253
Управление здравоохранения области
6142734
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4804113
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
101032
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
261172
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
174066
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
74303
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
327206
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
323984
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
76858
4
Поликлиники
11522371
253
Управление здравоохранения области
11522371
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10130371
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1392000
5
Другие виды медицинской помощи
1801947
253
Управление здравоохранения области
1801947
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1766288
029
Областные базы спецмедснабжения
35659
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4776862
253
Управление здравоохранения области
2705491
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

33868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11491970
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3991118
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3991118
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1068000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114102
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
67016
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1617000
2
Коммуналдық шаруашылық
7500852
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1952066
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
262760
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1270605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
283701
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5548786
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53901
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1724
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
556489
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4290766
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
95000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5933189
1
Мәдениет саласындағы қызмет

33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11491970
1
Жилищное хозяйство
3991118
271
Управление строительства области
3991118
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
114102
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67016
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
2
Коммунальное хозяйство
7500852
271
Управление строительства области
1952066
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
262760
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1270605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
283701
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5548786
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
53901
005
Капитальные расходы государственных органов
1724
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
556489
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4290766
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
95000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5933189
1
Деятельность в области культуры

271
Облыстың құрылыс басқармасы
1521439
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
1521439
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7500591
1
Ауыл шаруашылығы
2645805
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2607097
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58392
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
270266
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2890
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1081748
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
199417
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
192284
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
515239
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
95000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
191861
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38708
2
Су шаруашылығы
2236642
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
163557
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
131871
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14686
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
17000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
395263
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
395263
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1677822
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1677822
3
Орман шаруашылығы
266371
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
266371
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

271
Управление строительства области
1521439
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1521439
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7500591
1
Сельское хозяйство
2645805
255
Управление сельского хозяйства области
2607097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
58392
002
Поддержка семеноводства
270266
003
Капитальные расходы государственных органов
2890
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1081748
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
199417
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
192284
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
515239
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
95000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
2
Водное хозяйство
2236642
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
163557
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
131871
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
14686
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
17000
255
Управление сельского хозяйства области
395263
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
395263
271
Управление строительства области
1677822
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
1677822
3
Лесное хозяйство
266371
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
266371
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

35306819
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
16687428
Нысаналы даму трансферттері
11423715
Бюджеттік кредиттер
7195676
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
16687428
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
118803
"Мак" операциясын өткізуге
2686
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге
46979
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыруға
46933
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22205
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
38708
Облыстың білім беру басқармасы
2718213
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
822535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
367602
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
91033
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
205017
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға
75000
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқыту жабдығын сатып алуға
28000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
465394
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
36597
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
423523
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39632
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4982862
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
2223806
Дәрі-дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға

35306819
в том числе:
Целевые текущие трансферты
16687428
Целевые трансферты на развитие
11423715
Бюджетные кредиты
7195676
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
16687428
в том числе:
Департамент внутренних дел области
118803
На проведение операции "Мак"
2686
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведении мероприятий международного значения
46979
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
46933
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
22205
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
Управление образования области
2718213
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
367602
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
91033
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
465394
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
423523
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39632
Управление здравоохранения области
4982862
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
2223806
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов

1489420
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1262847
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
6789
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
656754
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
28253
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
308185
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
35612
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
102648
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
182056
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2342900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12600
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1970678
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
261746
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
64008
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
33868
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3635863
Тұқым шаруашылығын қолдауға
64088
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
951352
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1712724
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
395263
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
316860
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
3715
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауға (жеткізуге)
191861
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
550906
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
550906
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1642419
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1642419
Нысаналы даму трансферттері:
11423715
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10749467
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
992560
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға

1489420
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1262847
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
Управление координации занятости и социальных программ области
656754
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
28253
На введение стандартов специальных социальных услуг
308185
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
35612
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102648
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
182056
Управление предпринимательства и промышленности области
2342900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
12600
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1970678
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
261746
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
64008
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
Управление сельского хозяйства области
3635863
На поддержку семеноводства
64088
На государственную поддержку племенного животноводства
951352
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1712724
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
395263
На проведение противоэпизотических мероприятий
316860
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3715
На централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
550906
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
550906
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1642419
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1642419
Целевые трансферты на развитие:
11423715
в том числе:
Управление строительства области
10749467
На строительство и реконструкцию объектов образования
992560
На развитие системы водоснабжения

1270605
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
235325
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1125000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1068000
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
1457295
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға
1677822
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1305860
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1617000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
674248
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
674248
Бюджеттік кредиттер
7195676
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
120176
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
120176
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
510000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
510000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 29 шілдедегі
XXXVI сессиясының N 419 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
XXX сессиясының N 359 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
27688451
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9819523
Нысаналы даму трансферттері
11183252
Бюджеттік кредиттер
6685676
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9819523
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
38708
Облыстың білім беру басқармасы
2179437
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
822535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
354998
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
205017
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне

1270605
На развитие объектов коммунального хозяйства
235325
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
На развитие теплоэнергетической системы
1457295
На развитие объектов водного хозяйства
1677822
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1305860
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
674248
На развитие транспортной инфраструктуры
674248
Бюджетные кредиты
7195676
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
120176
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
120176
Управление сельского хозяйства области
510000
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
510000
Приложение 3
к решению XXXVI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 июля 2011 года N 419
Приложение 5
к решению XXX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 13 декабря 2010 года N 359
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
27688451
в том числе:
Целевые текущие трансферты
9819523
Целевые трансферты на развитие
11183252
Бюджетные кредиты
6685676
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
9819523
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
Управление образования области
2179437
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

465394
Күрделі жөндеуге және бала бақшаларды жарақтандыруға
123597
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
38016
Жылыту маусымына дайындауға
6000
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
449282
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
164578
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
102648
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
182056
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5398161
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
4290766
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1107395
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
313055
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
313055
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1440880
Ауданішілік қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
91693
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1349187
Нысаналы даму трансферттері:
11183252
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10721489
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
227428
Мәдениет объектілерін дамытуға
30000
Спорт объектілерін дамытуға
12500
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1465109
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1182102
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
543279
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
1521439
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
3718338
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
404294
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1617000
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
95000
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
95000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
366763
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
366763
Бюджеттік кредиттер
6685676
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
120176
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
120176

465394
На капитальный ремонт и оснащение детских садов
123597
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
На подготовку к отопительному сезону
6000
Управление координации занятости и социальных программ области
449282
На введение стандартов специальных социальных услуг
164578
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102648
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
182056
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5398161
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
4290766
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1107395
Управление сельского хозяйства области
313055
На проведение противоэпизотических мероприятий
313055
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1440880
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
91693
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1349187
Целевые трансферты на развитие:
11183252
в том числе:
Управление строительства области
10721489
На строительство и реконструкцию объектов образования
227428
На развитие объектов культуры
30000
На развитие объектов спорта
12500
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1465109
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1182102
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
543279
На развитие теплоэнергетической системы
1521439
На развитие систем водоснабжения
3718338
На развитие коммунального хозяйства
404294
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
95000
На развитие коммунального хозяйства
95000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
366763
На развитие транспортной инфраструктуры
366763
Бюджетные кредиты
6685676
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
120176
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
120176