Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі XХХIХ сессиясының N 441 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 қазанда N 1898 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XXXI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 376 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1890 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 50-51 (21044) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 38 (21052) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі XXXIV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 398 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1892 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 71-72 (21064) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 52 (21066) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі XXXVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 419 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1897 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 130-131 (21123) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 90 (21104) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XХХIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2011 года N 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 октября 2011 года N 1898
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 апреля 2011 года N 50-51 (21044), "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2011 года N 38 (21052)), решением XXXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2011 года N 398 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1892, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 7 мая 2011 года N 71-72 (21064), "Индустриальная Караганда" от 7 мая 2011 года N 52 (21066)), решением XXXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2011 года N 419 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1897, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 августа 2011 года N 130-131 (21123), "Индустриальная Караганда" от 11 августа 2011 года N 90 (21104)), следующие изменения:

2686
018
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46979
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
46933
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15520432
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1177533
261
Облыстың білім басқармасы
1177533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5080266
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2285734
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1890959
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
394775
261
Облыстың білім басқармасы
2794532
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1468737
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
956898
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163880
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205017
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5924255
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260464
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161890
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5663791
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5552194
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау

2686
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведении мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
46979
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
46933
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15520432
1
Дошкольное воспитание и обучение
1177533
261
Управление образования области
1177533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5080266
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2285734
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1890959
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
394775
261
Управление образования области
2794532
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1468737
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
956898
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5924255
253
Управление здравоохранения области
260464
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161890
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5663791
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5552194
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования

75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36597
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
804785
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
84238
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
84238
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
61260
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
61260
261
Облыстың білім басқармасы
659287
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
207764
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28000
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
423523
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2533593
261
Облыстың білім басқармасы
886784
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85961
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29229
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
58938
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
65980
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
49885
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1800
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
465394
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129597
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1646809
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
227428
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1419381
05
Денсаулық сақтау
25596136
1
Кең бейiндi ауруханалар
380440
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
380440
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
804785
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
84238
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
84238
253
Управление здравоохранения области
61260
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
61260
261
Управление образования области
659287
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
207764
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
423523
9
Прочие услуги в области образования
2533593
261
Управление образования области
886784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85961
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
29229
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
58938
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
65980
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
49885
013
Капитальные расходы государственных органов
1800
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
465394
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
129597
271
Управление строительства области
1646809
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
227428
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1419381
05
Здравоохранение
25596136
1
Больницы широкого профиля
380440
253
Управление здравоохранения области
380440
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

182056
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
33868
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
33868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11359970
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3991118
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3991118
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1068000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114102
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
67016
56
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1617000
2
Коммуналдық шаруашылық
7368852
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1820066
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130760
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1270605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
283701
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5548786
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53901
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1724
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
556489
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4290766
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

182056
265
Управление предпринимательства и промышленности области
33868
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11359970
1
Жилищное хозяйство
3991118
271
Управление строительства области
3991118
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
114102
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
67016
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
2
Коммунальное хозяйство
7368852
271
Управление строительства области
1820066
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130760
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1270605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
283701
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5548786
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
53901
005
Капитальные расходы государственных органов
1724
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
556489
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4290766
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

1521439
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
1521439
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7489561
1
Ауыл шаруашылығы
2645275
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2606567
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57862
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
270266
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2890
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1081748
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
199417
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
192284
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
515239
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
95000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
191861
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38708
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38708
2
Су шаруашылығы
2236642
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
163557
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
131871
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14686
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
17000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
395263
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
395263
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1677822
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1677822
3
Орман шаруашылығы
266371
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
266371
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

1521439
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1521439
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7489561
1
Сельское хозяйство
2645275
255
Управление сельского хозяйства области
2606567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
57862
002
Поддержка семеноводства
270266
003
Капитальные расходы государственных органов
2890
10
Государственная поддержка племенного животноводства
1081748
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
199417
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
192284
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
515239
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
95000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38708
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
38708
2
Водное хозяйство
2236642
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
163557
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
131871
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
14686
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
17000
255
Управление сельского хозяйства области
395263
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
395263
271
Управление строительства области
1677822
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
1677822
3
Лесное хозяйство
266371
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
266371
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение