Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының N 463 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 1900 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XXXI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 376 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1890 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 50-51 (21044) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 38 (21052) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі XXXIV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 398 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1892 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 71-72 (21064) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 52 (21066) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі XXXVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 419 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1897 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 130-131 (21123) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 90 (21104) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі XXXIX сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 441 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1898 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 8 қазандағы N 166-167 (21159) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 8 қазандағы N 113 (21127) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 03 қарашадағы XL сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 449 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1899 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 12 қарашадағы N 185-186 (21176) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 12 қарашадағы N 128 (21142) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 декабря 2011 года N 1900
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 апреля 2011 года N 50-51 (21044), "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2011 года N 38 (21052)), решением XXXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2011 года N 398 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1892, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 7 мая 2011 года N 71-72 (21064), "Индустриальная Караганда" от 7 мая 2011 года N 52 (21066)),  решением XXXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2011 года N 419 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1897, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 августа 2011 года N 130-131 (21123), "Индустриальная Караганда" от 11 августа 2011 года N 90 (21104)), решением XXXIX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2011 года N 441 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1898, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 8 октября 2011 года N 166-167 (21159), "Индустриальная Караганда" от 8 октября 2011 года N 113 (21127)), решением XL сессии Карагандинского областного маслихата от 03 ноября 2011 года N 449 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1899, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 ноября 2011 года N 185-186 (21176), "Индустриальная Караганда" от 12 ноября 2011 года N 128 (21142)), следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"122536417" сандары "122445620" сандарына ауыстырылсын;
"31651757" сандары "31476787" сандарына ауыстырылсын;
"892778" сандары "976951" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"124160961" сандары "124070164" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"2303627" сандары "2303695" сандарына ауыстырылсын;
"4914912" сандары "4914844" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"4128171" сандары "4128239" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"4128171" сандары "4128239" сандарына ауыстырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "122536417" заменить цифрами "122445620";
цифры "31651757" заменить цифрами "31476787";
цифры "892778" заменить цифрами "976951";
в подпункте 2):
цифры "124160961" заменить цифрами "124070164";
в подпункте 3):
цифры "2303627" заменить цифрами "2303695";
цифры "4914912" заменить цифрами "4914844";
в подпункте 5):
цифры "4128171" заменить цифрами "4128239";
в подпункте 6):
цифры "4128171" заменить цифрами "4128239";

56537
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15516701
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1236533
261
Облыстың білім басқармасы
1236533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
881535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5094661
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2300088
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1904696
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
395392
261
Облыстың білім басқармасы
2794573
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1468737
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
961898
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163840
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200098
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5987094
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260464
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161890
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5726630
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5615033
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

56537
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15516701
1
Дошкольное воспитание и обучение
1236533
261
Управление образования области
1236533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5094661
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2300088
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1904696
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
395392
261
Управление образования области
2794573
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1468737
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
961898
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163840
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5987094
253
Управление здравоохранения области
260464
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161890
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5726630
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5615033
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

007
Салауатты өмір салтын насихаттау
149424
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын - алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест - жүйелерін сатып алу
904
261
Облыстың білім басқармасы
38016
028
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге аудан (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
38016
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6071312
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6071312
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4781484
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына  қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
99379
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
299875
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
172183
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
33101
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305934
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық - биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
307933
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
71423
4
Емханалар
11576050
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11576050
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық - емханалық көмек көрсету
10160050
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1416000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1893804
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1893804
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1857735
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36069
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4480872
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2777599
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122594
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс - шараларды іске асыру

007
Пропаганда здорового образа жизни
149424
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
904
261
Управление образования области
38016
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
3
Специализированная медицинская помощь
6071312
253
Управление здравоохранения области
6071312
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4781484
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
99379
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
299875
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
172183
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
33101
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
305934
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
307933
36
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
71423
4
Поликлиники
11576050
253
Управление здравоохранения области
11576050
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10160050
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1416000
5
Другие виды медицинской помощи
1893804
253
Управление здравоохранения области
1893804
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1857735
029
Областные базы спецмедснабжения
36069
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4480872
253
Управление здравоохранения области
2777599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122594
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

180043
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
33868
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
33868
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
15998387
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7412406
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7412406
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4942568
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114102
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
66436
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1164300
2
Коммуналдық шаруашылық
8585981
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2445066
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130760
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1770605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
408701
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық басқармасы
6140915
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54169
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1456
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
573313
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

180043
265
Управление предпринимательства и промышленности области
33868
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15998387
1
Жилищное хозяйство
7412406
271
Управление строительства области
7412406
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4942568
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
114102
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
66436
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
2
Коммунальное хозяйство
8585981
271
Управление строительства области
2445066
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130760
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1770605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
408701
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6140915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
54169
005
Капитальные расходы государственных органов
1456
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
573313
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

1673880
Ауданішілік қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
91693
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1582187
Нысаналы даму трансферттері:
16167632
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15642661
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
227428
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1358354
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
5056670
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
552333
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2551785
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
4327497
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
404294
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1164300
Облыстың энергетика және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық басқармасы
95000
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
95000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
429971
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
429971
Бюджеттік кредиттер
6708539
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143039
Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
143039

1673880
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
91693
На капитальный, средний и текущий ремонты автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1582187
Целевые трансферты на развитие:
16167632
в том числе:
Управление строительства области
15642661
На строительство и реконструкцию объектов образования
227428
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1358354
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
5056670
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
552333
На развитие теплоэнергетической системы
2551785
На развитие систем водоснабжения
4327497
На развитие коммунального хозяйства
404294
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
95000
На развитие коммунального хозяйства
95000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
429971
На развитие транспортной инфраструктуры
429971
Бюджетные кредиты
6708539
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
143039
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
143039