2011-2012 жылдарда жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүлік объектілерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 44/08 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 1901 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы N 920 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011-2012 жылдарда жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүлік объектілері осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. 2009 жылғы 25 маусымдағы N 94 (20678) "Орталық Қазақстан", 2009 жылғы 25 маусымдағы N 72 (20779) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған, Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 маусымда N 1868 тіркелген "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктің жылжымалы мүлігінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 6 маусымдағы N 16/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.М. Матаевқа жүктелсін.
5. "2011-2012 жылдарда жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүлік объектілерін бекіту туралы" қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Ахметов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
N 44/08 қаулысына
1-қосымша
Жекешелендіруге жататын акционерлік қоғамдардың
мемлекетке тиесiлi акциялары және жауапкершілiгi
шектеулі серiктестiктердiң жарғылық капиталына
мемлекеттің қатысу үлестері
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 2012.11.22 N 59/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
N
Атауы
Орналасқан жері
Акциялар ұстаушының атауы (жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қатысушысы)
Тиесілі акциялардың қоғам акцияларының жалпы санына арақатынасы (серіктестіктің жарғылық капиталына мемлекеттің серіктестікте қатысу үлесі), %
1
"Ремиксер" акционерлік қоғамы
Қарағанды қаласы, Мелитопольск көшесі, 16
"Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении объектов областного коммунального имущества, подлежащих приватизации в 2011-2012 годах
Постановление акимата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 44/08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2011 года N 1901
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года N 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объекты областного коммунального имущества, подлежащие приватизации в 2011-2012 годах, согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 6 июня 2009 года N 16/01 "Об утверждении перечня движимого имущества коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрированное Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июня 2009 год N 1868, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 июня 2009 года, N 94 (20678), "Индустриальная Караганда" от 25 июня 2009 года N 72 (20779)).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Матаева Г.М.
5. Постановление "Об утверждении объектов областного коммунального имущества, подлежащего приватизации в 2011-2012 годах" вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 6 декабря 2011 года N 44/08
Акции акционерных обществ, принадлежащих государству, и доли участия государства в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью, подлежащие приватизации
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 22.11.2012 N 59/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
N
Наименование
Местонахождение
Наименование держателя акций (участника товарищества с ограниченной ответственностью)
Соотношение принадлежащих акций к общему количеству акций общества (доля участия государства в товариществе к уставному капиталу товарищества), %
1
Акционерное общество "Ремиксер"
город Караганда, улица Мелитопольская, 16
Государственное учреждение "Управление пассажирским транспортом и автомобильных дорог Карагандинской области"

99.8874
2
"Қарағанды-Нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды қаласы, Камск көшесі, 91
"Қарағанды облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
0.409317781
3
"Қарағанды облысының жолаушылар көлігін басқару орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды қаласы, Молоков көшесі, 112
"Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
51
Қарағанды облысы әкімдігінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
N 44/08 қаулысына
2-қосымша
Жекешелендіруге жататын жылжымалы облыстық коммуналдық мүлік объектілері

99.8874
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Караганды-Нан"
город Караганда, улица Камская, 91
Государственное учреждение "Управление финансов Карагандинской области"
0.409317781
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр управления пассажирским транспортом по Карагандинской области"
город Караганда, ул. Молокова, 112
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области"
51
Приложение 2
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 6 декабря 2011 года N 44/08
Объекты движимого областного коммунального имущества, подлежащие приватизации

Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 2012.11.22 N 59/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
N
Объектінің атауы
Орналасқан жері
Баланс ұстаушысы
1
ВАЗ 21101 автокөлігі
шығарылған жылы – 2004
мемлекеттік нөмірі – M 733 BY
қозғалтқыш нөмірі – 1166072
шасси нөмірі – -
шанақ нөмірі – XTA21101050789956
түсі – күңгірт-жасыл
Қарағанды қаласы, Р. Люксембург көшесі, 1А үй
"Қарағанды облысының балаларға арналған психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
ВАЗ 21213 автокөлігі
шығарылған жылы – 1995
мемлекеттік нөмірі – M 179 AZ
қозғалтқыш нөмірі – 5334992
шасси нөмірі – -
шанақ нөмірі – XTA212130S1086680
түсі – ақ
Қарағанды қаласы, Кооперация көшесі, 43 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 2 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
ГАЗ 66-11 автокөлігі
шығарылған жылы – 1992
мемлекеттік нөмірі – M 004 BO
қозғалтқыш нөмірі – 42434
шасси нөмірі – N0693826
шанақ нөмірі – спецфургон
түсі – жасыл
Қарағанды қаласы, Кооперация көшесі, 43 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 2 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
УАЗ 3962 автокөлігі
шығарылған жылы – 1994
мемлекеттік нөмірі – M 827 BT
қозғалтқыш нөмірі – Y0127823
шасси нөмірі – P0266081
шанақ нөмірі – 12027
түсі – қызыл
Қарағанды қаласы, Кооперация көшесі, 43 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 2 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
УАЗ 3962 автокөлігі
шығарылған жылы – 1994
мемлекеттік нөмірі – M 962 CS
қозғалтқыш нөмірі – 21004181
шасси нөмірі – 255264
шанақ нөмірі – 5539
түсі – сұр
Қарағанды қаласы, Кооперация көшесі, 43 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 2 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
ГАЗ 53 автокөлігі
шығарылған жылы – 1984
мемлекеттік нөмірі – M 016 BO
қозғалтқыш нөмірі – 78052
шасси нөмірі – 0850268
шанақ нөмірі – САМОСВАЛ
түсі – сары
Қарағанды қаласы, Актюбинск көшесі, 8 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 1 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
УАЗ 31512 автокөлігі
шығарылған жылы – 1994
мемлекеттік нөмірі – M 362 AD
қозғалтқыш нөмірі – 40601562
шасси нөмірі – 488624
шанақ нөмірі – 22008
түсі – қызыл
Қарағанды қаласы, Актюбинск көшесі, 8 үй
"Қарағанды облысының Қарағанды қаласының N 1 психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
ГАЗ 2705 автокөлігі
шығарылған жылы – 2000
мемлекеттік нөмірі – M 254 BL
қозғалтқыш нөмірі – Y0126171
шасси нөмірі – Y0188143
шанақ нөмірі – Y0067417
түсі – сұр-ақ
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Линда кенті
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
ГАЗ 2217 автокөлігі
шығарылған жылы – 2000
мемлекеттік нөмірі – M 085 BS
қозғалтқыш нөмірі – Y3068373
шасси нөмірі – Y0025610

Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 22.11.2012 N 59/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
N
Наименование объекта
Местонахождение
Балансодержатель
1
Автомашина ВАЗ 21101
год выпуска – 2004
государственный номер – M 733 BY
номер двигателя – 1166072
номер шасси – -
номер кузова – XTA21101050789956
цвет – темно-зеленый
город Караганда, улица Р. Люксембург, дом 1А
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальный учреждение для детей Карагандинской области"
2
Автомашина ВАЗ 21213
год выпуска – 1995
государственный номер – M 179 AZ
номер двигателя – 5334992
номер шасси – -
номер кузова – XTA212130S1086680
цвет – белый
город Караганда, улица Кооперации, дом 43
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 2 города Караганды Карагандинской области"
3
Автомашина ГАЗ 66-11
год выпуска – 1992
государственный номер – M 004 BO
номер двигателя – 42434
номер шасси – N0693826
номер кузова – спецфургон
цвет – зеленый
город Караганда, улица Кооперации, дом 43
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 2 города Караганды Карагандинской области"
4
Автомашина УАЗ 3962
год выпуска – 1994
государственный номер – M 827 BT
номер двигателя – Y0127823
номер шасси – P0266081
номер кузова – 12027
цвет – красный
город Караганда, улица Кооперации, дом 43
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 2 города Караганды Карагандинской области"
5
Автомашина УАЗ 3962
год выпуска – 1994
государственный номер – M 962 CS
номер двигателя – 21004181
номер шасси – 255264
номер кузова – 5539
цвет – серый
город Караганда, улица Кооперации, дом 43
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 2 города Караганды Карагандинской области"
6
Автомашина ГАЗ 53
год выпуска – 1984
государственный номер – M 016 BO
номер двигателя – 78052
номер шасси – 0850268
номер кузова – САМОСВАЛ
цвет – желтый
город Караганда, улица Актюбинская, дом 8
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 1 города Караганды Карагандинской области"
7
Автомашина УАЗ 31512
год выпуска – 1994
государственный номер – M 362 AD
номер двигателя – 40601562
номер шасси – 488624
номер кузова – 22008
цвет – красный
город Караганда, улица Актюбинская, дом 8
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение N 1 города Караганды Карагандинской области"
8
Автомашина ГАЗ 2705
год выпуска – 2000
государственный номер – M 254 BL
номер двигателя – Y0126171
номер шасси – Y0188143
номер кузова – Y0067417
цвет – серо-белый
Каркаралинский район, г. Каркаралинск, поселение Линда
Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение Каркаралинского района Карагандинской области"
9
Автомашина ГАЗ 2217
год выпуска – 2000
государственный номер – M 085 BS
номер двигателя – Y3068373
номер шасси – Y0025610

шанақ нөмірі – Y0046115 6МЕСТ
түсі – сұр-ақ
Қарағанды қаласы, Кооперация көшесі, 44 үй
"Қарағанды облысы Қарағанды қаласының қарттар мен мүгідектерінің N 1 медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
УАЗ 2206 автокөлігі
шығарылған жылы – 1996
мемлекеттік нөмірі – M 272 AF
қозғалтқыш нөмірі - 60200484
шасси нөмірі – н.у.
шанақ нөмірі – Т0005982 ВАГОН
түсі – ақ түн
Жезқазған қаласы, Иманжанов көшесі, 13 үй
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
ГАЗ 2705 автокөлігі
шығарылған жылы – 2000
мемлекеттік нөмірі – M 293 BO
қозғалтқыш нөмірі – Y0132893
шасси нөмірі – Y0190084
шанақ нөмірі – Y0060487
түсі – сұр-ақ
Жезқазған қаласы, Иманжанов көшесі, 13 үй
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
ВАЗ 21061 автокөлігі
шығарылған жылы – 1991
мемлекеттік нөмірі – M 701 CS
қозғалтқыш нөмірі – 2170279
шасси нөмірі – -
шанақ нөмірі – XTA210330C1265321
түсі – қызыл
Шахан кенті, 15 квартал
"Қарағанды облысы Шахтинск қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
УАЗ 315142 автокөлігі
шығарылған жылы – 2002
мемлекеттік нөмірі – M 207 KP
қозғалтқыш нөмірі – 40210L-20066808
шасси нөмірі – 31510020139034
шанақ нөмірі – 31514020024650
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
14
УАЗ 315142-017 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 227 KP
қозғалтқыш нөмірі – 30005426
шасси нөмірі – XTT31514230538681
шанақ нөмірі – 31514030005985
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
15
УАЗ 315142-017 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 215 KP
қозғалтқыш нөмірі – 30016649
шасси нөмірі – XTT31514230540516
шанақ нөмірі – 31514030007859
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
16
УАЗ 315142-017 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 233 KP
қозғалтқыш нөмірі – 30017614
шасси нөмірі – XTT31514230540510
шанақ нөмірі – 31514030007855
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
17
УАЗ 315142-017 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 239 KP
қозғалтқыш нөмірі –30001291
шасси нөмірі – XTT31514230035594
шанақ нөмірі – 31514030002707
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
18
УАЗ 315142-017 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 234 KP
қозғалтқыш нөмірі – 30024692
шасси нөмірі – XTT31514230542437
шанақ нөмірі – 31514030009717
түсі – ақ түн
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
19
УАЗ 390902 автокөлігі
шығарылған жылы – 2003
мемлекеттік нөмірі – M 245 KP

номер кузова – Y0046115 6МЕСТ
цвет – серо-белый
город Караганда, улица Кооперации, дом 44
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов N 1 города Караганды Карагандинской области"
10
Автомашина УАЗ 2206
год выпуска – 1996
государственный номер – M 272 AF
номер двигателя - 60200484
номер шасси – н.у.
номер кузова – Т0005982 ВАГОН
цвет – белая ночь
город Жезказган, улица Иманжанова, дом 13
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Жезказган Карагандинской области"
11
Автомашина ГАЗ 2705
год выпуска – 2000
государственный номер – M 293 BO
номер двигателя – Y0132893
номер шасси – Y0190084
номер кузова – Y0060487
цвет – серо-белый
город Жезказган, улица Иманжанова, дом 13
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Жезказган Карагандинской области"
12
Автомашина ВАЗ 21061
год выпуска – 1991
государственный номер – M 701 CS
номер двигателя – 2170279
номер шасси – -
номер кузова – XTA210330C1265321
цвет – красный
поселок Шахан, 15 квартал
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Шахтинск Карагандинской области"
13
Автомашина УАЗ 315142
год выпуска – 2002
государственный номер – M 207 KP
номер двигателя – 40210L-20066808
номер шасси – 31510020139034
номер кузова – 31514020024650
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
14
Автомашина УАЗ 315142-017
год выпуска – 2003
государственный номер – M 227 KP
номер двигателя – 30005426
номер шасси – XTT31514230538681
номер кузова – 31514030005985
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
15
Автомашина УАЗ 315142-017
год выпуска – 2003
государственный номер – M 215 KP
номер двигателя – 30016649
номер шасси – XTT31514230540516
номер кузова – 31514030007859
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
16
Автомашина УАЗ 315142-017
год выпуска – 2003
государственный номер – M 233 KP
номер двигателя – 30017614
номер шасси – XTT31514230540510
номер кузова – 31514030007855
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
17
Автомашина УАЗ 315142-017
год выпуска – 2003
государственный номер – M 239 KP
номер двигателя –30001291
номер шасси – XTT31514230035594
номер кузова – 31514030002707
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
18
Автомашина УАЗ 315142-017
год выпуска – 2003
государственный номер – M 234 KP
номер двигателя – 30024692
номер шасси – XTT31514230542437
номер кузова – 31514030009717
цвет – белая ночь
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
19
Автомашина УАЗ 390902
год выпуска – 2003
государственный номер – M 245 KP

шасси нөмірі – Y0189832 13 МЕСТ
шанақ нөмірі – Y0059155 ВАГОН
түсі – сұр-ақ
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
59
ВАЗ 2107 автокөлігі
шығарылған жылы – 1993
мемлекеттік нөмірі – М 889 КР
қозғалтқыш нөмірі – 3106300
шасси нөмірі – ОПЕР-СЛ
шанақ нөмірі – 824206
түсі – ақ
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
60
ВАЗ 21093 автокөлігі
шығарылған жылы – 2000
мемлекеттік нөмірі – М 830 КР
қозғалтқыш нөмірі – 2904793
шасси нөмірі – -
шанақ нөмірі – ХТА210930Y2781158
түсі – ашық-көгілдір
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 37 үй
"Қарағанды облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы әкімдігінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
N 44/08 қаулысына
3-қосымша
Жекешелендіруге жататын жылжымайтын облыстық коммуналдық мүлік объектілері
N
Объектінің атауы
Орналасқан жері
Баланс ұстаушысы
1
"Ботакөз" кинотеатрының ғимараты
салынған жылы – 1970
жалпы ауданы – 2226.6 шаршы метр
Қарағанды қаласы, 15 ықшамаудан, 27 "а" үй
"Қарағанды облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
"Сарыарқа" кинотеатрының ғимараты (фильмқоймасынсыз)
салынған жылы – 1978
жалпы ауданы – 3184.6 шаршы метр
Қарағанды қаласы, Құрылысшылар даңғылы, 6 үй
"Облыстық кинобейнепрокат" коммуналдық қазыналық мемлекеттік кәсіпорны

номер шасси – Y0189832 13 МЕСТ
номер кузова – Y0059155 ВАГОН
цвет – серо-белый
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
59
Автомашина ВАЗ 2107
год выпуска – 1993
государственный номер – М 889 КР
номер двигателя – 3106300
номер шасси – ОПЕР-СЛ
номер кузова – 824206
цвет – белый
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
60
Автомашина ВАЗ 21093
год выпуска – 2000
государственный номер – М 830 КР
номер двигателя – 2904793
номер шасси – -
номер кузова – ХТА210930Y2781158
цвет – светло-бирюзовый
город Караганда, улица Ерубаева, дом 37
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Карагандинской области"
Приложение 3
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 6 декабря 2011 года N 44/08
Объекты недвижимого областного коммунального имущества, подлежащие приватизации
N
Наименование объекта
Местонахождение
Балансодержатель
1
Здание кинотеатра "Ботакөз"
год постройки – 1970
общая площадь – 2226.6 квадратных метров
город Караганда, 15 микрорайон, дом 27 "а"
Государственное учреждение "Управление финансов Карагандинской области"
2
Здание кинотеатра "Сарыарқа" (без фильмохранилища)
год постройки – 1978
общая площадь – 3184.6 квадратных метров
город Караганда, проспект Строителей, дом 6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной киновидеопрокат"