"2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 60/09 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 шілдедегі N 33/02 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 тамызда N 8-1-137 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 60/09 қаулысына нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде 8-1-125 нөмірімен тіркелді, 2011 жылғы 11 қаңтарында "Индустриальная Караганда" N 2 (21 016), "Орталық Қазақстан" N 3 (20 998) газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда осы қаулының қосымшасына сәйкес оқылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 28 шілдедегі
N 33/02 қаулысына қосымша
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
N 60/09 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
N р/с
Мекемелердің атауы
адам саны
жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
жұмыс көлемі, теңге
Қатысу мерзімі, ай
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
67
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 декабря 2010 года N 60/09 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год"
Постановление акимата города Караганды от 28 июля 2011 года N 33/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 1 августа 2011 года N 8-1-137
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 14 декабря 2010 года N 60/09 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов номер 8-1-125, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 11 января 2011 года N 2 (21016) и "Орталық Қазақстан" от 11 января 2011 года N 3 (20 998) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города                                Б. Абдишев
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
28 июля 2011 года N 33/02
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
от 14 декабря 2010 N 60/09
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год
N п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия, месяц
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
67
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды

4287732
2
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
5759640
2
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
16
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
1023936
2
4
Октябрь ауданы әкімінің аппараты
140
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
8959440
2
5
Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты
100
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын және ауданды жарықпен безендіруді тексеру, іс жүргізу мен ауданның әлеуметтік картасын жасау
Қарағанды қаласының бюджеті
6399600
2
6
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
60
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
3839760
2
7
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
30
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
8
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы
30
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
9
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, іргелес аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
4479720
2
10
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
11
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
12
Қарағанды облысының әділет департаменті
127
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, Жылжымайтын мүлік Тіркелімінің Электрондық Мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Қарағанды қаласының бюджеті
8127492
2
13
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Жолаушылар мен жүкті тасымалдау келісімшартын жасау жөніндегі, тұрғын үй алуға кезекке қою бойынша құжаттарды өңдеу, құжаттар тарату, мұрағат құжаттарын өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
14
"Қарағанды қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарын контент-талдау, жастар ұйымдары мен ұлттық - мәдени орталықтардың мәліметтер базасын жаңарту
Қарағанды қаласының бюджеті
1279920
2
15
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Электрондық база жүргізу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
1279920
2
16
"Қарағанды қаласының жер қатынастар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Тізілімдер мен хабарландыру хаттарды дайындау жұмысы, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
17
"Қарағанды қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Дағдарысқа қарсы бағдарламаларды орындау бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
18
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
89
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аула аралау, қаланың әлеуметтік картасын нақтылау, құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті

4287732
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"
90
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
5759640
2
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
16
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды
1023936
2
4
Аппарат акима Октябрьского района
140
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
8959440
2
5
Аппарат акима района имени Казыбек би
100
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района, делопроизводство и разработка социальной карты района
Бюджет города Караганды
6399600
2
6
Аппарат акима города Караганды
60
Обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
3839760
2
7
Налоговое управление по району имени Казыбек би города Караганды
30
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1919880
2
8
Налоговое управление по Октябрьскому району города Караганды
30
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1919880
2
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
70
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
4479720
2
10
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
30
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1919880
2
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
30
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1919880
2
12
Департамент юстиции Карагандинской области
127
Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию Электронного Архива Регистра Недвижимости
Бюджет города Караганды
8127492
2
13
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
30
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа, по постановке в очередь на получение жилья, разноска документов, обработка архивной документации
Бюджет города Караганды
1919880
2
14
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Караганды"
20
Контент-анализ местных средств массовой информации, обновление базы данных молодежных организаций и национальных культурных центров
Бюджет города Караганды
1279920
2
15
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
20
Ведение электронной базы, обработка документов
Бюджет города Караганды
1279920
2
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
30
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды
1919880
2
17
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства"
30
Обработка документов по выполнению антикризисной программы
Бюджет города Караганды
1919880
2
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды"
89
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты, уточнение социальной карты города, обработка документов
Бюджет города Караганды