"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LII сессиясының 2011 жылғы 10 тамыздағы N 556 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда N 8-1-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVІІ сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 483 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-131 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 046 (798) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 497 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-133 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 25 мамырдағы N 062 (814) жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"30 439 289" саны "31 149 218" санымен ауыстырылсын;
"17 563 391" саны "17 677 791" санымен ауыстырылсын;
"1 371 049" саны "1 571 049" санымен ауыстырылсын;
"11 414 872" саны "11 810 401" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"34 248 426" саны "34 650 155" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"53 500" саны "153 500" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"3 862 637" саны "3 654 437" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"3 862 637" саны "3 654 437" санымен ауыстырылсын;
"3 711 085" саны "3 502 885" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы"
Решение LII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 556. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 19 августа 2011 года N 8-1-138. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), в которое внесены изменения решением XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-131, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 апреля 2011 года N 046 (798)), решением XLVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 497 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-133, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 мая 2011 года N 062 (814)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "30 439 289" заменить цифрами "31 149 218";
цифры "17 563 391" заменить цифрами "17 677 791";
цифры "1 371 049" заменить цифрами "1 571 049";
цифры "11 414 872" заменить цифрами "11 810 401";
в подпункте 2):
цифры "34 248 426" заменить цифрами "34 650 155";
в подпункте 3):
цифры "53 500" заменить цифрами "153 500";
в подпункте 4):
цифры "3 862 637" заменить цифрами "3 654 437";
в подпункте 5):
цифры "3 862 637" заменить цифрами "3 654 437";
цифры "3 711 085" заменить цифрами "3 502 885";

13341118
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4556768
Нысаналы даму трансферттері
5281465
Бюджеттік кредиттер
3502885
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4556768
оның ішінде:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
9360
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
97996
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20485
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
161785
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
277767
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
46800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
35004
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1281
Қала маңындағы және аудан ішіндегі тасымалдар
48963
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1159361
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2640443
Нысаналы даму трансферттері
5281465
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
221665
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1241237
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1287215
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
1457295
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
360196
Көлік инфрақұрылымын дамытуға

13341118
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4556768
Целевые трансферты на развитие
5281465
Бюджетные кредиты
3502885
Целевые текущие трансферты
4556768
в том числе:
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
9360
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
97996
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
161785
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
277767
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
46800
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
35004
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1281
На пригородные и внутрирайонные перевозки
48963
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1159361
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2640443
Целевые трансферты на развитие
5281465
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
221665
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1241237
На развитие системы водоснабжения
1287215
На развитие теплоэнергетической системы
1457295
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
360196
На развитие транспортной инфраструктуры