"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LVIII сессиясының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 604 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 желтоқсанда N 8-1-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының XLVІІ сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 483 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-131 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 046 (798) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 497 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-133 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 25 мамырдағы N 062 (814) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LII сессиясының 2011 жылғы 10 тамыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 556 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-138 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 24 тамыздағы N 100 (852) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LV сессиясының 2011 жылғы 5 қазандағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 586 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-140 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 19 қазандағы N 121 (873) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LVII сессиясының 2011 жылғы 7 қарашадағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 598 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-142 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 16 қарашадағы N 134 (886) жарияланған келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы"
Решение LVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 2 декабря 2011 года N 604. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 8 декабря 2011 года N 8-1-144. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), в которое внесены изменения решением XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-131, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 апреля 2011 года N 046 (798)), решением XLVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 497 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-133, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 мая 2011 года N 062 (814)), решением LII сессии Карагандинского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 556 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-138, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 августа 2011 года N 100 (852)), решением LV сессии Карагандинского городского маслихата от 5 октября 2011 года N 586 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-140, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 19 октября 2011 года N 121 (873)), решением LVII сессии Карагандинского городского маслихата от 7 ноября 2011 года N 598 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-142, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 16 ноября 2011 года N 134 (886)) следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"34 080 335" саны "34 121 904" санымен ауыстырылсын;
"17 710 383" саны "17 626 524" санымен ауыстырылсын;
"89 977" саны "110 410" санымен ауыстырылсын;
"1 446 673" саны "1 520 609" санымен ауыстырылсын;
"14 833 302" саны "14 864 361" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"36 769 373" саны "36 810 956" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"2 842 538" саны "2 842 552" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"2 842 538" саны "2 842 552" санымен ауыстырылсын;
"3 498 333" саны "3 548 587" санымен ауыстырылсын;
"1 485 492" саны "1 535 732" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезектен
тыс LVIII сессиясының төрағасы
В. Крючков
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы LVIII сессиясының
N 604 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLIII сессиясының
N 442 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "34 080 335" заменить цифрами "34 121 904";
цифры "17 710 383" заменить цифрами "17 626 524";
цифры "89 977" заменить цифрами "110 410";
цифры "1 446 673" заменить цифрами "1 520 609";
цифры "14 833 302" заменить цифрами "14 864 361";
в подпункте 2):
цифры "36 769 373" заменить цифрами "36 810 956";
в подпункте 4):
цифры "2 842 538" заменить цифрами "2 842 552";
в подпункте 5):
цифры "2 842 538" заменить цифрами "2 842 552";
цифры "3 498 333" заменить цифрами "3 548 587";
цифры "1 485 492" заменить цифрами "1 535 732";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной LVIII сессии IV созыва
Карагандинского
городского маслихата
В. Крючков
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению LVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 2 декабря 2011 года N 604
Приложение 1
к решению XLIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442
Бюджет города Караганды на 2011 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
3
I.Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
153500
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
153500
Атауы
Сома (мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2842552
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2842552
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы LVIII сессиясының
N 604 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLIII сессиясының
N 442 шешіміне
4 қосымша
2011 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстары құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
16440780
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5223247
Нысаналы даму трансферттері
7668946
Бюджеттік кредиттер
3548587
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5223247
оның ішінде:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
9360
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
97996
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20480
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16213
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
87050
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
302437
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
23400
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
34716
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1238
Қала маңындағы және аудан ішіндегі тасымалдар
48963
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1392361
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3118133
Мәдениетті дамытуға
30000
Нысаналы даму трансферттері
7668946
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және(немесе) сатып алуға
1079267
оның ішінде:
- ҚР - дағы тұрғын үй құрылысының 2011-2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде

452
Отдел финансов района (города областного значения)
153500
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
153500
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2842552
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2842552
Приложение 2
к решению LVIII cессии Карагандинского
городского маслихата от 2 декабря 2011 года N 604
Приложение 4
к решению XLIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
16440780
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5223247
Целевые трансферты на развитие
7668946
Бюджетные кредиты
3548587
Целевые текущие трансферты
5223247
в том числе:
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
9360
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
97996
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20480
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16213
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
87050
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
302437
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
23400
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
34716
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1238
На пригородные и внутрирайонные перевозки
48963
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1392361
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3118133
На развитие культуры
30000
Целевые трансферты на развитие
7668946
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1079267
в том числе:
- в рамках Программы жилищного строительства в РК на 2011-2014 годы