Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісі депутаттарын, облыстық және қалалық мәслихаттардың депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 33/01 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-2-149 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісі депутаттығына, облыстық және қалалық мәслихаттар депутаттығына үміткерлеріне сайлаушылармен кездесулер үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Н.Г. Яресько - келісім бойынша) Жезқазған қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.

Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, депутатов областного и городского маслихатов
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 23 декабря 2011 года N 33/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-2-149
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Жезказгана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, в депутаты областного и городского маслихатов согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (Яресько Н.Г. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов по городу Жезказган согласно приложению 2.

3. "Қазақстан Республикасының Президентін, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарын, облыс және қала мәслихаттары депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайларды анықтау туралы" 2011 жылғы 2 наурыздағы N 06/01 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне 2011 жылдың 2 наурызында 8-2-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 9 (7707) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылғы 4 наурыздағы N 9 (253) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) Жезқазған қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Признать утратившим силу постановление акимата города Жезказгана N 06/01 от 2 марта 2011 года "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан, депутатов в Парламент Республики Казахстан, депутатов в областной и городской маслихаты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8-2-137 от 2 марта 2011 года, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 4 марта 2011 года N 9 (7707) и в газете "Жезказганская правда" от 4 марта 2011 года N 9 (253)).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М. Ахановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Б. Әбдіғалиұлы
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
N 33/01 қаулысына 1 қосымша
Жезқазған қаласы бойынша
сайлаушылармен кездесулерге арналған үй-жайлардың мекен-жайлары
N
Елді-мекеннің атауы
Үй-жайлардың мекен-жайлары
Үй-жайдың жалпы көлемі (шаршы метр)
1
Жезқазған қаласы
С. Қожамқұлов атындағы сазды-драма театрының көрермендер залы, Желтоқсан көшесі, 2 үй (келісім бойынша)

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказгана Аханова Б.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1 к постановлению
акимата города Жезказгана
от 23 декабря 2011 года N 33/01
Адреса помещений
для встреч с избирателями по городу Жезказган
N
Наименование населенного пункта
Адреса помещений
Общая площадь помещения (квадратный метр)
1
город Жезказган
Зрительный зал музыкально-драматического театра имени С. Кожамкулова, улица Желтоқсан, дом 2 (по согласованию)