Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы N 41/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 тамызда N 8-3-122 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі ХХХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 419, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1897 болып тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-112 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы 37 сессиясының N 37/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-116, 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы 39 сессиясының N 39/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-120, 2011 жылғы 1 шілдедегі N 7 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"9 024 300" сандары "9 072 320" сандарымен ауыстырылсын;
"765 741" сандары "813 761" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"9 218 050" сандары "9 266 070" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"765 741" сандары "813 761" сандарымен ауыстырылсын;
"31 000" сандары "30 830" сандарымен ауыстырылсын;
"124 387" сандары "172 387" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"қала маңындағы және ауданішілік жолаушылар тасымалын ұйымдастыруға 190 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений и дополнения в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10 августа 2011 года N 41/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 24 августа 2011 года N 8-3-122. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XXXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2011 года N 419 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1897, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-112, опубликовано в газете "Второе счастье" от 17 января 2011 года N 1, внесены изменения и дополнения решением 37 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 37/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" регистрационный номер 8-3-116, опубликовано в газете "Второе счастье" от 12 апреля 2011 года N 4, внесены изменения решением 39 сессии Темиртауского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 39/5 "О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" регистрационный номер 8-3-120, опубликовано в газете "Второе счастье" от 1 июля 2011 года N 7), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 024 300" заменить цифрами "9 072 320";
цифры "765 741" заменить цифрами "813 761";
в подпункте 2):
цифры "9 218 050" заменить цифрами "9 266 070";
2) в пункте 2:
цифры "765 741" заменить цифрами "813 761";
цифры "31 000" заменить цифрами "30 830";
цифры "124 387" заменить цифрами "172 387";
в шестнадцатом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на организацию пригородных и внутрирайонных пассажирских перевозок в сумме 190 тысяч тенге.";