Теміртау қаласында жолаушыларды және багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті көтеру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 қазандағы N 39/1 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда N 8-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы N 22/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 04.06.2015 N 22/1 (оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарын басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласында жолаушыларды және багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифі елу теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Алтынбек Атабекұлы Есмұрзаев осы қаулыны орындау бойынша Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларында белгіленген тәртіпте іс-әрекет жасасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Гүлмира Нұрмұқанқызы Күсеноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бірінші ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қалалық
мәслихатының хатшысы
_____________ А. Аркатов
06 қазан 2011 жыл

О повышении тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 6 октября 2011 года N 39/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 31 октября 2011 года N 8-3-125. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 4 июня 2015 года N 22/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 04.06.2015 N 22/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", руководствуясь статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Темиртау в размере пятьдесят тенге.
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау" Есмурзаеву Алтынбеку Атабековичу произвести действия в порядке, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, по исполнению данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Темиртау Кусенову Гульмиру Нурмукановну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Темиртауского
городского маслихата
________________ А. Аркатов
6 октября 2011 года