Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 46/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 желтоқсанда N 8-3-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-112 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы 37 сессиясының N 37/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-116 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы 39 сессиясының N 39/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-120 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 шілдедегі N 7 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы 41 сессиясының N 41/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-122 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қыркүйектегі N 9 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 қазандағы 44 сессиясының N 44/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қарашадағы N 12 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы 45 сессиясының N 45/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-126 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 қарашадағы N 13 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 1 декабря 2011 года N 46/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 8 декабря 2011 года N 8-3-129
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-112, опубликовано в газете "Второе счастье" от 17 января 2011 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 37 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 37/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-116, опубликовано в газете "Второе счастье" от 12 апреля 2011 года N 4), внесены изменения решением 39 сессии Темиртауского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 39/5 "О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-120, опубликовано в газете "Второе счастье" от 1 июля 2011 года N 7), внесены изменения и дополнение решением 41 сессии Темиртауского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 41/4 "О внесении изменений и дополнения в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-122, опубликовано в газете "Второе счастье" от 1 сентября 2011 года N 9), внесены изменения решением 44 сессии Темиртауского городского маслихата от 18 октября 2011 года N 44/4 "О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-124, опубликовано в газете "Второе счастье" от 5 ноября 2011 года N 12), внесены изменения решением 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 ноября 2011 года N 45/4 "О внесении изменений и дополнения в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-126, опубликовано в газете "Второе счастье" от 30 ноября 2011 года N 13), следующие изменения и дополнение:

1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"8102556" сандары "8099556" сандарымен ауыстырылсын;
"92445" сандары "95445" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"9214852" сандары "9214860" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"190742 мың теңге алу" сөздері "190750 мың теңге алу" сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"190742 мың теңге" сөздері "190750 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
"526069 мың теңге" сөздері "526061 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 2-3 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға алынған 455217 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредиттерді қайтару көзделсін.";
3) келесі мазмұндағы 2-4 тармағымен толықтырылсын:
"2-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 8 мың теңге қаралсын.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Б. Қонақаева
2011 жылғы 1 желтоқсан
Теміртау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
46 сессиясының N 46/4 шешіміне
қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
34 сессиясының N 34/5 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулары
1
2
3
4
5
І. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8102556" заменить цифрами "8099556";
цифры "92445" заменить цифрами "95445";
в подпункте 2):
цифры "9214852" заменить цифрами "9214860";
в подпункте 5):
слова "минус 190742 тысяч тенге" заменить словами "минус 190750 тысяч тенге";
в подпункте 6):
слова "190742 тысяч тенге" заменить словами "190750 тысяч тенге";
слова "526069 тысяч тенге" заменить словами "526061 тысяч тенге";
2) пункт 2-3 изложить в следующей редакции:
"2-3. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год возврат полученных бюджетных кредитов на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 455217 тысяч тенге.";
3) дополнить пунктом 2-4 следующего содержания:
"2-4. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета 8 тысяч тенге.".
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
_________Б. Кунакаева
1 декабря 2011 года
Приложение
к решению 46 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 1 декабря 2011 года N 46/4
Приложение 1
к решению 34 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 34/5
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы