Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 43/334 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 8-4-227 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы N 85/1-23 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.03.29 N 85/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-206 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 4-5 (11673) "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3-4 (714) "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 794 010" сандары "3 817 178" сандарымен ауыстырылсын;
"1 554 224" сандары "1 577 392" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 910 513" сандары "4 246 232" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"49 958" сандары "74 958" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"166 461" сандары "504 012" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"166 461" сандары "504 012" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "218 440" сандарымен ауыстырылсын;
"33 539" сандары "33 538" сандарымен ауыстырылсын;
"200 000" сандары "319 110" сандарымен ауыстырылсын;
2) 12 тармақта:
"1 314" сандары "1 869" сандарымен ауыстырылсын;
3) келесі мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылы қалалық бюджеттің құрамында 11 803 мың теңге көлемінде кәсіби даярлық, кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау, еңбек ақыны жартылай субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, көші-қонды субсидиялау, жұмыспен қамту орталықтарын құруға ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
4-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 16 028 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 марта 2011 года N 43/334. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 12 апреля 2011 года N 8-4-227. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2012 года N 85/1-23)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29.03.2012 № 85/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-206, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2011 года N 4-5 (11673), "Северное Прибалхашье" от 14 января 2011 года N 3-4 (714) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 794 010" заменить цифрами "3 817 178";
цифры "1 554 224" заменить цифрами "1 577 392";
в подпункте 2):
цифры "3 910 513" заменить цифрами "4 246 232";
в подпункте 4):
цифры "49 958" заменить цифрами "74 958";
в подпункте 5):
цифры "166 461" заменить цифрами "504 012";
в подпункте 6):
цифры "166 461" заменить цифрами "504 012";
цифру "0" заменить цифрами "218 440";
цифры "33 539" заменить цифрами "33 538";
цифры "200 000" заменить цифрами "319 110";
2) в пункте 12:
цифры "1 314" заменить цифрами "1 869";
3) дополнить пунктами 4-1, 4-2, 4-3 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 11 803 тысячи тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости.
4-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 16 028 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.

4-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге 2 070 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
4) келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 8 193 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) 7 және 8 тармақтар алынып тасталсын.
2. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 шешімінің 146 және 8 қосымшалары осы шешімнің 123 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Т. Шаталова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 24 наурыздағы
N 43/334 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 39/300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 070 тысяч тенге на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы.";
4) дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 8 193 тысячи тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";
5) пункты 7 и 8 исключить.
2. Приложения 146 и 8 к решению городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Т. Шаталова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 марта 2011 года N 43/334
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 39/300
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы