Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 5 тамыздағы N 48/371 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 тамызда N 8-4-239 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы N 85/1-23 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.03.29 N 85/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-206 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 4-5 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3-4 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 24 наурыздағы N 43/334 "Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-227 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 45 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 42 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 17 маусымдағы N 46/354 "Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-238 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 шілдедегі N 81 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 20 шілдедегі N 78 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 817 178" сандары "3 857 708" сандарымен ауыстырылсын;
"1 577 392" сандары "1 617 922" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 246 232" сандары "4 286 762" сандарымен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 4-44-5 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына 40 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 5 августа 2011 года N 48/371. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 18 августа 2011 года N 8-4-239. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2012 года N 85/1-23)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29.03.2012 № 85/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-206, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2011 года N 4-5, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2011 года N 3-4), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 24 марта 2011 года N 43/334 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-227, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 апреля 2011 года N 45, "Северное Прибалхашье" от 20 апреля 2011 года N 42), решением городского маслихата от 17 июня 2011 года N 46/354 "О внесении изменения и дополнения в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-238, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 июля 2011 года N 81, "Северное Прибалхашье" от 20 июля 2011 года N 78) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 817 178" заменить цифрами "3 857 708";
цифры "1 577 392" заменить цифрами "1 617 922";
в подпункте 2):
цифры "4 246 232" заменить цифрами "4 286 762";
2) дополнить пунктами 4-44-5 следующего содержания:
"4-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 40 000 тысяч тенге на жилищно-коммунальное хозяйство.

4-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында "Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға" 1 140 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Куликова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 5 тамыздағы
N 48/371 шешіміне
қосымша
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 39/300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4-5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 140 тысяч тенге на "Организацию внутрипоселковых (внутригородских) и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок".";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Л. Куликова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение
к решению городского маслихата
от 5 августа 2011 года N 48/371
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 39/300
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы