Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 1 желтоқсандағы "Балқаш қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесін бекіту туралы" N 37/286 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 тамыздағы N 49/379 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қыркүйекте N 8-4-242 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы N 5/43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.06.12 N 5/43 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 1 желтоқсандағы "Балқаш қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесін бекіту туралы" N 37/286 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-209 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 8-9 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 6-7 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 10 наурыздағы N 42/324 "Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 1 желтоқсандағы "Балқаш қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесін бекіту туралы" N 37/286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-229 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 мамырдағы  N 53-54 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 13 мамырдағы N 50-51 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Балқаш қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесінің (бұдан әрі- Ереже) орыс тіліндегі 15 тармағында "обязан" деген сөз "должен" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Ереженің мемлекеттік тілдегі 15 тармағында "бойынша шараларды өткізуге" деген сөздерден кейін "тиіс" деген сөзбен толықтырылсын;
3) Ереженің 24 тармағында "07.00" саны "06.00" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Омаров) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Тейлянов К.Г.
2011 жыл 22 тамыз
"Балқаш қаласының
ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Әлмағамбетов Б.Ә.
2011 жыл 22 тамыз
"Қарағанды облысының ішкі
істер Департаменті Балқаш
қаласының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Киякин Е.М.
2011 жыл 22 тамыз
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Агроөнеркәсіптік
кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің
Балқаш қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Татибеков М.Т.
2011 жыл 22 тамыз

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 1 декабря 2010 года N 37/286 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22 августа 2011 года N 49/379. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 26 сентября 2011 года N 8-4-242. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12 июня 2012 года N 5/43
Сноска. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12.06.2012 N 5/43.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 1 декабря 2010 года N 37/286 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-209, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 21 января 2011 года N 8-9, "Северное Прибалхашье" от 21 января 2011 года N 6-7), в которое внесены изменения решением городского маслихата от 10 марта 2011 года N 42/324 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 1 декабря 2010 года N 37/286 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-229, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 13 мая 2011 года N 53-54, "Северное Прибалхашье" от 13 мая 2011 года N 50-51) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 15 Правил содержания собак и кошек в городе Балхаш (далее - Правила) на русском языке слово "обязан" заменить словом "должен";
2) в пункте 15 Правил на государственном языке после слов "бойынша шараларды өткізуге" дополнить слово "тиіс";
3) в пункте 24 Правил цифру "07.00" заменить цифрой "06.00".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству и экологии (Ж. Омаров).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             И. Сторожко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города                                Тейлянов К.Г.
22 августа 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
города Балхаш"                             Альмагамбетов Б.А.
22 августа 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел Карагандинской
области Отдел внутренних дел
города Балхаш"                             Киякин Е.М.
22 августа 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Балхашская городская
территориальная инспекция
Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"            Татибеков М.Т.
22 августа 2011 года