Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттарының сайлауларын өткізу жөніндегі сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы N 12 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-4-251 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы N 02-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 26.02.2015 N 02-ш (алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттарының сайлауларын өткізу үшін Балқаш қаласында 34 сайлау учаскесі қосымшаға сәйкес шекараларда құрылсын.
2. Балқаш қаласы әкімінің 2011 жылғы 1 ақпандағы N 02 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттарының сайлауларын өткізу жөніндегі сайлау учаскелерін құру туралы", Балқаш қаласы әкімінің 2011 жылғы 26 тамыздағы N 07 "Сайлау учаскелерінің шекараларын құру туралы" шешімдері жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Сандуғаш Сабетовна Асылбековаға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов
Балқаш қаласы әкімінің
2011 жылғы 16 қарашадағы
N 12 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелерінің шекарасы N 553 сайлау учаскесі Орталық - Балқаш қаласының N 2 кәсіптік лицейі, Әлімжанов көшесі, 9
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі N 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері
Калмыков тұйық көшесі, N 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5 үйлері
Бөкейханов көшесі, N 7, 7А үйлері
N 554 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының N 10 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 4
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі, N 3 үй
Бөкейханов көшесі, N 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 10, 12, 16 үйлері
Ағыбай батыр көшесі, N 1, 5 үйлері
Желтоқсан көшесі, N 1, 2, 5 үйлері
N 555 сайлау учаскесі Орталық – "Балкаш каласының С.Киров атындағы жалпы бiлiм беретiн N 9 орта мектебi" мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 5
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі N 12, 12А үйлері
Ленин көшесі, N 10, 12, 14 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 2, 4А, 4, 7, 9, 13, 15 үйлері
Бөкейханов көшесі, N 9, 11, 16, 18 үйлері
N 556 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының N 8 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Бөкейханов көшесі, 17
Шекаралары:

Об образовании избирательных участков по проведению выборов Президента, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 16 ноября 2011 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-4-251. Утратило силу решением акима города Балхаша Карагандинской области от 26 февраля 2015 года N 02-р
Сноска. Утратило силу решением акима города Балхаша Карагандинской области от 26.02.2015 N 02-р (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. Образовать в городе Балхаш 34 избирательных участка для проведения выборов Президента, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан в границах согласно приложению.
2. Отменить решение акима города Балхаш от 1 февраля 2011 года N 02 "Об образовании избирательных участков по проведению выборов Президента, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" , решение акима города Балхаш от 26 августа 2011 года N 07 "Об образовании границ избирательных участков".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Асылбекову Сандугаш Сабетовну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Балхаш                         К. Тейлянов
Приложение
к решению акима города Балхаш
N 12 от 16 ноября 2011 года
ГРАНИЦЫ ИЗБИРАТЕЛЬНЫХ УЧАСТКОВ Избирательный участок N 553 Центр – Профессиональный лицей N 2 города Балхаш, улица Алимжанова, 9
В границах:
улица Алимжанова, дома N 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10
переулок Калмыкова, дома N 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5
улица Бокейханова, дома N 7,7А
Избирательный участок N 554 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 10 города Балхаш", улица Желтоксана, 4
В границах:
улица Алимжанова, дом N 3
улица Бокейханова, дома N 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14
улица Сейфуллина, дома N 10, 12, 16
улица Агыбай - батыра, дома N 1, 5
улица Желтоксан, дома N 1, 2, 5
Избирательный участок N 555 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 9 имени С. Кирова города Балхаш", улица Сейфуллина, 5
В границах:
улица Алимжанова дома N 12, 12А
улица Ленина, дома N 10, 12, 14
улица Сейфуллина, дома N 2, 4а, 4, 7, 9, 13, 15
улица Бокейханова, дома N 9, 11, 16, 18
Избирательный участок N 556 Центр – государственное учреждение "Казахская средняя школа N 8 города Балхаш", улица Бокейханова, 17
В границах:

Бөкейханов көшесі, N 15, 19, 21, 27, 31, 33 үйлері
Ленин көшесі, N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері
Островский көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері
Әлімжанов көшесі, N 14, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері
Прокатчиков көшесі, N 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері
Қалалық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы
N 557 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы білім беретін N 15 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Шашубай ықшам ауданы, 11а
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі, N 18, 20, 22, 24 үйлері
Қараменде би көшесі, N 2, 4, 6 үйлері
Уәлиханов көшесі, N 7, 9 үйлері
Ленин көшесі, N 31, 33, 35 үйлері
Томпиев көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері
Байсейітова көшесі, N 12 үйі
Шашубай ықшам ауданы, N 1, 2, 3 үйлері
N 558 сайлау учаскесі Орталық – "Қазақмыс Корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі политехникалық колледжі, Ленин көшесі, 36
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі, N 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері
Ленин көшесі, N 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30 үйлері
Желтоқсан көшесі, N 7, 8, 9 үйлері
Байсейітова көшесі, N 7, 8 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 18, 19, 21, 22 үйлері
"Балқаштүстімет" өндітістік бірлестігінің профилакторийі
N 559 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қалалық гимназия" мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 3
Шекаралары:
Молдағұлова көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері
Ленин көшесі, N 38, 40 үйлері
Мир көшесі, N 1, 5, 7 жатақхана үйлері
Желтоқсан көшесі, N 10, 11, 12, 13, 14 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35 үйлері
Байсейітова көшесі, N 3, 4 үйлері
N 560 сайлау учаскесі Орталық – Балқаш гуманитарлық-техникалық колледжі, 1 корпус (Ленин көшесі, 45)
Шекаралары:
Уәлиханов көшесі, N 2, 4, 6, 8, үйлері
Қараменде би көшесі, N 8, 10, 16 үйлері
Мир көшесі, N 15, 17, 19 үйлері
Ленин көшесі, N 37, 41, 43 үйлері
Қазбекова көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері
Шашубай ықшам ауданы N 18, 20 үйлері
N 561 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының М. Горький атындағы жалпы бiлiм беретiн N 1 орта мектебi" мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 56
Шекаралары:
Мир көшесі, N 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері
Қараменде би көшесі, N 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А үйлері
Ленин көшесі, N 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 78А, 80, 82А, 90,92 үйлері

улица Бокейханова, дома N 15, 19, 21, 27, 31, 33
улица Ленина, дома N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
улица Островского, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
улица Алимжанова, дома N 14, 16, 17, 18, 19, 20
улица Прокатчиков, дома N 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
изолятор временного содержания городского отдела внутренних дел
Избирательный участок N 557 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная казахская средняя школа N 15 города Балхаш", микрорайон Шашубая, 11А
В границах:
улица Агыбай батыра, дома N 18, 20, 22, 24
улица Караменде би, дома N 2, 4, 6
улица Уалиханова, дома N 7, 9
улица Ленина, дома N 31, 33, 35
улица Томпиева, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
улица Байсеитовой, дом N 12
микрорайон Шашубая, дома N 1, 2, 3
Избирательный участок N 558 Центр – Политехнический колледж товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс", улица Ленина, 36
В границах:
улица Агыбай батыра, дома N 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14
улица Ленина, дома N 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30
улица Желтоксан, дома N 7, 8, 9
улица Байсеитовой, дома N 7, 8
улица Сейфуллина, дома N 18, 19, 21, 22
профилакторий производственного объединения "Балхашцветмет"
Избирательный участок N 559 Центр - государственное учреждение "Гимназия города Балхаш", улица Мира, 3
В границах:
улица Молдагуловой, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6
улица Ленина, дома N 38, 40
улица Мира, дома N 1, 5, 7 общежитие
улица Желтоксан, дома N 10, 11, 12, 13, 14
улица Сейфуллина, дома N 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35
улица Байсеитовой, дома N 3, 4
Избирательный участок N 560 Центр – Балхашский гуманитарно-технический колледж, корпус 1 (улица Ленина, 45)
В границах:
улица Уалиханова, дома N 2, 4, 6, 8,
улица Караменде би, дома N 8, 10, 16
улица Мира, дома N 15, 17
улица Ленина, дома N 37, 41, 43
улица Казбековой, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13
микрорайон Шашубая, дома N 18, 20
Избирательный участок N 561 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 1 имени М. Горького города Балхаш", улица Ленина, 56
В границах:
улица Братьев Мусиных, дом N 17
улица Мира, дома N 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
улица Караменде би, дома N 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
улица Сейфуллина, дома N 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А
улица Ленина, дома N 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 78А, 80, 82А, 90, 92
переулок Подсадника, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 42, 46, 48, 50, 54

Макаренко тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12 үйлері
Амангелді көшесі, N 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21 үйлері
Пушкин көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, үйлері
Қазбекова көшесі, N 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 үйлері
Некрасов көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері
Шашубай тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері
Чайковский тұйық көшесі, N 14, 16, 17 үйлері
Ағайынды Мусиндер көшесі, N 17 үй
Подсадник тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 42, 46, 48, 50, 54 үйлері
N 562 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының Ф. Дзержинский атындағы N 5 орта мектебi" мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 17
Шекаралары:
Мир көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері
Ленин көшесі, N 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62 үйлері
Амангелді көшесі, N 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 үйлері
Желтоқсан көшесі, N 15, 16, 18 үйлері
Сейфуллин көшесі, N 34, 36, 36а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлері
Ардагерлер орамы, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері
Геофизиктер орамы
Техснаб, Ботсад орамдары
N 563 сайлау учаскесі Орталық –"Балқаш қаласының орталық ауруханасы" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Желтоқсан көшесі
Шекаралары:
Аурухана қалашығы
N 564 сайлау учаскесі Орталық – Балқаш медициналық колледжі, Желтоқсан көшесі, 23
Шекаралары
Сәтпаев көшесі, N 3, үйлері
Ағайынды Мусиндер көшесі, N 1, 2, 3, 5, 7, 9 үйлері
Желтоқсан көшесі, N 21 үйі (медицина колледжінің жатақханасы)
97 орамы, N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері
Спицын көшесі, N 1, 3, 7, 9 үйлері
Индустриальный тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері
Миллер тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері
Чайковский тұйық көшесі, N 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлері
8 ықшам аудан
9 ықшам аудан
11 ықшам аудан
12 ықшам аудан
N 565 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының балалар-жасөспірімдер мен жеткіншектер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесі, Чайковский тұйық көшесі, 16
Шекаралары:
Иванов көшесі, N 1, 2, 4 үйлері
Ағайынды Мусиндер көшесі, N 8, 10, 12, 14, 18, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Қазбекова көшесі, үйлері N 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлері
Сәтпаев көшесі, N 6, 7, 8, 9 үйлері
Ленин көшесі, N 79, 81, 83, 85, 87, 91А, 91Б, 94, 96, 100 үйлері
Некрасов көшесі, N 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері
Пушкин көшесі, N 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері

переулок Макаренко, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12
улица Амангельды, дома N 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21
улица Пушкина, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
улица Казбековой, дома N 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49
улица Некрасова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
переулок Шашубая, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
переулок Чайковского, дома N 14, 16, 17
Избирательный участок N 562 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 5 имени Ф. Дзержинского города Балхаш", улица Желтоксан, 17
В границах:
улица Мира, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12
улица Ленина, дома N 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62
улица Амангельды, дома N 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10
улица Желтоксан, дома N 15, 16, 18
улица Сейфуллина, дома N 34, 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
квартал Ветеранов, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
квартал Геофизиков
квартал Техснаб, Ботсад
Избирательный участок N 563 Центр – Коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Балхаш", улица Желтоксан
В границах:
Больничный городок
Избирательный участок N 564 Центр – Балхашский медицинский колледж, улица Желтоксан, 23
В границах:
улица Сатпаева, дома N 3,
улица Братьев Мусиных, дома N 1, 2, 3, 5, 7, 9
улица Желтоксан, дом N 21 (общежитие медицинского колледжа)
97 квартал, дома N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
улица Спицына, дома N 1, 3, 7, 9
переулок Индустриальный, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
переулок Миллера, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
переулок Чайковского, дома N 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15
микрорайон 8
микрорайон 9
микрорайон 11
микрорайон 12
Избирательный участок N 565 Центр – государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа города Балхаш" переулок Чайковского, 16
В границах:
улица Иванова, дома N 1, 2, 4
улица Братьев Мусиных, дома N 8, 10, 12, 14, 18, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
улица Казбековой, дома N 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59
улица Сатпаева, дома N 6, 7, 8, 9
улица Ленина, дома N 79, 81, 83, 85, 87, 91А, 91Б, 94, 96, 100
улица Некрасова, дома N 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
улица Пушкина, дома N 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28

Қараменде би көшесі, N 33, 35, 37, 39, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері
Төлендинов тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері
Русаков ықшам ауданы, N 1 үйі
Цветочный тұйық көшесі, N 1, 5 үйлері
N 566 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы N 7 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшамауданы, 1
Шекаралары:
Иванов көшесі, N 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері
90 орамы
Қараменде би көшесі, N 41, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 67, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76 үйлері
Сармантай ұлы тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а,24 үйлері
Орманбетұлы тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері
Сәтпаев ықшам ауданы, N 3, 4 үйлері
Ағайынды Мусиндер көшесі, N 28 үйі
Рембаза кенті
N 567 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы N 7 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәтпаев атындағы ықшамауданы, N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А үйлері
Ағайынды Мусиндер көшесі, N 20, 22, 24 үйлері
N 568 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының М. Русаков атындағы N 2 санаторлық мектеп-интернаты", Сәтпаев көшесі, 5
Шекаралары:
Русаков атындағы ықшамаудан, N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері
10 ықшамауданы, N 1, 1А, 12Б, 12В, 12Г, 14 үйлері
7 ықшамауданы, N 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47 үйлері
N 569 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының Абай атындағы N 2 лицейі" мемлекеттік мекемесі, Ағыбай батыр көшесі, 20
Шекаралары:
Сванқұлов орамы, N 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері
Ағыбай батыр көшесі, N 17, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А үйлері
Лазо тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері
Тоқтамысов көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері
8 март көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері
Железнодорожников көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері
Ержанов көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 40, 42, 44, 46, 49, 51 үйлері
Сәрсембаев көшесі, N 14, 24, 26, 30, 32, 34, 46, 48, 53, 55, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, үйлері
Металлургтер көшесі, N 15, 16А, 18, 19, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80 үйлері
Школьная көшесі, N 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері

улица Караменде би, дома N 33, 35, 37, 39, 62, 64, 66, 68, 70
переулок Толендинова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
микрорайон Русакова, дома N 1
переулок Цветочный, дома N 1, 5
Избирательный участок N 566 Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия N 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
улица Иванова, дома N 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
90 квартал
улица Караменде би, дома N 41, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 67, 71, 72 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76
переулок Сармантайулы, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24
переулок Орманбетулы, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
микрорайон Сатпаева, дома N 3, 4
улица Братьев Мусиных, дом N 28
поселок Рембаза
Избирательный участок N 567 Центр – государственное учреждение "Школа-гимназия N 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
микрорайон Сатпаева, дома N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А
улица Братьев Мусиных, дома N 20, 22, 24
Избирательный участок N 568 Центр – государственное учреждение "Санаторная школа-интернат N 2 имени М. Русакова города Балхаш", улица Сатпаева, 5
В границах:
микрорайон имени Русакова, дома N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
микрорайон 10 дома, N 1, 1А, 12Б, 12В, 12Г, 14
микрорайон 7 дома N 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47
Избирательный участок N 569 Центр – государственное учреждение "Лицей N 2 имени Абая города Балхаш", улица Агыбай батыра, 20
В границах:
квартал имени Сванкулова, дома N 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
улица Агыбай батыра, дома N 17, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А
переулок Лазо, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
улица Токтамысова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
улица 8 Марта, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
улица Железнодорожников, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
улица Ержанова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 40, 42, 44, 46, 49, 51
улица Сарсембаева, дома N 14, 24, 26, 30, 32, 34, 46, 48, 53, 55, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68,
улица Металлургов, дома N 15, 16а, 18, 19, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80
улица Школьная, дома N 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56

Жамбыл көшесі, N 1, 2, 4, 5, 6, 7 үйлері
N 570 сайлау учаскесі Орталық "Балқаш қаласының Абай атындағы N 2 лицейі" мемлекеттік мекемесі, Ағыбай батыр көшесі, 20
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі, үйлері N 41, 43, 47, 49, 61, 63, 69, 71, 75, 77, 79, 85, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2
8 март көшесі N 13, 14, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 64/2 үйлері
Жамбыл көшесі, N 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51 үйлері
Абай көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері
Бөкейханов көшесі, N 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96 үйлері
Гоголь көшесі, N 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлері
Тоқтамысов көшесі, N 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80 үйлері
N 3 ықшамауданы 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлері
Әлімжанов көшесі, N 28, 29, 30, 31, 33, 36, 39, 40 үйлері
N 571 сайлау учаскесі Орталық: "Балқаш қаласының жалпы білім беретін N 18 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі, N 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115 үйлері
Жамбыл көшесі, N 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлері
8 март көшесі, N 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93 үйлері
Абай көшесі, N 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері
Бөкейханов көшесі, N 93, 97, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134 үйлері
Гоголь көшесі, N 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91 үйлері
Тоқтамысов көшесі, N 77, 81, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 124 үйлері

улица Жамбыла, дома N 1, 2, 4, 5, 6, 7
Избирательный участок N 570 Центр – государственное учреждение "Лицей N 2 имени Абая города Балхаш", улица Агыбай батыра, 20
В границах:
улица Агыбай батыра, дома N 41, 43, 47, 49, 61, 63, 69, 71, 75, 77, 79, 85, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2
улица 8 Марта дома N 13, 14, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 64/2
улица Жамбыла, дома N 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51
улица Абая, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
улица Бокейханова, дома N 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96
улица Гоголя, дома N 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50
улица Токтамысова, дома N 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80
микрорайон N 3 дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11
улица Алимжанова, дома N 28, 29, 30, 31, 33, 36, 39, 40
Избирательный участок N 571 Центр – государственное учреждение "Средняя общеобразовательная казахская школа N 18 города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
улица Агыбай батыра, дома N 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115
улица Жамбыла, дома N 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69
улица 8 Марта, дома N 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93
улица Абая, дома N 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
улица Бокейханова, дома N 93, 97, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134
улица Гоголя, дома N 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91
улица Токтамысова, дома N 77, 81, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 124

Жезқазған көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25 үйлері
Лермонтов тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері
Луначарский тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27 үйлері
Чехов тұйық көшесі, N 1, 3, 5, 7, 10, 17 үйлері
Железнодорожников көшесі, N 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері
Ержанов көшесі, N 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 75, 74, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98 үйлері
Металлургтер көшесі, N 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 92, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 127, 130, 131, 132, 134, 138, 140 үйлері
Сәрсембаев көшесі, N 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 133 үйлері
Әлімжанов көшесі, N 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83 үйлері
Школьная көшесі, N 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 69, 73, 75, 77, 83, 87 үйлері
N 572 сайлау учаскесі Орталық –"Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы жалпы білім беретін N 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, N 3 ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі, N 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлері
Жезқазған көшесі, N 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлері
Бижанұлы тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері
Уәлиханов көшесі, N 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57 үйлері
Мәметова тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері
Қошқарбаев тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22
Асфандьяров тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері
Достоевский тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері
Мичурин тұйық көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері
Сары-Арқа көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29 үйлері
3 ықшамауданы, N 22, 23, 24 үйлері
Щербаков тұйық көшесі, N 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 үйлері
Геологтер кенті

улица Жезказганская, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25
переулок Лермонтова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
переулок Луначарского, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27
переулок Чехова, дома N 1, 3, 5, 7, 10, 17
улица Железнодорожников, дома N 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42
улица Ержанова, дома N 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 75, 74, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98
улица Металлургов, дома N 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 92, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 127, 130, 131, 132, 134, 138, 140
улица Сарсембаева, дома N 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 122, 124, 128, 130, 133
улица Алимжанова, дома N 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83
улица Школьная, дома N 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 69, 73, 75, 77, 83, 87
Избирательный участок N 572 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 17 имени В. Маяковского города Балхаш", 3 микрорайон, 13
В границах:
улица Агыбай батыра, дома N 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82
улица Жезказганская, дома N 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55
переулок Бижанулы, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
улица Уалиханова, дома N 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57
переулок Маметовой, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
переулок Кошкарбаева, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22
переулок Асфандьярова, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
переулок Достоевского, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
переулок Мичурина, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
улица Сары-Арка, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29
3 микрорайон, дома N 22, 23, 24
переулок Щербакова, дома N 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28
поселок Геологов

N 573 сайлау учаскесі Орталық –"Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы жалпы білім беретін N 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, N 3 ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
N 3 ықшамауданы, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21 үйлері
N 574 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін N 16 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшамауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы, N 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері
N 575 сайлау учаскесі Орталық - "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін N 16 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшамауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы, N 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18 үйлері
Мұхамеджанов ықшам ауданы, N 28, 29, 32, 35 үйлері
N 576 сайлау учаскесі Орталық – орталық Қазақстан технология және менеджмент институты, Қараменде би көшесі, 29
Шекаралары:
Мұхамеджанов ықшамауданы, N 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 30, 34 үйлері
N 577 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының Н. Крупская атындағы жалпы білім беретін N 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 32
Шекаралары:
Мұхамеджанов ықшам ауданы, N 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А үйлері
Қараменде би көшесі, N 25 үйі
N N 07044, 53898 әскери бөлімдері
N 578 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының жалпы білім беретін N 18 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Шашубай ықшамауданы, N 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8Г, 8В, 9, 11, 24, 25 үйлері
Ағыбай батыр көшесі, N 19 үйі
N 579 сайлау учаскесі Орталық – Балқаш гуманитарлық-техникалық колледжі (2-ші корпус) Қараменде би көшесі, 17
Шекаралары:
Шашубай ықшамауданы, N 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23 үйлері
Қараменде би көшесі, N 19 үйі
N 580 сайлау учаскесі Орталық – "Қоңырат кентінің жалпы білім беретін N 3 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі", Алтынсарин көшесі, 11
Шекаралары:
Садовая көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері
Степная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері
Новорудная көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34 үйлері
Русаков көшесі, N 7, 9, 11, 13 үйлері
Алтынсарин көшесі, N 9 үйі
Зайцев көшесі, N 18, 20, 24, 26, 30 үйлері
Балхашская көшесі, N 17, 19, 23, 23А, 25, 27, 31 үйлері

Избирательный участок N 573 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 17 имени В. Маяковского города Балхаш", 3 микрорайон, 13
В границах:
микрорайон N 3, дома N 8, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21
Избирательный участок N 574 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома N 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Избирательный участок N 575 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома N 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18
микрорайон Мухамеджанова, дома N 28, 29, 32, 35
Избирательный участок N 576 Центр – Центрально-Казахстанский институт технологии и менеджмента, улица Караменде би, 29
В границах:
микрорайон Мухамеджанова дома N 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 30, 34
Избирательный участок N 577 Центр – государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа N 4 имени Н. Крупской города Балхаш", улица Мира, 32
В границах:
микрорайон Мухамеджанова дома N 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А
улица Караменде би, дом N 25
войсковые части N N 07044, 53898
Избирательный участок N 578 Центр – государственное учреждение "Средняя общеобразовательная казахская школа N 18 города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
микрорайон Шашубая, дома N 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8Г, 8В, 9, 11, 24, 25
улица Агыбай батыра, дом N 19
Избирательный участок N 579 Центр – Балхашский гуманитарно-технический колледж (корпус 2) улица Караменде би, 17
В границах:
микрорайон Шашубая дома N 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23
улица Караменде би дом N 19
Избирательный участок N 580 Центр – государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 3 поселка Конырат", улица Алтынсарина, 11
В границах:
улица Садовая N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
улица Новорудная N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34
улица Русакова, дома N 7, 9, 11, 13
улица Алтынсарина, дом N 9
улица Зайцева, дома N 18, 20, 24, 26, 30
улица Балхашская, дома N 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 31

5 орам, N 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері
Горняцкая көшесі, N 15, 17 үйлері
Шығыс Конырат кенті
Тырнақов көшесі, N 8, 10, 12/2, 13 үйлері
Асфандьяров көшесі, N 5/2, 7 үйлері
1 май көшесі N 28, 34 үйлері
N 3, 9 үйлері
1 орам N 9 үйі
3 орам N 2, 3, 4, 5, 8, 24 үйлері
N 581 сайлау учаскесі Орталық – "Қоңырат кентінің Ы. Алтынсарин атындағы N 25 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Русаков көшесі, 1а
Шекаралары:
Октябрьская көшесі
1 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
2 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
3 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
4 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
5 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
6 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
7 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
8 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Горняцкая көшесі, N 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57 үйлері
Больничная көшесі, N 7, 9, 11, 13, 15, 25 үйлері
Зайцев көшесі, N 17, 19, 19А, 21, 27А үйлері
Русаков көшесі, N 18, 20, 22 үйлері
Балхашская көшесі, N 22, 24, 26, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері
Қала сырты шаруашылығы N 1, 2, 3, "Бектауата" шаткалы - 8 нөмерсіз үйлер
N 583 сайлау учаскесі Орталық – "Саяқ кентінің N 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Балхашская көшесі
Шекаралары:
Степная көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлері
Советская көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлері
Школьная көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлері
Западная көшесі, N 2, 4, 6 үйлері
Космонавтов көшесі, N 1, 3, 24 үйлері
Горняк даңғылы, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері

5 квартал, дома N 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
улица Горняцкая, дома N 15, 17
поселок Шыгыс Конырат:
улица Тырнакова, дома N 8, 10, 12/2, 13
улица Асфандьярова, дома N 5/2, 7
улица 1 мая, дома N 28, 34
дома N 3, 9
1 квартал, дом N 9
3 квартал, дома N 2, 3, 4, 5, 8, 24
Избирательный участок N 581 Центр – государственное учреждение "Казахская средняя школа N 25 имени Ы. Алтынсарина поселка Конырат", улица Русакова, 1А
В границах:
улица Октябрьская
1 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
2 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
3 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
4 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
5 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
6 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
7 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
8 линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Горняцкая, дома N 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57
улица Больничная, дома N 7, 9, 11, 13, 15, 25
улица Зайцева, дома N 17, 19, 19А, 21, 27А
улица Русакова, дома N 18, 20, 22
улица Балхашская, дома N 22, 24, 26, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47
пригородное хозяйство N 1, 2, 3,
урочище "Бектауата" - 8 домов без нумерации
Избирательный участок N 583 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 6 поселка Саяк", улица Балхашская
В границах:
улица Степная, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
улица Советская, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64
улица Школьная, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
улица Западная, дома N 2, 4, 6
улица Космонавтов, дома N 1, 3, 24
Бульвар Горняков, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

МПС көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, жеке үйлері – барлық (10 үй)
Ащыөзек стансасы
N 584 сайлау учаскесі Орталық – "Саяқ кентінің N 29 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Школьная көшесі, 29
Шекаралары:
Геологическая көшесі, N 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері
Балхашская көшесі, N 2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
Вокзальная көшесі, N 54, 56, 58 үйлері
Горняк даңғылы, 49 үйі
N 585 сайлау учаскесі Орталық – "Гулшат кентінің N 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Школьная көшесі, 1
Шекаралары:
Гүлшат кенті және Шұбар-түбек кенті
N 586 сайлау учаскесі Орталық – "Балқаш қаласының N 24 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, Балқаш стансасы
Шекаралары:
Балқаш стансасы аймағы
N 588 сайлау учаскесі Орталық – Жеке тәрбие жүргізу жұмысының бөлмесі, АК 159/21 мекемесі
Шекаралары:
N 6505 әскери бөлімшесі

улица МПС, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, индивидуальные дома – все (10 домов)
Станция Ащиозек.
Избирательный участок N 584 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 29 поселка Саяк", улица Школьная, 29
В границах:
улица Геологическая, дома N 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
улица Балхашская, N 2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
улица Вокзальная, дома N 54, 56, 58
Бульвар Горняков, дом N 49
Избирательный участок N 585 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 27 поселка Гулшат", улица Школьная, 1
В границах:
поселок Гулшат и поселок Шубар-Тубек
Избирательный участок N 586 Центр – государственное учреждение "Средняя школа N 24 города Балхаш", станция Балхаш
В границах:
Территория станции Балхаш
Избирательный участок N 588 Центр – комната индивидуальной воспитательной работы, учреждение АК 159/21
В границах:
войсковая часть N 6505