Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХХXХI сессиясының N 365 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда N 8-5-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-105, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 51-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы ХХХVI сессиясының N 322 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-108, 2011 жылғы 23 сәуірде N 17 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 маусымдағы ХХХVIII сессиясының N 339 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-111, 2011 жылғы 2 шілдеде N 27 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 244 349" сандары "1 287 231" сандарына ауыстырылсын;
"529 070" сандары "556 584" сандарына ауыстырылсын;
"1 750" сандары "1 886" сандарына ауыстырылсын;
"653" сандары "693" сандарына ауыстырылсын;
"712 876" сандары "728 068" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 337 029" сандары "1 380 721" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "алу 810" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" саны "810" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение ХХXХI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2011 года N 365. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 25 августа 2011 года N 8-5-114. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-105, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2010 года N 51-1), в которое внесены изменения решением ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2011 года N 322 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-108, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 апреля 2011 года N 17), решением ХХХVIII сессии Каражалского городского маслихата от 6 июня 2011 года N 339 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-111, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 2 июля 2011 года N 27) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 244 349" заменить цифрами "1 287 231";
цифры "529 070" заменить цифрами "556 584";
цифры "1 750" заменить цифрами "1 886";
цифры "653" заменить цифрами "693";
цифры "712 876" заменить цифрами "728 068";
в подпункте 2):
цифры "1 337 029" заменить цифрами "1 380 721";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "минус 810";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "810";

33244
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81157
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
52126
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
37068
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6598
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3917
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3917
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
16194
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
16194
Нысаналы даму трансферттері:
33244
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
33244

33244
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81157
в том числе:
Областное управления образования
52126
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
37068
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6598
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Областное управление занятости и координации
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Областное управление сельского хозяйства
3917
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3917
Областное управление энергетики и коммунального
16194
На обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
16194
Целевые трансферты на развитие
33244
в том числе:
Областное управление строительства
33244

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
13600
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
оның ішінде:
Еңбек ресурстарын ұтымдығын жоғарлату шеңберінде
19644
Бюджеттік несие
52500
Облыстың құрылыс басқармасы
52500
оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 17 тамыздағы
XXXXI сессиясының N 365 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
13600
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
в том числе:
-в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
19644
Бюджетные кредиты
52500
Областное управление строительства
52500
в том числе:
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 3
к решению XXXXI сессии
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2011 года N 365
Приложение 5
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2011 год по администраторам бюджетных программ
Наименование
сумма (тыс. тенге)
Всего

166901
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81157
Нысаналы даму трансферттері
33244
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81157
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12294
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12044
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
39832
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдер
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
25024
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6348
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3917
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3917
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16194
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
16194
Нысаналы даму трансферттері:
33244
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
33244
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
13600
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 17 тамыздағы
XXXXI сессиясының N 365 шешіміне
4 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
6 қосымша
Жәйрем кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары

166901
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81157
Целевые трансферты на развития
33244
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81157
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12294
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12044
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
250
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39832
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25024
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6348
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3917
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3917
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16194
На обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
16194
Целевые трансферты на развития
33244
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
33244
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
13600
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 4
к решению XXXXI сессии
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2011 года N 365
Приложение 6
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Жайрем
Программа
сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку

5328
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5328

5328
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5328