Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы ХХXХV сессиясының N 406 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-5-118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-105, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 51-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы ХХХVI сессиясының N 322 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-108, 2011 жылғы 23 сәуірде N 17 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 маусымдағы ХХХVIII сессиясының N 339 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-111, 2011 жылғы 2 шілдеде N 27 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХXXXI сессиясының N 365 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-114, 2011 жылғы 3 қыркүйекте N 36 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы ХXXXIV сессиясының N 396 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-116, 2011 жылғы 29 қарашадағы N 49 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение ХХXХV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2011 года N 406. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-5-118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-105, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2010 года N 51-1), в которое внесены изменения решением ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2011 года N 322 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-108, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 апреля 2011 года N 17), решением ХХХVIII сессии Каражалского городского маслихата от 6 июня 2011 года N 339 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-111, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 2 июля 2011 года N 27), решением ХXXXI сессии Каражалского городского маслихата от 17 августа 2011 года N 365 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-114, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 3 сентября 2011 года N 36), решением ХXXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 14 ноября 2011 года N 396 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-116, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 29 ноября 2011 года  N 49) следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 349 016" сандары "1 347 163" сандарына ауыстырылсын;
"556 511" сандары "555 221" сандарына ауыстырылсын;
"10 230" сандары "10 723" сандарына ауыстырылсын;
"874" сандары "1 671" сандарына ауыстырылсын;
"781 401" сандары "779 548" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 390 005" сандары "1 388 153" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 40 179" сандары "алу 40 180" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "40 179" сандары "40 180" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "52 501" сандары "52 500" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 1456 қосымшалары, осы шешімнің N 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХXXXV сессияның төрағасы                   Т. Қасимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
XXXXV сессиясының N 406 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 349 016" заменить цифрами "1 347 163";
цифры "556 511" заменить цифрами "555 221";
цифры "10 230" заменить цифрами "10 723";
цифры "874" заменить цифрами "1 671";
цифры "781 401" заменить цифрами "779 548";
в подпункте 2):
цифры "1 390 005" заменить цифрами "1 388 153";
в подпункте 5):
цифры "минус 40 179" заменить цифрами "минус 40 180";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "40 179" заменить цифрами "40 180";
в абзаце третьем цифры "52 501" заменить цифрами "52 500";
2) приложения N 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХXXXV сессии                  Т. Касимов
Секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение 1
к решению XXXXV сессии
Каражалского городского маслихата
от 2 декабря 2011 года N 406
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Бюджет города Каражал на 2011 год
Категория
сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

81989
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
54911
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
39853
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6598
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3829
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3829
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
14329
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
14329
Нысаналы даму трансферттері:
83892
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
83892

81989
в том числе:
Областное управление образования
54911
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
39853
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6598
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Областное управление занятости и координации
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Областное управление сельского хозяйства
3829
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3829
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
14329
На обеспечение безперебойного теплоснабжения малых городов
14329
Целевые трансферты на развитие
83892
в том числе:
Областное управление строительства
83892

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
66101
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
17791
оның ішінде:
Еңбек ресурстарын ұтымдығын жоғарлату шеңберінде
17791
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
52500
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
XXXXV сессиясының N 406 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
66101
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
17791
в том числе:
- в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
17791
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Областное управление строительства
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 3
к решению XXXXV сессии
Каражалского городского маслихата
от 2 декабря 2011 года N 406
Приложение 5
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2011 год
по администраторам бюджетных программ
Наименование
сумма (тыс. тенге)
Всего

218381
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
Нысаналы даму трансферттері
83892
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12868
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12744
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
124
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
42043
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдер
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
27109
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6474
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3829
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3829
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14329
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
14329
Нысаналы даму трансферттері:
83892
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
83892

218381
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
Целевые трансферты на развития
83892
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12868
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12744
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
124
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42043
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27109
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6474
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3829
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3829
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14329
На обеспечение безперебойного теплоснабжения малых городов
14329
Целевые трансферты на развития
83892
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
83892