Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 415 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 8-6-119 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011–2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-6-113 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы 104-105 (1865-1866) нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 млрд. 999 млн. 376 мың" сандары "3 млрд. 115 млн. 190 мың" сандарына ауыстырылсын;
"1 млрд. 926 млн. 346 мың" сандары "2 млрд. 042 млн. 160 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 916 млн. 903 мың" сандары "3 млрд. 483 млн. 961 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"67 млн. 473 мың" сандары "алу 383 млн. 771 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "алу 67 млн. 473 мың" сандары "383 млн. 771 мың" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0 мың" саны "294 млн." сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0 мың" саны "157 млн. 244 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
бесінші абзацтағы "2 млн. 364 мың" сандары "2 млн. 936 мың" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "199 мың" сандары "213 мың" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 16 млн. 532 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге – 1 млн. 800 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 9 млн. 868 мың теңге";
он екінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы және еңбек ресурстарының жеделдігін жоғарылату шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға – 87 млн. 028 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 415. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 12 апреля 2011 года N 8-6-119. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-6-113 и опубликовано 31 декабря 2010 года в N 104-105(1865-1866) газеты "Шарайна") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 млрд. 999 млн. 376 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 115 млн. 190 тыс.";
цифры "1 млрд. 926 млн. 346 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 042 млн. 160 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 916 млн. 903 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 483 млн. 961 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "67 млн. 473 тыс." заменить цифрами "минус 383 млн. 771 тыс.";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "минус 67 млн. 473 тыс." заменить цифрами "383 млн. 771 тыс.";
в абзаце втором цифру "0 тыс." заменить цифрами "294 млн.";
в абзаце четвертом цифру "0 тыс." заменить цифрами "157 млн. 244 тыс.";
2) в пункте 3:
в абзаце пятом цифры "2 млн. 364 тыс." заменить цифрами "2 млн. 936 тыс.";
в абзаце шестом цифры "199 тыс." заменить цифрами "213 тыс.";
после абзаца девятого дополнить абзацами следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 16 млн. 532 тыс. тенге;
на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы - 1 млн. 800 тыс. тенге;
на создание центров занятости – 9 млн. 868 тыс. тенге";
после абзаца двенадцатого дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости – 2020 и повышения мобильности трудовых ресурсов – 87 млн. 028 тыс. тенге;

Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға бюджеттік несиелер – 294 млн. теңге;";
3) 6-тармақтағы:
"2 млн. 364 мың" сандары "2 млн. 936 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) 7-тармақтағы:
"199 мың" сандары "213 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5-тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"14-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 16 млн. 532 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 1 млн. 800 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жұмыспен қамту орталықтарын құруға республикалық бюджеттен 9 млн. 868 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы және еңбек ресурстарының жеделдігін жоғарылату шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен 87 млн. 028 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін.
14-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 294 млн. теңге сомасында бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін.".

бюджетные кредиты на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости – 2020 – 294 млн. тенге;";
3) в пункте 6:
цифры "2 млн. 364 тыс." заменить цифрами "2 млн. 936 тыс.";
4) в пункте 7:
цифры "199 тыс." заменить цифрами "213 тыс.";
5) дополнить пунктами 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5 следующего содержания:
"14-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 16 млн. 532 тыс. тенге.
14-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы в сумме 1 млн. 800 тыс. тенге.
14-3. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на создание центров занятости в сумме 9 млн. 868 тыс. тенге.
14-4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости – 2020 и повышения мобильности трудовых ресурсов в сумме 87 млн. 028 тыс. тенге.
14-5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости – 2020 в сумме 294 млн. тенге.".