Сәтбаев қаласы әкімінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 28ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 05 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-6-131 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 05.03.2014 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, дауыс беруді өткізу және дауысты санау үшін, жергілікті ерекшеліктерді ескере отырып сайлаушылар үшін тиімді жағдай тудыру мақсатында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 28ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-47 болып тіркелген, 2007 жылғы 18 мамырдағы "Шарайна" газетінде N 56 (1464) ресми жарияланды), Сәтбаев қаласы әкімінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 01 "Сайлау учаскелерін құру туралы" қала әкімінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 28ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-118 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Шарайна" газетінде N 26 (1892) ресми жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі А.С. Нысанбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі                    Б.Қ. Шыңғысов
Сәтбаев қаласы әкімінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
N 05 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша сайлау учаскелерінің тізімі N 460 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – Сәтбаев қалалық емханасы.
Шекарасында: Дүрментаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56; Жанпейісов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 67, 69; Кентаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Үншібаев көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Сарыарқа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100; Әбдіров көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Шаталюк көшесі 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Бөгенбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Оразбаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Горняцкий көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29.
N 461 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 4 лицей-мектебі.

О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 11 мая 2007 года N 28р "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 29 ноября 2011 года N 05. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-6-131. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 5 марта 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 05.03.2014 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" для проведения голосования и подсчета голосов, в целях создания максимального удобства для избирателей с учетом местных условий РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Сатпаев от 11 мая 2007 года N 28р "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-47, официально опубликовано в N 56 (1464) газеты "Шарайна" 18 мая 2007 года), внесены изменения решением акима города Сатпаев от 14 февраля 2011 года N 01 "О внесении изменений в решение акима города N 28р от 11 мая 2007 года "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-6-118, официально опубликовано в N 26 (1892) газеты "Шарайна" 1 апреля 2011 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Нысанбаева А.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев                        Б.К. Шингисов
Приложение
к решению акима города Сатпаев
от 29 ноября 2011 года N 05
Список избирательных участков города Сатпаев Избирательный участок N 460
Местонахождение избирательной комиссии – поликлиника города Сатпаев.
В границах: улица Дурментаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56; улица Жанпеисова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 67, 69; улица Кентаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; улица Унчибаева 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Сарыарка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100; улица Абдирова 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; улица Шаталюка 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Бөгенбайбатыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Оразбаева 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Горняцкая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Макатаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29.
Избирательный участок N 461
Местонахождение избирательной комиссии - школа-лицей N 4.

Шекарасында: Абай көшесі 41, 43, 45, 47а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81.
N 462 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 2 отбасылық-дәрігерлік амбулатория.
Шекарасында: Абай көшесі 83, 85, 87, 89; Ерден көшесі 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215.
N 463 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – балалар өнер мектебі.
Шекарасында: Абай көшесі 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 72, 74; Ерден көшесі 197, 199.
N 464 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 4 лицей-мектебі.
Шекарасында: Ерден көшесі 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189а, 191, 193, 195; Тәуелсіздік даңғылы 43, 53, 57.
N 465 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - Ш. Ділдебаев атындағы Кеншілер сарайы.
Шекарасында: Қ. Сәтбаев даңғылы 92, 100, 102, 102а, 104; Тәуелсіздік даңғылы 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 55.
N 466 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - С. Сейфуллин атындагы мектеп-гимназиясы.
Шекарасында: Абай көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Комаров көшесі 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 11; Ұлытау көшесі 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
N 467 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 19 орта мектебі.
Шекарасында: Абай көшесі 20, 22, 24, 26, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; Комаров көшесі 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
N 468 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – Ш. Ділдебаев атындағы Кеншілер сарайы.
Шекарасында: Қ. Сәтбаев даңғылы 88, 90, 94, 96, 98, 105, 107, 115, 117; Комаров көшесі 18, 20, 22; Тәуелсіздік даңғылы 19, 21, 23, 25.
N 469 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 25 орта мектебі.
Шекарасында: Комаров көшесі 10, 14, 16; Гурба көшесі 96, 98, 100, 102, 104, 106; Тәуелсіздік даңғылы 7, 9, 15, 17, 17а.
N 470 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 25 орта мектебі.
Шекарасында: Гурба көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; Тәуелсіздік даңғылы 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 4, 6, 8, 10, 12; Ұлытау көшесі 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 90, 92; Құсайынов көшесі 3а, 4а, 4б, 5а, 7а.
N 471 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 3 кәсіптік лицей.
Шекарасында: Бөпежанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20; Гурба көшесі 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Қ. Сәтбаев даңғылы 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Жеңіс көшесі 3, 5, 7, 9; Тәуелсіздік даңғылы 16, 18, 20, 22, 24; Құсайынов көшесі 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; Байқоңыров көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; Мұратбаев көшесі 13, 17, 21, 23, 25.
N 472 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 1 мектеп-гимназиясы.

В границах: улица Абая 41, 43, 45, 47а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81.
Избирательный участок N 462
Местонахождение избирательной комиссии – семейно-врачебная амбулатория N 2.
В границах: улица Абая 83, 85, 87, 89; улица Ердена 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215.
Избирательный участок N 463
Местонахождение избирательной комиссии - детская школа искусств.
В границах: улица Абая 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 72, 74; улица Ердена 197, 199.
Избирательный участок N 464
Местонахождение избирательной комиссии - школа-лицей N 4.
В границах: улица Ердена 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189а, 191, 193, 195; проспект Независимости 43, 53, 57.
Избирательный участок N 465
Местонахождение избирательной комиссии - Дворец Горняков имени Ш. Дильдебаева.
В границах: проспект К. Сатпаева 92, 100, 102, 102а, 104; проспект Независимости 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 55.
Избирательный участок N 466
Местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия имени С. Сейфуллина.
В границах: улица Абая 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Комарова 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 11; улица Улытауская 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок N 467
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 19.
В границах: улица Абая 20, 22, 24, 26, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; улица Комарова 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
Избирательный участок N 468
Местонахождение избирательной комиссии - Дворец Горняков имени Ш. Дильдебаева.
В границах: проспект К. Сатпаева 88, 90, 94, 96, 98, 105, 107, 115, 117; улица Комарова 18, 20, 22; проспект Независимости 19, 21, 23, 25.
Избирательный участок N 469
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 25.
В границах: улица Комарова 10, 14, 16; улица Гурбы 96, 98, 100, 102, 104, 106; проспект Независимости 7, 9, 15, 17, 17а.
Избирательный участок N 470
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 25.
В границах: улица Гурбы 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; проспект Независимости 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 4, 6, 8, 10, 12; улица Улытауская 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 90, 92; улица Кусаинова 3а, 4а, 4б, 5а, 7а.
Избирательный участок N 471
Местонахождение избирательной комиссии – профессиональный лицей  N 3.
В границах: улица Бопежанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20; улица Гурбы 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; проспект К. Сатпаева 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; улица Женис 3, 5, 7, 9; проспект Независимости 16, 18, 20, 22, 24; улица Кусаинова 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; улица Байконурова 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; улица Муратбаева 13, 17, 21, 23, 25.
Избирательный участок N 472
Местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия N 1.

Шекарасында: Ерден көшесі 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; Наурыз көшесі 140, 142.
N 473 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 1 мектеп-гимназиясы.
Шекарасында: Ерден көшесі 161, 163, 165, 167, 169; Наурыз көшесі 146, 148, 150, 152; Тәуелсіздік даңғылы 32, 34, 36, 38.
N 474 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - "Жастар" спорт сарайы.
Шекарасында: Құсайынов көшесі 31, 33, 35, 36, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Байқоңыров көшесі 3, 9, 11; Ерден көшесі 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; Жеңіс көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 18, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Курьятов көшесі 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Жақыпбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Майлин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 21; Мәмедова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Наурыз көшесі 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 124, 128, 130, 132, 134, 136; Пацаев көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 21; Қ. Сәтбаев даңғылы 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Халиф Алтай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Құнанбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
N 475 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 3 орта мектебі.
Шекарасында: Байқоңыров көшесі 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115; Бокин көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89; Бұлқышев көшесі 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150; Уәлиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62; Горький көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Ерден көшесі 93, 95, 97, 99, 103; Жәлел көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Жеңіс көшесі 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Қожабаев көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83; Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 74, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Наурыз көшесі 82, 84, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120; Первостроителей көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93; Рысқұлов көшесі 4, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85.
N 476 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 5 орта мектебі.

В границах: улица Ердена 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; улица Наурыз 140, 142.
Избирательный участок N 473
Местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия N 1.
В границах: улица Ердена 161, 163, 165, 167, 169; улица Наурыз 146, 148, 150, 152; проспект Независимости 32, 34, 36, 38.
Избирательный участок N 474
Местонахождение избирательной комиссии - Дворец спорта "Жастар".
В границах: улица Кусаинова 31, 33, 35, 36, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Байконурова 3, 9, 11; улица Ердена 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; улица Женис 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 18, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Курьятова 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Жакыпбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Майлина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 21; улица Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Наурыз 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 124, 128, 130, 132, 134, 136; улица Пацаева 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 21; проспект К. Сатпаева 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Халифа Алтай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Кунанбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
Избирательный участок N 475
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 3.
В границах: улица Байконурова 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115; улица Бокина 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89; улица Булкышева 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150; улица Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62; улица Горького 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Ердена 93, 95, 97, 99, 103; улица Жалиля 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Женис 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Кожабаева 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83; улица Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 74, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Наурыз 82, 84, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120; улица Первостроителей 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93; улица Рыскулова 4, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85.
Избирательный участок N 476
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 5.

Шекарасында: Бабыр би көшесі 3, 9; Гурба көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Мұратбаев көшесі 4, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Ұлытау көшесі 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Шәкәрім көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Пушкин көшесі 1; Жастар көшесі 3, 5, 7, 9; Қ. Сәтбаев даңғылы 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63.
N 477 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 5 орта мектебі.
Шекарасында: Бабыр би көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16; Болман көшесі 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 14; Гурба көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Қалмағамбетов көшесі 2, 4, 6, 12, 14, 20; Наурыз көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; Ұлытау көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Қ. Сәтбаев даңғылы 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
N 478 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - С. Сейфуллин атындағы мектеп-гимназиясы.
Шекарасында: Абай көшесі 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; Қ. Сәтбаев көшесі 112, 114, 116, 118, 119, 121, 123, 125.
N 479 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 27 орта мектебі.
Шекарасында: Асатов көшесі 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Байқоңыров көшесі 24; Бұлқышев көшесі 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 130, 132; Ерден көшесі 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Көктем көшесі 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52; Колбасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Курьятов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Мамахов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Момышұлы көшесі 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; Наурыз көшесі 7, 9, 13, 15, 66, 72, 78; Қ. Сәтбаев даңғылы 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Первостроителей көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Шығыс-2 тұйық көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-3 тұйық көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-4 тұйық көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шығыс-5 тұйық көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
N 480 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 14 орта мектебі.

В границах: улица Бабыр би 3, 9; улица Гурбы 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Муратбаева 4, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Улытауская 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Шакарима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Пушкина 1; улица Жастар 3, 5, 7, 9; проспект К. Сатпаева 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63.
Избирательный участок N 477
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 5.
В границах: улица Бабыр би 4, 6, 8, 12, 14, 16; улица Болмана 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 14; улица Гурбы 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Калмагамбетова 2, 4, 6, 12, 14, 20; улица Наурыз 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; улица Улытауская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; проспект К. Сатпаева 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Избирательный участок N 478
Местонахождение избирательной комиссии – школа-гимназия имени С. Сейфуллина.
В границах: улица Абая 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; проспект К. Сатпаева 112, 114, 116, 118, 119, 121, 123, 125.
Избирательный участок N 479
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 27.
В границах: улица Асатова 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Байконурова 24; улица Булкышева 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 130, 132; улица Ердена 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; улица Коктем 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52; улица Колбасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Курьятова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Мамахова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Момышулы 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; улица Наурыз 7, 9, 13, 15, 66, 72, 78; проспект К. Сатпаева 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Первостроителей 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58; переулок Шыгыс - 2: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс - 3: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс - 4: 3, 4, 5, 6, 7, 8; переулок Шыгыс - 5: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок N 480
Местонахождение избирательной комиссии - средняя школа N 14.

Шекарасында: Ерден көшесі 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 53, 53А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30; Байзақыв көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 57, 59, 61, 63; Бәйсейітова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Бұлқышев көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ерден көшесі 2, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 21, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 55, 55а, 57, 65, 67; Қалмағамбетов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 28; Қашаубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Көктем көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Қажымұқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Мұқанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Наурыз көшесі 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Панин көшесі 4, 10, 16, 18, 20; Төле би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Аманжолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61; Шыгыс-1 тұйық көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
N 481 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – Жезқазған кентіндегі N 2 орта мектебі.
Шекарасында: Әбиев көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 62а, 63, 64, 65; Жамбыл көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60; Анарқұлов көшесі 15, 19; Амангелді көшесі 276; 1-ші Садовый тұйық көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; 2-ші Садовый тұйық көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12; 3-ші Садовый тұйық көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; 4-ші Садовый тұйық көше 1, 2, 3, 8, 10, 11, 12; Златоус көшесі 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; С. Сейфуллинт көшесі 140, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162; Разведочный көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7а, 8, 10, 11, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17а, 18, 19а; Лермонтов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; Асанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
N 482 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – Весовой кентіндегі мәдениет Үйі.

В границах: улица Ердена 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 53, 53А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; улица Ауэзова 1, 2, 3, 4, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30; улица Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 57, 59, 61, 63; улица Байсеитова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Букышева 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Ердена 2, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 21, 27,27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 55, 55а, 57, 65, 67; улица Калмагамбетова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 28; улица Кашаубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Коктем 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; улица Кажымухан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Момышулы 1, 2, 3, 4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; улица Наурыз 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Панина 4, 10, 16, 18, 20; улица Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61; переулок Шыгыс - 1: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок N 481
Местонахождение избирательной комиссии – средняя школа N 2 поселка Жезказган.
В границах: улица Абиева 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 62а, 63, 64, 65; улица Жамбыла 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Ауэзова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60; улица Анаркулова 15, 19; улица Амангельды 276; 1-ый Садовый переулок 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; 2-ой Садовый переулок 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12; 3-ий Садовый переулок 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; 4-ый Садовый переулок 1, 2, 3, 8, 10, 11, 12; улица Златоус 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица С. Сейфуллина 140, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162; улица Разведочная 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7а, 8, 10, 11, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17а, 18, 19а; улица Лермонтова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; улица Асанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок N 482
Местонахождение избирательной комиссии – Дом культуры поселка Весовая.

Шекарасында: Киров көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 35; Киров тұйық көше 2, 3; Жұбанов көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13/1; Шәкәрім көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; Фрунзе көшесі 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14; Фрунзе тұйық көше 1/5, 3, 4; Д. Нурпейісова көшесі 1/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/2, 12/6, 17/6, 19/5; Медьбаза көшесі 3, 7, 9, 14; Павлов көшесі 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44; Почтовый көшесі 24, 25, 26, 27; Чапаев көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Октябрдің 40-жылдық көшесі 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 12, 15, 17, 18; Линейный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 21, 25, 29, 31, 32, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 69, 71; Северный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68; Достық көшесі 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 55, 59, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 73а, 74, 76, 82, 85, 86, 87, 88, 90, 94, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 114, 116, 117, 119.
N 483 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 17 негізгі мектеп.
Шекарасында: Сәтбаев ауылы.
N 782 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - медико-санитарлық орталық.
Шекарасында: Ұлытау көшесі 61.
N 783 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері - N 1 орталық қалалық аурухана.
Шекарасында: Құсайынов көшесі 9.
N 784 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – психоневрологиялық диспансер.
Шекарасында: Мұратбаев көшесі 5.
N 785 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 16 орта мектебі.
Шекарасында: Шаталюк көшесі 16, 20, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46; Қ. Сәтбаев даңғылы 144, 146, 148, 150, 156, 158; Абай көшесі 27, 29, 31, 35, 37, 39, 47.
N 786 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – туберкулезге қарсы диспансер.
Шекарасында: Ұлытау көшесі 110.
N 787 сайлау учаскесі
Сайлау комиссиясының орналасқан жері – N 15 орта мектебі.
Шекарасында: Ерден көшесі 221, 223, 225, 227, 229, 233; Шаталюк көшесі 50, 52.

В границах: улица Кирова 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 35; переулок Кирова 2, 3; улица Жубанова 1, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13/1; улица Шакарим 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; улица Фрунзе 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14; переулок Фрунзе 1/5, 3, 4; улица Д. Нурпеисовой 1/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/2, 12/6, 17/6, 19/5; улица Медьбаза 3, 7, 9, 14; улица Павлова 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44; улица Почтовая 24, 25, 26, 27; улица Чапаева 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица 40 лет Октября 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 12, 15, 17, 18; улица Линейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 21, 25, 29, 31, 32, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 69, 71; улица Северная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68; улица Достык 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 55, 59, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 73а, 74, 76, 82, 85, 86, 87, 88, 90, 94, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 114, 116, 117, 119.
Избирательный участок N 483
Местонахождение избирательной комиссии - основная школа N 17.
В границах: село Сатпаево.
Избирательный участок N 782
Местонахождение избирательной комиссии - медико-санитарная часть.
В границах: улица Улытауская 61.
Избирательный участок N 783
Местонахождение избирательной комиссии - центральная городская больница N 1.
В границах: улица Кусаинова 9.
Избирательный участок N 784
Местонахождение избирательной комиссии – психоневрологический диспансер.
В границах: улица Муратбаева 5.
Избирательный участок N 785
Местонахождение избирательной комиссии – средняя школа N 16.
В границах: улица Шаталюка 16, 20, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46; проспект К. Сатпаева 144, 146, 148, 150, 156, 158; улица Абая 27, 29, 31, 35, 37, 39, 47.
Избирательный участок N 786
Местонахождение избирательной комиссии – противотуберкулезный диспансер.
В границах: улица Улытауская 110.
Избирательный участок N 787
Местонахождение избирательной комиссии – средняя школа N 15.
В границах: улица Ердена 221, 223, 225, 227, 229, 233; улица Шаталюка 50, 52.