Саран қалалық мәслихатының 5 сессиясының 2008 жылғы 27 мамырдағы "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстары ұйымдастыру және Саран қаласы мен Ақтас кенті аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидаларын бекiту туралы" N 114 шешiмiне өзгерту мен толықтыру енгiзу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 34 сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 545 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 мамырда N 8-7-119 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 138 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 13 сессиясының 2012.12.06 N 138 шешімімен.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексі негізінде, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы заңына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2008 жылғы 27 мамырдағы Саран қалалық мәслихатының 5 сессиясының "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстары ұйымдастыру және Саран қаласы мен Ақтас кенті аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидаларын бекiту туралы" (2008 жылғы 7 қыркүйекте нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 8-7-66, 2008 жылғы 12 шiлдеде "Ваша газета" газетінде N 28 жариялаған) N 114 шешiмiне келесi өзгерту мен толықтыру енгiзілсін:
1) 25 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"25. Жинастыру жұмыстары өкілетті органмен бекітілген нұсқаулар және технологиялық ұсыныстарға, абаттандыру паспорттарына және осы Ережелер талаптарына сәйкес атқарылады.";
2) осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қағиданың қосымшасы толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қалалық мәслихатының коммуналдық шаруашылық, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту, экология және жер қатынастары бойынша тұрақты комиссияның төрағасы Д.А. Ахмадуллинге және Саран қаласының әкімінің орынбасары М.М. Қожықовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет мекемелерінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Блат
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2011 жылғы 30 наурыздағы
34 сессиясының N 545 шешіміне
қосымша
Абаттандыру, санитарлық жабдықтау
жинау жұмыстарын ұйымдастыру
және Саран қаласы мен Ақтас
аумағында тазалықты қамтамасыз ету
Қағидаларына қосымша
Аумақты абаттандыру, жинау және ұстау паспорты
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________
(заңды мекен-жайы, телефоны)

О внесении изменения и дополнения в решение 5 сессии Саранского городского маслихата от 27 мая 2008 года N 114 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Сарани и поселка Актас"
Решение 34 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2011 года N 545. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 6 мая 2011 года N 8-7-119. Утратило силу - решением 13 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2012 года N 138
Сноска. Утратило силу - решением 13 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2012 N 138.
На основании Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 5 сессии Саранского городского маслихата от 27 мая 2008 года N 114 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Сарани и поселка Актас" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-7-66 от 7 сентября 2008 года, опубликовано 12 июля 2008 года в газете "Ваша газета" N 28) следующее изменение и дополнение:
1) пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Уборочные работы производятся в соответствии с требованиями настоящих Правил, инструкциями, технологическими рекомендациями и паспортами благоустройства, утвержденными уполномоченным органом.";
2) Правила дополнить приложением в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по коммунальному хозяйству, промышленности, развитию предпринимательства, экологии и земельным отношениям Саранского городского маслихата Ахмадуллина Д.А. и заместителя акима города Сарани Кожухова М.М.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        И. Блат
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение
к решению 34 сессии
Саранского городского маслихата
от 30 марта 2011 года N 545
Приложение
к Правилам благоустройства, санитарного
содержания, организации уборки и
обеспечения чистоты на территории
города Сарани и поселка Актас
Паспорт благоустройства, уборки и содержания территории
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
_____________________________________________________________________
(юридический адрес, телефон)

1. Басшының Т.А.Ә.
_____________________________________________________________________
(телефон, СТН) ______________________________________________________
2. Қатты тұрмыстық қалдықтарды шығаруға шарт N, күні ________________
3. Қатты төселім ауданы, м2 _________________________________________
4. Көгал ауданы, м2 _________________________________________________
5. Ағаштар, көшеттер саны, дана _____________________________________
6. Шағын сәулет мүсіндерінің бары, дана _____________________________
7. Сыпырушылардың бары (саны) және аумақты жинастыру бойынша
N ___________________________________________________________________
Заңды тұлғаның басшысы осы паспортта көрcетiлген мәлiметтерi өзгерген жағдайда Саран қала әкiмi аппараттына хабарлау және абаттандыру, жинастыру, тазалықты қамтамасыз ету паспортын алуы тиіс.
М.О.
________________________________________________________________
Т.А.Ә.
_____________________________________________________________________
(басшының қолы)
Саран қаласының әкімі _______________________________________________
Т.А.Ә.
(қолы)
Берілді ___ __________ 20__ жыл
М.О.
Бекітілген аумақ схемасы

1. Ф.И.О. руководителя _____________________________________________________________________
(телефон, РНН) ______________________________________________________
2. Договор на вывоз твердых бытовых отходов, N, дата ________________
3. Площадь твердого покрытия, м2 ____________________________________
4. Площадь газонов, м2 ______________________________________________
5. Количество деревьев, кустарников, штук ___________________________
6. Наличие малых архитектурных форм, штук ___________________________
7 Наличие дворников (количество) или N договора на уборку территории _____________________________________________________________________
В случае изменения данных, указанных в настоящем паспорте, руководитель юридического лица должен известить аппарат акима города Сарани и получить обновленный паспорт благоустройства, уборки и содержания территории.
М.П. _________________________________________________________ Ф.И.О.
_____________________________________________________________________
(подпись руководителя)
Аким города Сарани ___________________________________________
Ф.И.О.
(подпись)
Выдано ___ __________ 20__ года
М.П.
Схема закрепленной территории