Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 38 сессиясының 2011 жылғы 16 тамыздағы N 598 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда N 8-7-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-115, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 42 жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы 34 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 544 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі – 8–7-118, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 14 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы 37 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 582 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі – 8–7-120, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 15 шілдедегі N 28 жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "2397213" саны "2398873" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "747529" саны "746069" санымен алмастырылсын;
төртінші азат жолда "10228" саны "11688" санымен алмастырылсын;
бесінші азат жолда "1626550" саны "1628210" санымен алмастырылсын;
2) тармақшада:
"2413035" саны "2411495" санымен алмастырылсын;
4) тармақшада:
бірінші азат жолда "33786" саны "36986" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "33786" саны "36986" санымен алмастырылсын.

О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 38 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 16 августа 2011 года N 598. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 25 августа 2011 года N 8-7-121. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 510 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-115, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете "Саран газеті" N 42), в которое внесены изменения решением 34 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"" от 30 марта 2011 года N 544 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-118, опубликовано 8 апреля 2011 года в газете "Саран газеті" N 14), решением 37 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"" от 28 июня 2011 года N 582 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-120, опубликовано 15 июля 2011 года в газете "Саран газеті" N 28), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "2397213" заменить на цифры "2398873";
в абзаце втором цифры "747529" заменить на цифры "746069";
в абзаце четвертом цифры "10228" заменить на цифры "11688";
в абзаце пятом цифры "1626550" заменить на цифры "1628210";
в подпункте 2):
цифры "2413035" заменить на цифры "2411495";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "33786" заменить на цифры "36986";
в абзаце втором цифры "33786" заменить на цифры "36986".