Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 03 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада N 8-7-124 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімінің 06.03.2014 № 01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137-баптарын басшылыққа алып, Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Саран қаласы және Ақтас поселкесі бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.И. Бородинаға жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған сәттен қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       В. Иванов
Саран қаласы әкімінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
N 03 шешіміне
қосымша
Саран қаласы және Ақтас поселкесі бойынша сайлау учаскелері N 408 сайлау учаскесі
Орталығы: "Энергоуголь" өндірістік кооперативі, Саран қаласы, Жеңіс көшесі, 28а үй.
Шекараларда: Чкалов көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
Кеншілер көшесі: 45, 47, 32, 32а, 34а үйлері, тақ жағы: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер, жұп жағы: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Жеңіс көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а үйлері, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер;
Огородная көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Жамбыл көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 19б, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 45, 51, 53 үйлер;
Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязев, Коминтерн, Черняховский, Трудовая, Пирогов, Комсомосльская, Мир, Калинин, Стадионная, Заречная, Челюскин, Киров көшелері;
Безымянный, Водоканальный тұйық көшелері;
Соқыр поселкесі;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 21 ноября 2011 года N 03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 21 ноября 2011 года N 8-7-124. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 6 марта 2014 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 06.03.2014 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Сарани Бородину Е.И.
3. Настоящее решение вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким                                       В. Иванов
Приложение
к решению акима города Сарани
от 21 ноября 2011 года N 03
Избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас Избирательный участок N 408
Центр: производственный кооператив "Энергоуголь", город Сарань, улица Победы, дом 28а.
В границах: улица Чкалова, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Шахтерская, дома: 45, 47, 32, 32а, 34а, нечетная сторона, дома: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, четная сторона, дома: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Победы, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Огородная, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Жамбыла, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 19б, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улицы: Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязева, Коминтерна, Черняховского, Трудовая, Пирогова, Комсомольская, Мира, Калинина, Стадионная, Заречная, Челюскина, Кирова;
переулки: Безымянный, Водоканальный;
поселок Сокур;

Мәскеу көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері.
N 409 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 1 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 50 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі, жұп жағы: 46, 48, 50, 52, 54 үйлер, тақ жағы: 55, 55а, 57, 57а, 59 үйлер;
Қабыш Жәкенов көшесі: 17, 19, 21, 23 үйлер;
Мәскеу көшесі: 1, 3, 5 үйлер.
N 410 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы - техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Саран қаласы, Ленин даңғылы, 14 үй.
Шекараларда: Жеңіс көшесі, тақ жағы: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер, жұп жағы: 40, 40а, 42, 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер;
Саран көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Чкалов көшесі, тақ жағы: 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73 үйлері;
Жамбыл көшесі, жұп жағы: 56, 58, 60, 62, 64, 66, тақ жағы: 63, 65, 67, 67а үйлері;
Ленин даңғылы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қабыш Жәкенов көшесі, тақ жағы: 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Елизавета Зимина көшесі;
"Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы - техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жатақханасы.
N 411 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 17 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Абай көшесі, 25а үй.
Шекараларда: Абай көшесі, тақ жағы: 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, жұп жағы: 20, 22, 24 үйлер;
Жанғали Қожанов көшесі: 13, 15, 17, 19, 21 үйлер.
N 412 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 4 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 72 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі, тақ жағы: 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер, жұп жағы: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер;
Жанғали Қожанов көшесі, тақ жағы: 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, жұп жағы: 2, 4, 4а, 6, 8, 10 үйлер;
Абай көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, үйлер, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Жеңіс көшесі, тақ жағы: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 үйлер, жұп жағы: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 үйлер;

улица Московская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок N 409
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 1", город Сарань, улица Жамбыла, дом 50.
В границах: улица Жамбыла, четная сторона, дома: 46, 48, 50, 52, 54, нечетная сторона: 55, 55а, 57, 57а, 59;
улица Кабыша Жакенова, дома: 17, 19, 21, 23;
улица Московская, дома: 1, 3, 5.
Избирательный участок N 410
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева", город Сарань, проспект Ленина, дом 14.
В границах: улица Победы, нечетная сторона, дома: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, четная сторона, дома: 40, 40а, 42, 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Саранская, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Чкалова, нечетная сторона, дома: 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73;
улица Жамбыла, четная сторона, дома: 56, 58, 60, 62, 64, 66, нечетная сторона, дома: 63, 65, 67, 67а;
проспект Ленина, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Кабыша Жакенова, нечетная сторона, дома: 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16;
улица Елизаветы Зиминой;
Общежитие коммунального государственного казенного предприятия "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева".
Избирательный участок N 411
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 17", город Сарань, улица Абая, дом 25а.
В границах: улица Абая, нечетная сторона, дома: 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, четная сторона, дома: 20, 22, 24;
улица Жангали Кужанова, дома: 13, 15, 17, 19, 21.
Избирательный участок N 412
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 4", город Сарань, улица Жамбыла, дом 72.
В границах: улица Жамбыла, нечетная сторона, дома: 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; четная сторона, дома: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
улица Жангали Кужанова, нечетная сторона, дома: 3, 5, 7, 9, 11, четная сторона дома, дома: 2, 4, 4а, 6, 8, 10;
улица Абая, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Победы, нечетная сторона, дома: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, четная сторона, дома: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;

Чкалов көшесі, тақ жағы: 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлер, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Горький көшесі, Док көшесі, Жұмысшылар көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Гастелло көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 үйлер;
Солнечная көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9 үйлер, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
Волынский, Озерный, Больничный тұйық көшелері;
Қарағанды көшесі.
N 413 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 6 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі (оң жақ қанаты), Саран қаласы 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: 1 "А" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 22 үйлер.
N 414 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 6 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі (сол жақ қанаты), Саран қаласы 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: 1 "А", ықшам ауданы: 23, 24, 25 үйлер;
"Горняк" ықшам ауданы: 1, 10, 11, 12, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 13, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 14, 142, 143, 144, 146, 15, 16, 165, 169, 17, 170, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 8, 83, 84, 85, 87, 9, 96 үйлер;
N 415 сайлау учаскесі
Орталығы: "Даму мүмкіндігі шектелген балаларға арналған N 5 облыстық арнайы мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 112 үй.
Шекаралар: Кошевой, Кутузов, Свердлов, Макаренко, Труд, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголь көшелері;
Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труд, Гоголь, Крайний, Орталық өткел тұйық көшелері;
Жұмысшылар көшесі, 2 үй.
N 416 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 7 орта жалпы білім беретін мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, 2 ықшам ауданы, 15а үй.
Шекараларда: 2 ықшам ауданы: 9, 21а, 34, 15а, 32, 33 үйлер; 3 ықшам ауданы: 21, 22, 151, 148, 134, 133, 131, 128, 130, 152, 153, 150, 149 үйлер; 3 ықшам ауданы: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13 үйлер;
"Химик" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 үйлер;
"Жосалы" станциясының үйлері.
N 418 сайлау учаскесі
Орталығы: "Облыстық мамандандырылған емдеу-алдын алу мекемесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Саран қаласы, Чкалов көшесі, 73 үй.
Шекараларда: "Облыстық мамандандырылған емдеу-алдын алу мекемесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
N 421 сайлау учаскесі

улица Чкалова, нечетная сторона, дома: 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Горького, улица Доковская, улица Рабочая дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Гастелло, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
улица Солнечная, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
переулки: Волынский, Озерный, Больничный;
улица Карагандинская.
Избирательный участок N 413
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 6" (правое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 22.
Избирательный участок N 414
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 6" (левое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 23, 24, 25; микрорайон "Горняк", дома: 1, 10, 11, 12, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 13, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 14, 142, 143, 144, 146, 15, 16, 165, 169, 17, 170, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 8, 83, 84, 85, 87, 9, 96.
Избирательный участок N 415
Центр: государственное учреждение "Областная специальная школа - интернат N 5 для детей с ограниченными возможностями в развитии", город Сарань, улица Жамбыла, дом 112.
улицы: Кошевого, Кутузова, Свердлова, Макаренко, Труда, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголя;
переулки: Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труда, Гоголя, Крайний, Центральный проезд;
улица Рабочая, дом 2.
Избирательный участок N 416
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-интернат N 7", город Сарань, микрорайон 2, дом 15а.
В границах: микрорайон 2, дома: 9, 21а, 34, 15а, 32, 33; микрорайон 3, дома: 21, 22, 151, 148, 134, 133, 131, 128, 130, 152, 153, 150, 149; микрорайон 3, дома: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13;
микрорайон "Химик", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
дома станции "Жосалы".
Избирательный участок N 418
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Областное специализированное лечебно-профилактическое учреждение", город Сарань, улица Чкалова, дом 73.
В границах: коммунальное государственное казенное предприятие "Областное специализированное лечебно-профилактическое учреждение".
Избирательный участок N 421

Орталығы: "N 4 кәсіптік лицей" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Кольцевая көшесі, 12 үй.
Шекараларда: Чкалов көшесі, жұп жағы: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер;
Гастелло көшесі, тақ жағы: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері, жұп жағы: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер;
Солнечная көшесі, тақ жағы: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер, жұп жағы: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Юность көшесі, тақ жағы: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
Жұмысшылар көшесі, жұп жағы: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Дружба, Фестивальная, Студенческая, Матросов, Угольщиков, Кольцевая, Веселая, Раскова, Осипенко, Амурская, Ньютон, Чудесная, Пролетарская, Пограничная, Менделеев, Киевская, Энгельс, Довженко, Буденный, Комаров, Котовский, Мересьев, Лазо, Рокоссовский, Щорс, Пархоменко көшелері;
Просторный тұйық көшесі;
Станционная, Маяковский, Островский, Арычная, Новая, Крайняя, Химик, Орталық қосалқы станция поселкесі көшелері.
N 422 сайлау учаскесі
Орталығы: "Kascentrelektroprovod" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, Саран қаласы, Кеншілер көшесі, 30а үй.
Шекараларда: Кеншілер көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
Молодежная, Жуковский, Октябрьская, Коммунальная, Строительная, Тургенев көшелері;
Чкалов көшесі, тақ жағы: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Межквартальный, Строительный, Средний тұйық көшелері.
N 423 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 2 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Ушаков көшесі, 8/1 үй.
Шекараларда: Цимлянская, Спортивная, Панфилов, Некрасов, Амангелді, Красноармейская, Қазақстан, Ватутина, Проточная, Арбатская, Шевченко, Крылов, Индустриальная, Ибаррури, Нұркен, Клары Цеткин, Кузнечная, Цветная, Вахтерская, Ударная, Чапаев, Шмидт, Высоковольтная, Пушкин, Зоя Космодемьянская, Угольная, Восточная, Павлов, Ушаков көшелері;
Зоя Космодемьянская, Вахтерский тұйық көшелері; Цветной өткелі;
Асфальтная, Красина, Фабричная, Верхняя, Горняков, Нагорная, Линейная, Дубовская, Фурман, Ауыл, Горно-Спасательная, Клубная көшелері;
Верхний Дубовский, Нагорный тұйық көшелері;
Железнодорожный, Аварийный өткелдері;
105 шахта поселкесі;
Лермонтов көшесі;
Асфальтный тұйық көшесі.
N 424 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран" шахтасы.
Шекараларда: Промышленная, Магистральная, Проходческая, Совхозная, Геологическая, Морозов, Разведчиков, Первый Морозов, Третий Совхозный тұйық көшелері, "Дубовская" және "Саран" шахталары жанындағы барлық үйлер;
Арычная, Шоссейная, Алматы, Сәкен көшелері.
N 425 сайлау учаскесі

Центр: государственное учреждение "Профессиональный лицей N 4" город Сарань, улица Кольцевая, дом 12.
В границах: улица Чкалова, четная сторона, дома: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Гастелло, нечетная сторона, дома: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, четная сторона, дома: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Солнечная, нечетная сторона, дома: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, четная сторона, дома: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Юности, нечетная сторона, дома: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Рабочая, четная сторона, дома: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улицы: Дружбы, Фестивальная, Студенческая, Матросова, Угольщиков, Кольцевая, Веселая, Расковой, Осипенко, Амурская, Ньютона, Чудесная, Пролетарская, Пограничная, Менделеева, Киевская, Энгельса, Довженко, Буденного, Комарова, Котовского, Мересьева, Лазо, Рокоссовского, Щорса, Пархоменко;
переулок Просторный;
улицы: Станционная, Маяковского, Островского, Арычная, Новая, Крайняя, Химиков, Центральная подстанция поселок.
Избирательный участок N 422
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Kascentrelektroprovod", город Сарань, улица Шахтерская, дом 30а.
В границах: улица Шахтерская, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улицы: Молодежная, Жуковского, Октябрьская, Коммунальная, Строительная, Тургенева;
улица Чкалова, нечетная сторона, дома: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
переулки: Межквартальный, Строительный, Средний.
Избирательный участок N 423
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 2", город Сарань, улица Ушакова, дом 8/1.
В границах: улицы: Цимлянская, Спортивная, Панфилова, Некрасова, Амангельды, Красноармейская, Казахстанская, Ватутина Проточная, Арбатская, Шевченко, Крылова, Индустриальная, Ибаррури, Нуркена, Клары Цеткин, Кузнечная, Цветная, Вахтерская, Ударная, Чапаева, Шмидта, Высоковольтная, Пушкина, Зои Космодемьянской, Угольная, Восточная, Павлова, Ушакова;
переулки: Зои Космодемьянской, Вахтерский; Проезд Цветной;
улицы: Асфальтная, Красина, Фабричная, Верхняя, Горняков, Нагорная, Линейная, Дубовская, Фурмана, Аульная, Горно-Спасательная, Клубная;
переулки: Верхний, Дубовский, Нагорный;
проезды: Железнодорожный, Аварийный;
поселок шахты 105;
улица Лермонтова;
переулок Асфальтный.
Избирательный участок N 424
Центр: шахта "Саранская".
В границах: улицы: Промышленная, Магистральная, Проходческая, Совхозная, Геологическая, Морозова, Разведчиков; переулки: Первый Морозова, Третий Совхозный; все дома при шахтах "Дубовская" и "Саранская";
улицы: Арычная, Шоссейная, Алмаатинская, Сакена.
Избирательный участок N 425

Орталығы: "N 16 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ақтас поселкесі, Космическая көшесі, 11 үй.
Шекараларда: Ақтас поселкесі, Ленинградская көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Космическая көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18а, 16а үйлер, тақ жағы: 9, 13, 15, 17 үйлер;
Городская көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16 үйлер;
Ковыльная көшесі, жұп жағы: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері, тақ жағы: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
Привольная көшесі, жұп жағы: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері;
Ковыльный тұйық көшесі, Ковыльный тұйығы;
Ленинградская көшесі: 23, 25, 26, 27, 26а үйлер.
N 426 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 13 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Ақтас поселкесі, Бородина көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас поселкесі, Транспортная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Привольная көшесі, жұп жағы: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75;
Гражданская көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер, тақ жағы: 7, 9, 11, 13, 13а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер;
Шевцова тұйық көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер, тақ жағы: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Лихачев көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Чайковский, Громова, Батумский, бірінші және екінші Гражданский, Саратовский тұйық көшелері: 1, 2, 3, 4 үйлер;
"Ақтас" шахтасының қосымша станциясы;
Ковыльная көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Космическая көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7 үйлер;
8 Март көшелер, Бірінші май көшесі 16б үй;
Кржижановский көшесі, тақ жағы: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері.
N 427 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтас поселкесінің мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (спорт залы), Ақтас поселкесі, Кржижановский көшесі.
Шекараларда: Ақтас поселкесі, Гастелло көшесі: 12, 16 үйлер;
Кржижановский көшесі: 20, 21, 23 үйлер;
Ковыльная көшесі: 2, 4, 6, 8 үйлер;
Бірінші май көшесі, 13 үй;
1 ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
N 428 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтас поселкесінің мәдени-демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші залы), Ақтас поселкесі, Кржижановский көшесі.

Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 16", поселок Актас, улица Космическая, дом 11.
В границах: поселок Актас, улица Ленинградская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Космическая, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18а, 16а, нечетная сторона, дома: 9, 13, 15, 17;
улица Городская, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
улица Ковыльная, четная сторона, дома: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, нечетная сторона, дома: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Привольная, четная сторона, дома: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; переулок Ковыльный, Ковыльный тупик;
улица Ленинградская, дома: 23, 25, 26, 27, 26а.
Избирательный участок N 426
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 13", поселок Актас, улица Бородина, дом 7.
В границах: поселок Актас, улица Транспортная, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Привольная, четная сторона, дома: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75;
улица Гражданская, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, нечетная сторона, дома: 7, 9, 11, 13, 13а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
переулок Шевцовой, четная сторона дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, нечетная сторона, дома: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Лихачева, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
переулки: Чайковского, Громовой, Батумский, первый и второй Гражданский, Саратовский, дома: 1, 2, 3, 4;
дома подстанции шахта "Актасская";
улица Ковыльная, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Космическая, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7;
улицы 8 Марта, Первомайская, дом 16б;
улица Кржижановского, нечетная сторона, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17.
Избирательный участок N 427
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (спортивный зал), поселок Актас, улица Кржижановского.
В границах: поселок Актас, улица Гастелло, дома: 12, 16;
улица Кржижановского, дома: 20, 21, 23;
улица Ковыльная, дома: 2, 4, 6, 8;
улица Первомайская, дом 13;
микрорайон 1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок N 428
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (малый зал), поселок Актас, улица Кржижановского.

Шекараларда: Ақтас поселкесі, Кржижановский көшесі: 18, 27а, 29 үйлері;
Гастелло көшесі: 18, 18а, 18б, 20, 22 үйлер;
Бірінші май көшесі: 4, 6, 8, 12, 14а, б, в үйлер.
N 429 сайлау учаскесі
Орталығы: "N 13 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, Бородина көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас поселкесі, Привольная көшесі, тақ жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26 үйлер;
Кржижановский көшесі: 12, 14 үйлер;
Гастелло көшесі: 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Бірінші май көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10 үйлер;
Бородина тұйық көшесі, жұп жағы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер, тақ жағы: 3, 5 үйлер;
Саратовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Сабырхан қосымша станциясы және Күзембаев шахтасы атындағы қосымша станция, "Сабырхан" станциясы;
"Бытовая" қосымша станциясы.
N 430 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Саран көшесі, 28а үй.
Шекараларда: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

В границах: поселок Актас, улица Кржижановского, дома: 18, 27а, 29;
улица Гастелло, дома: 18, 18а, 18б, 20, 22;
улица Первомайская дома: 4, 6, 8, 12, 14а, б, в.
Избирательный участок N 429
Центр: государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 13", поселок Актас, улица Бородина, дом 7.
В границах: поселок Актас, улица Привольная, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26;
улица Кржижановского, дома: 12, 14;
улица Гастелло, дома: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Первомайская, дома: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10;
переулок Бородина, четная сторона, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, нечетная сторона, дома: 3, 5;
улица Саратовская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Сабурханская подстанция и подстанция шахты имени Кузембаева; станция "Сабурханская";
подстанция "Бытовая".
Избирательный участок N 430
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Сарани", город Сарань, улица Саранская, дом 28а.
В границах: коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Сарани".