Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXVIII сессиясының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 751/38 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-8-97 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 628/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-90 тіркелген, 2011 жылғы 18 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы XXXI сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 677/31 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-95 тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 2 тамыздағы XXXIV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 721/34 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-96 тіркелген, 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 36 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 328 486" сандары "4 634 894" деген сандарға ауыстырылсын;
"840 063" сандары "857 868" деген сандарға ауыстырылсын;
"8 741" сандары "10 493" деген сандарға ауыстырылсын;
"45 289" сандары "25 732" деген сандарға ауыстырылсын;
"3 434 393" сандары "3 740 801" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 647 904" сандары "4 670 600" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 319 418" сандары "алу 35 706" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"319 418" сандары "35 706" деген сандарға ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2011 года N 751/38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-8-97. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы" от 24 декабря 2010 года N 628/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-90, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 7), внесены изменения решением XXXI сессии Шахтинского городского маслихата от 18 марта 2011 года N 677/31 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-95, опубликовано 22 апреля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), внесены изменения решением XXXIV сессии Шахтинского городского маслихата от 2 августа 2011 года N 721/34 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-96, опубликовано 9 сентября 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 36), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 328 486" заменить цифрами "4 634 894";
цифры "840 063" заменить цифрами "857 868";
цифры "8 741" заменить цифрами "10 493";
цифры "45 289" заменить цифрами "25 732";
цифры "3 434 393" заменить цифрами "3 740 801";
в подпункте 2):
цифры "4 647 904" заменить цифрами "4 670 600";
в подпункте 5):
цифры "минус 319 418" заменить цифрами "минус 35 706";
в подпункте 6):
цифры "319 418" заменить цифрами "35 706";

283707
Қарыздарды өтеу
283712
16
Қарыздарды өтеу
283712
1
Қарыздарды өтеу
283712
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
283712
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
283712
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары
35711
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
XХXVIII сессиясының
N 751/38 шешіміне
2 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
XХVIII сессиясының
N 628/28 шешіміне
4 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2324274
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
2. Нысаналы даму трансферттері
590494
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
212199
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5409
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4096
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
142890
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
21841
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
998
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1194577
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1194577
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
20067
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
20067
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1389
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1389
2. Нысаналы даму трансферттері:
590494
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
590494
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға

283707
Погашение займов
283712
16
Погашение займов
283712
1
Погашение займов
283712
452
Отдел финансов района (города областного значения)
283712
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
283712
используемые остатки бюджетных средств
35711
Приложение 2
к решению XXXVIII сессии
городского маслихата
от 10 ноября 2011 года N 751/38
Приложение 4
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты и бюджетные кредиты городу Шахтинск на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
2324274
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1450073
Целевые трансферты на развитие
590494
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1450073
в том числе:
Управление образования области
212199
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5409
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4096
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
142890
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Управление координации занятости и социальных программ области
21841
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
998
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1194577
На жилищно-коммунальное хозяйство
1194577
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20067
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20067
Управление сельского хозяйства области
1389
На проведение противоэпизотических мероприятий
1389
Целевые трансферты на развитие:
590494
в том числе:
Управление строительства области
590494
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда

390593
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
21597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
64622
Бюджеттік кредиттер
283707
Облыстың құрылыс басқармасы
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
XХXVIII сессиясының
N 751/38 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
XХVIII сессиясының
N 628/28 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2324274
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
2. Нысаналы даму трансферттері
590494
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
212199
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5409
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4096
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
142890
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21841
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
998
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1214644
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға

390593
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21597
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
64622
Бюджетные кредиты
283707
Управление строительства области
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707
Приложение 3
к решению XXXVIII сессии
городского маслихата
от 10 ноября 2011 года N 751/38
Приложение 5
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты и бюджетные кредиты городу Шахтинск на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
2324274
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1450073
Целевые трансферты на развитие
590494
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1450073
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
212199
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5409
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4096
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
142890
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21841
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
998
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1214644
На жилищно-коммунальное хозяйство

1194577
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
20067
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1389
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1389
2. Нысаналы даму трансферттері:
590494
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
590494
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға

1194577
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20067
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1389
На проведение противоэпизотических мероприятий
1389
Целевые трансферты на развитие:
590494
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
590494
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда