Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы 38 сессиясының N 38/474 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 8-9-115 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-9-93 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 (3851) және 2011 жылғы 7 қаңтарындағы N 1 (3852) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 кезекті сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 34/407 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2011 жылғы 11 сәуірде N 8-9-104 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 16 (3867) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 5 тамыздағы 36 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 36/439 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2011 жылғы 19 тамызда N 8-9-111 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 34 (3884) болып жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3459301" сандары "3463018" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3739641" сандары "3743358" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 38 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 октября 2011 года N 38/474. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 27 октября 2011 года N 8-9-115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-93 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2010 года N 53 (3851) и от 7 января 2011 года N 1 (3852), внесены изменения решением 34 очередной сессии Абайского районного маслихата от 28 марта 2011 года N 34/407 "О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-104 от 11 апреля 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 апреля 2011 года N 16 (3867), внесены изменения и дополнения решением 36 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 5 августа 2011 года N 36/439 "О внесении изменений и дополнений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-111 от 19 августа 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 27 августа 2011 года N 34 (3884), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3459301" заменить цифрами "3463018";
в подпункте 2):
цифры "3739641" заменить цифрами "3743358";
2) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22377
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
16274
облыстық бюджеттен
37332
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7332
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
477687
республикалық бюджеттен
341168
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
617
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
79200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
82513
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
178838
облыстық бюджеттен
136519
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
3100
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
124660
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
8759
Бюджеттік кредиттер
245651
республикалық бюджеттен
245651
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
4451
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу берілген бюджеттік кредиттер есебінен
241200

16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22377
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16274
из областного бюджета
37332
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7332
На развитие
477687
из республиканского бюджета
341168
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
617
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
79200
На развитие системы водоснабжения
82513
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
178838
из областного бюджета
136519
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3100
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
124660
На развитие системы водоснабжения
8759
Бюджетные кредиты
245651
из республиканского бюджета
245651
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
4451
Бюджетные кредиты на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
241200