Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 293 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде N 8-10-132 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"1947400" сандары "2011012" сандарына ауыстырылсын;
"1237380" сандары "1300992" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1947400" сандары "2033123" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"9300" сандары "49249" сандарына ауыстырылсын:
"10682" сандары "50631" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"9300" сандары "71360" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"9300" сандары "71360" сандарына ауыстырылсын;
"10682" сандары "50631" сандарына ауыстырылсын;
"1382" сандары "2280" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "23009" сандарына ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
А. Зейнелғабдин

О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 31 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 293. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 13 апреля 2011 года N 8-10-132. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-128, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1947400" заменить цифрами "2011012";
цифры "1237380" заменить цифрами "1300992";
в подпункте 2):
цифры "1947400" заменить цифрами "2033123";
в подпункте 3):
цифры "9300" заменить цифрами "49249";
цифры "10682" заменить цифрами "50631";
в подпункте 5):
цифры "9300" заменить цифрами "71360";
в подпункте 6):
цифры "9300" заменить цифрами "71360";
цифры "10682" заменить цифрами "50631";
цифры "1382" заменить цифрами "2280";
цифра "0" заменить цифрами "23009".
2) приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Решение 29 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 273 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
Согласовано
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
А. Зейнелгабдин

16623
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Жеке кәсіпкерлікті қолдауға "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасын іске асыруға
624
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6048
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
8808
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
18305
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
6407
облыстық бюджеттен:
45200
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
45200
Нысаналы даму трансферттері:
55857
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
51757
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
29700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға
7200
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
4913
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
9944
облыстық бюджеттен:
4100
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
3300
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға
800
Бюджеттік кредиттер:
50631
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
11431
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға немесе сатып алуға
39200

16623
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
624
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6048
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8808
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
18305
Обеспечение деятельности центров занятости
6407
из областного бюджета
45200
На жилищно-коммунальное хозяйство
45200
Целевые трансферты на развитие:
55857
в том числе:
из республиканского бюджета
51757
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
29700
На развитие, обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7200
На развитие системы водоснабжения
4913
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
9944
из областного бюджета
4100
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
3300
На развитие, обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
800
Бюджетные кредиты
50631
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
11431
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020
39200