Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы 36 сессиясының N 349 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 қарашада N 8-10-135 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) санында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурызындағы 31 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 293 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 16 (7281) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 маусымындағы 32 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 306 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 маусымында "Тоқырауын тынысы" газетінің N 26 (7291) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы 34 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 330 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-134 болып тіркелген, 2011 жылғы 02 қыркүйектегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 36 (7301) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2109491" сандары "2108994" сандарына ауыстырылсын;
"1363771" сандары "1363274" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 36 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 14 октября 2011 года N 349. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 3 ноября 2011 года N 8-10-135. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-128, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266)), в которое внесены изменения решением 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 293 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-132, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 апреля 2011 года N 16 (7281)), решением 32 сессии Актогайского районного маслихата от 09 июня 2011 года N 306 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-133, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 24 июня 2011 года N 26 (7291)), решением 34 сессии Актогайского районного маслихата от 10 августа 2011 года N 330 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-134, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 02 сентября 2011 года N 36 (7301)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2109491" заменить цифрами "2108994";
цифры "1363771" заменить цифрами "1363274";
в подпункте 2):

624
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
6048
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
8808
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39896
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
18305
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
6407
облыстық бюджеттен:
108479
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға
89206
Жылу беру маусымына дайындыққа
6000
Аудандық маңызы автомобиль жолдарын күрделі және орта жөндеуге
13273
Нысаналы даму трансферттері:
54860
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
50760
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
29700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
6700
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
4913
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
9447
облыстық бюджеттен:
4100
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
3300
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
800
Бюджеттік кредиттер:
50631
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
11431
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
39200

624
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6048
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8808
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39896
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
18305
На обеспечение деятельности центров занятости
6407
из областного бюджета:
108479
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
89206
На подготовку к отопительному сезону
6000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
13273
Целевые трансферты на развитие
54860
в том числе:
из республиканского бюджета:
50760
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
29700
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6700
На развитие системы водоснабжения
4913
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
9447
из областного бюджета:
4100
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3300
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
800
Бюджетные кредиты:
50631
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
11431
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
39200