Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2011 жылғы 24 қарашадағы N 07ш шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада N 8-10-137 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 10.04.2014 № 02 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау жасау аудан әкiмi аппаратының жетекшiсi С.Б. Аубакировқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Әкім                                       К.К. Тлеубергенов
Ақтоғай ауданы әкімінің
2011 жылдың 24 қараша
N 07ш шешіміне қосымша
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелері N 634 Ақтоғай сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай селосы, Ә. Бөкейхан көшесі, 2. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай селосы бойынша Ә. Бөкейхан көшесіндегі N 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44 үйлер, Еркін ел көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 12, 34 үйлер, Н. Әбдіров көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26 үйлер, Қ. Сәтбаев көшесіндегі N 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, Ж. Ақбай көшесіндегі N 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45 үйлер, Шәкәрім көшесіндегі N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, Абай көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер және Қоза, Аэропорт.
N 635 Жосалы сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай селосы, К. Байсейтова көшесі, 19. Ә. Бөкейхан атындағы орта мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай селосы бойынша Қ. Нұржанов көшесіндегі N 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53 үйлер, Ә. Ермеков көшесіндегі N 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, М. Ержанов көшесіндегі N 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а, 29, 36, 45а үйлер, К. Байсейтова көшесіндегі N 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2 үйлер.
N 636 Шатырша сайлау учаскесi

Об образовании избирательных участков по Актогайскому району
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 24 ноября 2011 года N 07ш. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 25 ноября 2011 года N 8-10-137. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 10 апреля 2014 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 10.04.2014 № 02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки по Актогайскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района С.Б. Аубакирова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       К.К. Тлеубергенов
Приложение к решению
акима Актогайского района
от 24 ноября 2011 года за N 07ш
Избирательные участки по Актогайскому району Карагандинской области Актогай избирательный участок N 634
Центр избирательного участка - село Актогай, улица А. Бокейхана, 2. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице А. Бокейхана N 4а, 6/1, 6/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 23, 25, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 35, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42, 43, 44, по улице Еркин ел  N 1, 2, 3, 4, 12, 34, по улице Н. Абдирова N 1, 2, 3, 4, 5/1, 12, 13, 15, 24, 25, 26, по улице К. Сатпаева N 1, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, по улице Ж. Акбая N 2а, 3, 4/1, 4/2, 8, 10г/1, 10г/2, 10/1, 11, 12, 14, 16, 18, 45, по улице Шакарима N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по улице Абая N 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 и Коза, Аэропорт.
Жосалы избирательный участок N 635
Центр избирательного участка - Село Актогай, улица К. Байсейтовой, 19. Средняя школа имени А. Бокейхана.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице К. Нуржанова N 2, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, по улице А. Ермекова N 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице М. Ержанова N 3, 3/3, 3/12, 3/15, 3/16, 3/18, 4/1, 4/5, 14, 14а, 16, 18а, 19, 21, 22, 27а, 29, 36, 45а, по улице К. Байсейтовой N 1, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 27/1, 27/2, 31, 32, 33/3, 33/4, 33/5, 34/1, 35/2, 35/5, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 37/1, 37/2, 37/3, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/7, 39/8, 39/9, 41/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 44, 44/5, 44/8, 44/10, 47/2.
Шатырша избирательный участок N 636

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай селосы, М. Шорин көшесі, 1а. N 14 кәсіптік лицей.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай селосы бойынша Нарманбет көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер, С. Оразалин көшесіндегі N 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52 үйлер, Ә. Найманбаев көшесіндегі N 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі N 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а үйлер, Сана би көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36 үйлер, С. Ибраев көшесіндегі N 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, У. Жәнібеков көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер, М. Шорин көшесіндегі N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, Жосалы ықшамауданындағы N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2 үйлер, Патхоз, Егіндібұлақ қолқабыс шаруашылықтары және Ақсай қыстағы.
N 637 Ақши сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек селолық округі, Ақши селосы, Бейбітшілік көшесі, 11. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақши селосы бойынша Нұра көшесіндегі N 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б үйлер, Сарыарқа көшесіндігі N 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с үйлер және Сарыөзек, Саяхат, Оралбай, Шөмшек, Қарашын, Алмалы қыстақтары.
N 638 Шабанбай сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би селолық округі, Шабанбай би селосы, Ә. Бөкейхан көшесі, 8. Клуб үйі.

Центр избирательного участка - Село Актогай, улица М. Шорина, 1а. Профессиональный лицей N 14.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице Нарманбета N 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48, по улице С. Оразалина N 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5, 8, 8/1, 8/2, 9, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/3, 15, 17, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 31, 32, 38, 38/1, 39, 42, 43, 44/1, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, по улице А. Найманбаева N 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, по улице Токырауын N 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, по улице Сана би N 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 30, 31, 33, 35, 36, по улице С. Ибраева N 1а, 1а/1, 1а/2, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 13, 14, 14д, 15, 15б, 15/2, 16, 16/1, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, по улице У. Жанибекова N 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 24, 26, 28, 32, 33, 35, по улице М. Шорина N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, по микрорайону Жосалы N 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 7/2, 8, 8/2, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, подсобные хозяйства Патхоз, Егиндибулак и зимовка Аксай.
Акши избирательный участок N 637
Центр избирательного участка – сельский округ Кежек, село Акши, улица Бейбитшилик, 11. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акши по улице Нура N 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 1а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, по улице Бейбитшилик N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1б, 2б, 4б, 5б, 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 14б, 15б, 16б, 18б, по улице Сарыарка N 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 1с, 4с, 5с, 6с, 7с, 8с, 9с, 10с, 11с и зимовки Сарыозек, Саяхат, Оралбай, Шомшек, Карашын, Алмалы.
Шабанбай избирательный участок N 638
Центр избирательного участка – сельский округ Шабанбай би, село Шабанбай би, улица А. Бокейхана, 8. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шабанбай би селосы бойынша Ә. Бөкейхан көшесіндегі N 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19 үйлер, Аққыз көшесіндегі N 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25 үйлер, М. Егінбаев көшесіндегі N 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6 үйлер, Жалаңтөс көшесіндегі N 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23 үйлер, Д. Қалиев көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, М. Құдабаев көшесіндегі N 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер, С. Мұқанов көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30 үйлер, С. Шомақбаев көшесіндегі N 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33 үйлер, Ш. Шорин көшесіндегі N 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23 үйлер.
N 640 Өндіріс сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би селолық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 1. Бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Өндіріс ауылы бойынша Қасабай көшесіндегі N 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 үйлер және Кепелі, Шоқпартас, Қарағандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора қыстақтары.
N 641 Бегазы сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би селолық округі, Бегазы ауылы, Қаратал көшесі, 1. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Бегазы ауылы бойынша Қаратал көшесіндегі N 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 үйлер және Қаратал, Қарашоқы, Қызылжар, Жіңішке, Қаражал, Серікбай, Айыртас, Монша, Ақөлке қыстақтары.
N 642 Сона сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би селолық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 1. "Сона" бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сона ауылы бойынша Құлжа көшесіндегі N 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 үйлер және Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық қыстақтары.
N 643 Ақжарық сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай селолық округі, Ақжарық селосы, У. Жәнібеков көшесі, 25. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжарық селосы бойынша Сеңкібай би көшесіндегі N 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46 үйлер, С. Оразалин көшесіндегі N 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11 үйлер, У. Жәнібеков көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26 үйлер, Егемен Қазақстан көшесіндегі N 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Ақтоғай ауданына 50 жыл көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер және Нығыман, Ордабек, Деңгелбай, Көкше, Жазбек, Әмірхан, Қаратұмсық, Стандарт, Сүлеймен, Қарасиыр, Кәргөң, Үрпек, Алтуайт, Керімбай, Өтей, Алшынбек, Қыдырәлі, Жүнісбек, Ысқақ, Тұрсынбай, Дәмбай, Ақбұйрат, Бек, Күлмаған, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Қарақойтас, Сатай, Кеңасу, Саржал, Ақбұлақ, Шабан, Көлденең, Домай, Ақбиік қыстақтары.
N 647 Ақтас сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би селолық округі, Ақтас селосы, Еңбек көшесі, 7а. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Шабанбай би по улице А. Бокейхана N 3, 4, 5, 6, 7, 14, 18, 19, по улице Аккыз N 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25, по улице М. Егинбаева N 1, 1б, 2, 3, 3б, 5, 6, по улице Жалантоса N 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, по улице Д. Калиева N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице М. Кудабаева N 3, 4, 5, 6, 7, 8, по улице С. Муканова N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30, по улице С. Шомакбаева N 2, 3, 9, 11, 14, 16, 17, 20, 33, по улице Ш. Шорина N 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 19, 20, 21, 23.
Ондирис избирательный участок N 640
Центр избирательного участка – сельский округ Шабанбай би, аул Ондирис, улица Касабай, 1. Начальная школа.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Ондирис по улице Касабая N 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 19, 20 и зимовки Кепели, Шокпартас, Карагандыозек, Молдашилик, Аксай, Аккора.
Бегазы избирательный участок N 641
Центр избирательного участка – сельский округ Шабанбай би, аул Бегазы, улица Каратал, 1. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Бегазы по улице Каратал N 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12 и зимовки Каратал, Карашокы, Кызылжар, Жинишке, Каражал, Серикбай, Айыртас, Монша, Аколке.
Сона избирательный участок N 642
Центр избирательного участка – сельский округ Шабанбай би, аул Сона, улица Кулжа, 1. Начальная школа "Сона".
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Сона по улице Кулжа N 2, 3, 4, 7, 13, 15, 16, 18, 22, 25, 30 и зимовки Ракыш, Караша, Ушкатты, Тогызбай, Керегетас, Байсултан, Белтерек, Куйгенсай, Кумбет, Аксай, Мойынкудык.
Акжарык избирательный участок N 643
Центр избирательного участка – сельский округ Кызыларай, село Акжарык, улица У. Жанибекова, 25. Дом культуры.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Акжарык по улице Сенкибай би N 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 39, 40, 42, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, по улице С. Оразалина N 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11, по улице У. Жанибекова N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/2, 20/2, 21/1, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, по улице Егемен Казакстан N 1/1, 1/2, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, по улице Актогай ауданына 50 жыл N 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 и зимовки Ныгыман, Ордабек, Денгелбай, Кокше, Жазбек, Амирхан, Каратумсык, Стандарт, Сулеймен, Карасиыр, Каргон, Урпек, Алтуайт, Керимбай, Утей, Алшынбек, Кыдырали, Жунисбек, Ыскак, Турсынбай, Дамбай, Акбуйрат, Бек, Кулмаган, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Каракойтас, Сатай, Кенасу, Саржал, Акбулак, Шабан, Колденен, Домай, Акбиик.
Актас избирательный участок N 647
Центр избирательного участка – сельский округ Караменде би, село Актас, улица Енбек, 7а. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтас селосы бойынша Еңбек көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер, Алаш көшесіндегі N 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер және Қарамола, Омар, Мұстақай, Қалпе, Бишай, Елубай қыстақтары.
N 648 Қуаныш сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би селолық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 114. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қуаныш ауылы бойынша Егемендік көшесіндегі N 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер, Кенішбай ақын көшесіндегі N 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 үйлер және Қызылсеңгір, Күшкөлік, Қызыладыр, Ақжарық, Қаражұмақ қыстақтары.
N 650 Нүркен сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен селолық округі, Нүркен селосы, Жалаңтөс көшесі, 6. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нүркен селосы бойынша Жалаңтөс көшесіндегі N 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2 үйлер, Достық көшесіндегі N 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2 үйлер, Балқаш көшесіндегі N 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер, Нүркен көшесіндегі N 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, Т. Аубакиров көшесіндегі N 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1 үйлер, Жас Алаш көшесіндегі N 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9 үйлер, Мектеп көшесіндегі N 1, 2, 4, 5, 6 үйлер және Қояншоқы, Тастыапан қыстақтары.
N 651 Қаратал сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен селолық округі, Қаратал ауылы, М. Шоқай көшесі, 10. Д. Стамбеков атындағы негізгі мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қаратал ауылы бойынша М. Шоқай көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 үйлер және Жамбыл, Қарашілік, Төрешоқы, Момын, Қызылқайың, Қараоба, Сораң, Мәлімбек қыстақтары.
N 652 Жалаңтөс сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен селолық округі, Жалаңтөс ауылы, Ақбидай көшесі, 8. Бастауыш мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңтөс ауылы бойынша Ақбидай көшесіндегі N 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 үйлер және Керуенбұлақ, Ақши, Айдай, Теректі, Ақирек, Қарашілік, Ақсай, Кокши, Әділбай, Қызыл, Қарағаш, Бақал, Жалпаққайың қыстақтары.
N 653 Ақсеңгір сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен селолық округі, Ақсеңгір ауылы, Жасыл ел көшесі, 12. Медициналық пункт.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актас по улице Енбек N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, по улице Алаш N 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 и зимовки Карамола, Омар, Мустакай, Калпе, Бишай, Елубай.
Куаныш избирательный участок N 648
Центр избирательного участка – сельский округ Караменде би, аул Куаныш, улица Кенишбай акына, 114. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Куаныш по улице Егемендик N 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, по улице Кенишбай акына N 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 110, 113 и зимовки Кызылсенгир, Кушколик, Кызыладыр, Акжарык, Каражумак.
Нуркен избирательный участок N 650
Центр избирательного участка – сельский округ Нуркен, село Нуркен, улица Жалантос, 6. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нуркен по улице Жалантоса N 1/1, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, по улице Достык N 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 13/2, по улице Балхаш N 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, по улице Нуркен N 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице Т. Аубакирова N 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, по улице Жас Алаш N 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6, 7, 8, 9, по улице Мектеп N 1, 2, 4, 5, 6 и зимовки Кояншокы, Тастыапан.
Каратал избирательный участок N 651
Центр избирательного участка – сельский округ Нуркен, аул Каратал, улица М. Шокая, 10. Основная школа имени Д. Стамбекова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Каратал по улице М. Шокая N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18, 19, 20 и зимовки Жамбыл, Карашилик, Торешокы, Момын, Кызылкайын, Караоба, Соран, Малимбек.
Жалантос избирательный участок N 652
Центр избирательного участка – сельский округ Нуркен, аул Жалантос, улица Акбидай, 8. Начальная школа.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Жалантос по улице Акбидай N 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 19 и зимовки Керуенбулак, Акши, Айдай, Теректи, Акирек, Карашилик, Аксай, Кокши, Адилбай, Кызыл, Карагаш, Бакал, Жалпаккайын.
Аксенгир избирательный участок N 653
Центр избирательного участка – сельский округ Нуркен, аул Аксенгир, улица Жасыл ел, 12. Медицинский пункт.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақсеңгір ауылы бойынша Жасыл ел көшесіндегі N 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 үйлер және Қояныштоғай, Орта-Ақсай, Талдыбұлақ, Қытай, Талдыкезең, Магазин, Қарынши қыстақтары.
N 654 Имек сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен селолық округі, Жидебай ауылы, Бірлік көшесі, 14. Медициналық пункт.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жидебай ауылы бойынша Бірлік көшесіндегі N 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 үйлер және Қарашоқы, Доңғал, Шұбарат, Балғабек-Ақсай, Махамбет-Ақсай, Үйрек, Сағындық қыстақтары.
N 655 Сәуле сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай селолық округі, Сәуле селосы, Жастар көшесі, 4. Жанұялық амбулатория.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сәуле селосы бойынша Достық көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі N 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі N 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
N 656 Жидебай сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай селолық округі, Сәуле селосы, Жастар көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сәуле селосы бойынша Жастар көшесіндегі N 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Қоңырат көшесіндегі N 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2 үйлер, Ақтоғай ауданының 80 жылдығы көшесіндегі N 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2 үйлер, Республика көшесіндегі N 1, 2, 4, 6, 7, 8 үйлер және Қырғыз қыстағы.
N 657 Үшарал сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай селолық округі, Үшарал ауылы, N 1 көшесі, 2. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Үшарал ауылы бойынша N 1 көшесіндегі N 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 үйлер және Көрпетай, Үшарал, Күнгей, Жалаңаш, Жиенбай, Нүркей, Нұртай, Дөңгелек ағаш, Қараағаш қыстақтары.
N 658 Қарақой сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай селолық округі, Қарақой ауылы, N 1 көшесі, 7/1. Бастауыш мектеп.

Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Аксенгир по улице Жасыл ел N 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1 и зимовки Кояныштогай, Орта-Аксай, Талдыбулак, Кытай, Талдыкезен, Магазин, Карынши.
Имек избирательный участок N 654
Центр избирательного участка – сельский округ Нуркен, аул Жидебай, улица Бирлик, 14. Медицинский пункт.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Жидебай по улице Бирлик N 1, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 8/1, 8/2 и зимовки Карашокы, Донгал, Шубарат, Балгабек-Аксай, Махамбет-Аксай, Уйрек, Сагындык.
Сауле избирательный участок N 655
Центр избирательного участка – сельский округ Жидебай, село Сауле, улица Жастар, 4. Семейная амбулатория.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сауле по улице Достык N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 35/1, 35/2, по улице Бейбитшилик N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, по улице Токырауын N 5/1, 5/2, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, по улице Тауелсиздик N 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Жидебай избирательный участок N 656
Центр избирательного участка – сельский округ Жидебай, село Сауле, улица Жастар, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сауле по улице Жастар N 8, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Конырат N 1, 2, 3, 5, 7/1, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 11, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, по улице Актогай ауданынын 80 жылдыгы  N 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, по улице Республики N 1, 2, 4, 6, 7, 8 и зимовка Кыргыз.
Ушарал избирательный участок N 657
Центр избирательного участка – сельский округ Жидебай, аул Ушарал, улица N 1, 2. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Ушарал по улице N 1 N 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57/1, 57/2, 58 и зимовки Корпетай, Ушарал, Кунгей, Жаланаш, Жиенбай, Нуркей, Нуртай, Донгелек агаш, Караагаш.
Каракой избирательный участок N 658
Центр избирательного участка – сельский округ Жидебай, аул Каракой, улица N 1, 7/1. Начальная школа.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарақой ауылы бойынша N 1 көшесіндегі N 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 үйлер және Айқай, Склад, Мұхаметжан, Тінәлі қыстақтары.
N 659 Жалаңаш сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай селолық округі, Жалаңаш ауылы, N 1 көшесі, 29. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңаш ауылы бойынша N 1 көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 үйлер және Теке, Сарыарқа, Қашқынбай, Ақбұлақ қыстақтары.
N 661 Сарытерек сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек селолық округі, Сарытерек селосы, Парасат көшесі, 18. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарытерек селосы бойынша Бестерек көшесіндегі N 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлер, Сарыөзек көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20 үйлер, Көкөзек көшесіндегі N 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, Парасат көшесіндегі 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер, Акшкол көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
N 662 Жетімшоқы сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек селолық округі, Жетімшоқы ауылы, Жетімшоқы көшесі, 2. М. Галихановтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жетімшоқы ауылы бойынша Жетімшоқы көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 үйлер және Қарақұла, Қарашілік, Қаратал, Күнгей, Үшшілік-1, Үшшілік-2, Қоянгөз, Кіші Ақсай, Үлкен Ақсай, Қызылжал, Қаракемер, Райымбек, Қарашоқы, Ақсай, Ұзынбұлақ қыстақтары.
N 663 Ақтұмсық сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек селолық округі, Ақтұмсық ауылы, Ақтұмсық көшесі, 11/1. Б. Маженованың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтұмсық ауылы бойынша: Ақтұмсық көшесіндегі N 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 үйлер және Самал, Ұзынбұлақ, Ақсай, Әлібек, Қойкелді, Дастар, Қойтас, Қарақия, Байғозы, Қарабауыр, Нартай қыстақтары.
N 664 Кенелі сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек селолық округі, Кенелі ауылы, Кенелі көшесі, 8. Қ. Қалпебаевтың тұрғын үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Каракой по улице N 1 N 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18 и зимовки Айкай, Склад, Мухаметжан, Тынали.
Жаланаш избирательный участок N 659
Центр избирательного участка – сельский округ Жидебай, аул Жаланаш, улица N 1, 29. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Жаланаш по улице N 1 N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2 и зимовки Теке, Сарыарка, Кашкынбай, Акбулак.
Сарытерек избирательный участок N 661
Центр избирательного участка – сельский округ Сарытерек, село Сарытерек, улица Парасат, 18. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Сарытерек по улице Бестерек N 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20/1, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, по улице Сарыозек N 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, по улице Кокозек N 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, по улице Парасат N 1, 2, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, по улице Токырауын N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, по улице Акшкол N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Жетимшокы избирательный участок N 662
Центр избирательного участка – сельский округ Сарытерек, аул Жетимшокы, улица Жетимшокы, 2. Жилой дом М. Галиханова.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Жетимшокы по улице Жетимшокы N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 и зимовки Каракула, Карашилик, Каратал, Кунгей, Ушшилик-1, Ушшилик-2, Коянгоз, Киши Аксай, Улкен Аксай, Кызылжал, Каракемер, Райымбек, Карашокы, Аксай, Узынбулак.
Актумсык избирательный участок N 663
Центр избирательного участка – сельский округ Сарытерек, аул Актумсык, улица Актумсык, 11/1. Жилой дом Б. Маженовой.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Актумсык по улице Актумсык N 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 12 и зимовки Самал, Узынбулак, Аксай, Алибек, Койкелди, Дастар, Койтас, Каракия, Байгозы, Карабауыр, Нартай.
Кенели избирательный участок N 664
Центр избирательного участка – сельский округ Сарытерек, аул Кенели, улица Кенели, 8. Жилой дом К. Калпебаева.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Кенелі ауылы бойынша Кенелі көшесіндегі N 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 үйлер және Шыңырау, Шүрекбай, Ақсайы, Ақшағыл, Ақшоқы, Қарашоқы, Қособа, Жұмағұл, Жанат, Айыртас, Қызыл, Талдыбұлақ, Бесқора, Қарағозы, Қоске, Майтас қыстақтары.
N 665 Алтын сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С. Сейфуллин көшесі, 21. Шашубай кентінің "Мектеп-Балабақша кешені" мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Ж. Ақбергенұлы көшесіндегі N 17, 35, 39, 41, 43, 49, 51 үйлер, Қараменде би көшесіндегі N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер, Шашубай көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30 үйлер, Ғарышкерлер көшесіндегі N 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 үйлер, Абай көшесіндегі N 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35 үйлер.
N 666 Шашубай сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж. Ақбергенұлы көшесі, 3. "Жеңіс" мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Ғарышкерлер көшесіндегі N 2 үй, С. Сейфуллин көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер, Жамбыл көшесіндегі N 1, 3, 5, 10, 11 үйлер, Ж. Ақбергенұлы көшесіндегі N 2 үй, Нарманбет көшесіндегі N 1, 2, 6 үйлер, Жағалау көшесіндегі N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102 үйлер.
N 667 Сарышаған сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесі, 20. Сарышаған кенті бойынша жалпы білім беретін орта мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Тәуелсіздік көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер, Шәкірбек көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер, 1-ықшамауданындағы N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, 2-ықшамауданындағы N 1, 2, 3, 4, 5 үйлер, 3-ықшамауданындағы N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі N 4, 5, 6 үйлер, Болашақ көшесіндегі N 2, 4, 6 үйлер, Мектеп қиылысы көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер.
N 668 Теміржол сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Кенели по улице Кенели N 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 и зимовки Шынырау, Шурекбай, Аксайы, Акшагыл, Акшокы, Карашокы, Кособа, Жумагул, Жанат, Айыртас, Кызыл, Талдыбулак, Бескора, Карагозы, Коске, Майтас.
Алтын избирательный участок N 665
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица С. Сейфуллина, 21. Государственное учреждение «Комплекс Школа-детский сад» поселка Шашубай.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Ж. Акбергенулы N 17, 35, 39, 41, 43, 49, 51, по улице Караменде би N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, по улице Шашубая N 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, по улице Гарышкерлер N 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, по улице Абая N 1, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 27, 35.
Шашубай избирательный участок N 666
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Ж. Акбергенулы, 3. Дом культуры "Женис".
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Гарышкерлер N 2, по улице С. Сейфуллина N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, по улице Жамбыла N 1, 3, 5, 10, 11, по улице Ж. Акбергенулы N 2, по улице Нарманбета N 1, 2, 6, по улице Жагалау N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 96, 98, 102.
Сарышаган избирательный участок N 667
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Мектеп, 20. Общеобразовательная средняя школа поселка Сарышаган.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Тауелсиздик N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, по улице Шакирбека N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, по 1-микрорайону N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по 2-микрорайону N 1, 2, 3, 4, 5, по 3-микрорайону N 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, по улице Байтерек N 4, 5, 6, по улице Болашак N 2, 4, 6, по улице Мектеп киылысы N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
Темиржол избирательный участок N 668
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 12. Дом культуры.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Мектеп көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі  N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер, Жастар қиылысы көшесіндегі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, Абай көшесіндегі N 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер, Энергетик көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер және Көктас, Весна, Новалы, Қаражынғыл теміржол бекеттері.
N 669 Тораңғалық сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тораңғалық селолық округі, Тораңғалық селосы, Абай көшесі, 2. Тораңғалық селосының жалпы білім беретін негізгі мектебі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тораңғалық селосы бойынша Жеңіске 30 жыл көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер, Спорт көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлер, Мектеп көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер, Абай көшесіндегі N 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер, Жастар көшесіндегі N 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлер, Астананың 10 жылдығы көшесіндегі N 5, 10, 11, 12 үйлер, Жағалау көшесіндегі N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25 үйлер, Жасыл желек көшесіндегі N 2, 4, 9, 11 үйлер, Тың игеру көшесіндегі N 4, 8 үйлер.
N 670 Ортадересін сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін селолық округі, Ортадересін селосы, О. Жәутіков көшесі, 20. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін селосы бойынша М. Ержанов көшесіндегі N 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1 үйлер, К. Байсейтова көшесіндегі N 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1 үйлер, Абай көшесіндегі N 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13 үйлер, О. Жәутіков көшесіндегі N 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23 үйлер, Сана би көшесіндегі N 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 үйлер және Қаработа, Тоқрау, Бектауата, Басдересін, 8-бригада, Серікбасы қыстақтары.
N 671 Ақжайдақ сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін селолық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 37. Вокзал залы.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжайдақ бекеті бойынша Достық көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі N 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 үйлер және Тікшоқы қыстағы.
N 672 Станция Ортадересін сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін селолық округі, Ортадересін бекеті, Ақорда көшесі, 1. Вокзал залы.

Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Мектеп N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, по улице Бейбитшилик N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, по улице Жастар киылысы N 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, по улице Абая N 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, по улице Энергетик N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и разъезды Коктас, Весна, Новалы, Каражынгыл.
Торангалык избирательный участок N 669
Центр избирательного участка – сельский округ Торангалык, село Торангалык, улица Абая, 2. Общеобразовательная основная школа села Торангалык.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Торангалык по улице Жениске 30 жыл N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, по улице Спорта N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, по улице Мектеп N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, по улице Абая N 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, по улице Жастар N 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, по улице Астананын 10 жылдыгы N 5, 10, 11, 12, по улице Жагалау N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, по улице Жасыл желек N 2, 4, 9, 11, по улице Тын игеру N 4, 8.
Ортадересин избирательный участок N 670
Центр избирательного участка – сельский округ Ортадересин, село Ортадересин, улица О. Жаутикова, 20. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Ортадересин по улице М. Ержанова N 1-1, 1-4, 3, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 8-1, 10, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12-1, 14-1, 14-2, 16-1, 22-1, по улице К. Байсейтовой N 2-1, 2-2, 3-2, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8, 10, 10-1, по улице Абая N 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 7, 7-1, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13, по улице О. Жаутикова N 1, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-4, 11-4, 12, 13-3, 15, 16, 17, 18, 21, 23, по улице Сана би N 1а, 2, 4а, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22 и зимовки Каработа, Токрау, Бектауата, Басдересин, 8-бригада, Серикбасы.
Акжайдак избирательный участок N 671
Центр избирательного участка – сельский округ Ортадересин, станция Акжайдак, улица Байтерек, 37. Зал вокзала.
Границы избирательного участка: Следующие дома в станции Акжайдак по улице Достык N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, по улице Байтерек N 4-2, 4-5, 4-8, 4-9, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5-9, 5-11, 5-12, 5-13, 5-15, 5-16, 7-9, 7-10, 7-12, 7-13, 7-14, 7-15, 7-16, 13-1, 36 и зимовка Тикшокы.
Станция Ортадересин избирательный участок N 672
Центр избирательного участка – сельский округ Ортадересин, станция Ортадересин, улица Акорда, 1. Зал вокзала.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін бекеті бойынша Ақорда көшесіндегі N 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7 үйлер.
N 673 Әскери бөлім Ортадересін сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін селолық округі, N 26441 Ортадересін әскери бөлімі. Мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: N 26441 Ортадересін әскери бөліміндегі N 1-4, 1-6, 1-7, 1-8, 1-10, 1-12, 1-14, 1-15, 1-17, 1-19, 1-20, 1-22, 1-23, 1-24, 2-1, 2-2, 2-7, 2-8, 2-9, 2-11, 2-16, 2-17, 2-18, 2-20, 2-21, 2-22, 2-23, 2-24 үйлер.
N 675 Жаңаорталық сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ селолық округі, Нарманбет селосы, Сана би көшесі, 4. "Салтанат" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нарманбет селосы бойынша Абай көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер, Жамбыл көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер, Қарабұлақ көшесіндегі N 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, К. Байсейтова көшесіндегі N 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2 үйлер, М. Ержанов көшесіндегі N 1, 2/1, 2/2, 3, 4 үйлер, С. Мұқанов көшесіндегі N 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2 үйлер, Сана би көшесіндегі N 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 үйлер және Дуанши, Думан, Түйеқора, Мектеп-1, Мектеп-2, Әрін, Бульдозер, Еңбек, Сарқытбай, Қарабұлақ, Иса, Рақым, Қасен, Иманбай, Құсайын, Тоқал, Стандарт, 8-Март, Қажы, Жәнке, Кіндікті, Разақ, Алшынбек, Омарбек, Заготскот қыстақтары.
N 676 Қарасу сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ селолық округі, Қарасу ауылы, О. Жәутіков көшесі, 1. С. Сейфуллин атындағы негізгі білім беретін мектеп.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қарасу ауылы бойынша Нарманбет көшесіндегі N 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер, О. Жәутіков көшесіндегі N 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер және Оспанқарын, Сарыөлең, Қапаш, Шалқар, Қажы, Ащықарын, Нарманбет, Алдаберлі, Саға, Тлеуберлі, Сүтбай, Түйебай, Қалыш, Шолақ, Молалысу қыстақтары.
N 677 Абай сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай селолық округі, Абай селосы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Следующие дома в станции Ортадересин по улице Акорда N 3-1, 3-5, 3-7, 3-8, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11, 4-13, 4-14, 4-15, 4-16, 5, 7.
Воинская часть Ортадересин избирательный участок N 673
Центр избирательного участка – сельский округ Ортадересин, воинская часть N 26441. Здание школы.
Границы избирательного участка: Следующие дома в воинской части N 26441 Ортадересин N 1-4, 1-6, 1-7, 1-8, 1-10, 1-12, 1-14, 1-15, 1-17, 1-19, 1-20, 1-22, 1-23, 1-24, 2-1, 2-2, 2-7, 2-8, 2-9, 2-11, 2-16, 2-17, 2-18, 2-20, 2-21, 2-22, 2-23, 2-24.
Жанаорталык избирательный участок N 675
Центр избирательного участка – сельский округ Карабулак, село Нарманбет, улица Сана би, 4. Клуб "Салтанат".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Нарманбет по улице Абая N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, по улице Жамбыла N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, по улице Карабулак N 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице К. Байсейтовой N 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, по улице М. Ержанова N 1, 2/1, 2/2, 3, 4, по улице С. Муканова N 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21а, 22/1, 22/2, по улице Сана би N 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2 и зимовки Дуанши, Думан, Туйекора, Мектеп-1, Мектеп-2, Арин, Бульдозер, Енбек, Саркытбай, Карабулак, Иса, Ракым, Касен, Иманбай, Кусайын, Токал, Стандарт, 8-Март, Кажы, Жанке, Киндикти, Разак, Алшынбек, Омарбек, Заготскот.
Карасу избирательный участок N 676
Центр избирательного участка – сельский округ Карабулак, аул Карасу, улица О. Жаутикова, 1. Основная школа имени С. Сейфуллина.
Границы избирательного участка: Следующие дома в ауле Карасу по улице Нарманбета N 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, по улице О. Жаутикова N 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и зимовки Оспанкарын, Сарыолен, Капаш, Шалкар, Кажы, Ащыкарын, Нарманбет, Алдаберли, Сага, Тлеуберли, Сутбай, Туйебай, Калыш, Шолак, Молалысу.
Абай избирательный участок N 677
Центр избирательного участка – сельский округ Абай, село Абай, улица Абая, 8. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Абай селосы бойынша М. Мәметова көшесіндегі N 1, 2, 3, 5 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі N 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер, Қ. Аманжолов көшесіндегі N 1, 3, 9, 10, 11, 12 үйлер, Қараменде би көшесіндегі N 1, 5, 6, 9, 11, 13 үйлер, М. Әуезов көшесіндегі N 1, 2, 3, 4 үйлер, Абай көшесіндегі N 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 үйлер және Акшкол, Қалқан, Қарқын, Ақатан, Қойбағар, Бақалшы, Бидайық, Көпелбай, Тасқын, Аққорда, Ортақора, Ошаған, Ақсай, Айдын, Ой-Жапекең, Ақферма қыстақтары.
N 679 Қусақ сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ селолық округі, Қошқар селосы, Мәдениет көшесі, 15. "Береке" Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қошқар селосы бойынша Береке көшесіндегі N 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Бірлік көшесіндегі N 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі N 1, 3, 7, 9 үйлер, Наурыз көшесіндегі N 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі N 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Жеңіс көшесіндегі N 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41 үйлер, Мәдениет көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер және Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенді, Қарағаш, Мыңбұлақ, Қарашоқы, Молақ, Ескі Молақ, Ортақора, Басқора, Байжасар, Талбасы, Бесшоқы, Сарман, Қарашілік, Екпін, Сейтімхан, Өміржан, Бала Қошқар, Керегетас қыстақтары.
N 680 Айыртас сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Айыртас селолық округі, Айыртас селосы, Орталық көшесі, 7. Айыртас селолық Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Айыртас селосы бойынша Ардагер көшесіндегі N 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1 үйлер, Наурыз көшесіндегі N 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1 үйлер, Достық көшесіндегі N 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1 үйлер, Орталық көшесіндегі N 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1 үйлер, Жазық көшесіндегі N 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2 үйлер, Қобыланды көшесіндегі N 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 үйлер және Сәдуақас, Тазқызыл, Ойран, Бесбұлақ, Әзімбай, Туайт, Маубас, Аққора, Қызылтас қыстақтары.
N 681 Тасарал сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал селолық округі, Тасарал селосы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тасарал селосы бойынша Жастар көшесіндегі N 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13 үйлер, Орталық көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2 үйлер, Жағалау көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16 үйлер, Ағыбай батыр көшесіндегі N 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер.
N 777 Байсейтова сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай селосы, С. Ибраев көшесі, 1. К. Байсейтова атындағы орта мектеп.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Абай по улице М. Маметовой N 1, 2, 3, 5, по улице Бейбитшилик N 2, 3, 4, 5, 6, 7, по улице К. Аманжолова N 1, 3, 9, 10, 11, 12, по улице Караменде би N 1, 5, 6, 9, 11, 13, М. Ауезова N 1, 2, 3, 4, по улице Абая N 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 и зимовки Акшкол, Калкан, Каркын, Акатан, Койбагар, Бакалшы, Бидайык, Копелбай, Таскын, Аккорда, Ортакора, Ошаган, Аксай, Айдын, Ой-Жапекен, Акферма.
Кусак избирательный участок N 679
Центр избирательного участка – сельский округ Кусак, село Кошкар, улица Мадениет, 15. Клуб "Береке".
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Кошкар по улице Береке N 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Бирлик N 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Сарыарка N 1, 3, 7, 9, по улице Наурыз N 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, по улице Жастар N 4, 7, 9, 10, 15, 16, 18, по улице Бейбитшилик N 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, по улице Женис N 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41, по улице Мадениет N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 и зимовки Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенди, Карагаш, Мынбулак, Карашокы, Молак, Ески Молак, Ортакора, Баскора, Байжасар, Талбасы, Бесшокы, Сарман, карашилик, Екпин, Сейтимхан, Омиржан, Бала Кошкар, Керегетас.
Айыртас избирательный участок N 680
Центр избирательного участка – сельский округ Айыртас, село Айыртас, улица Орталык, 7. Клуб села Айыртас.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Айыртас по улице Ардагер N 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 7-1, 8-3, 8-4, 10-1, по улице Наурыз N 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 7-4, 8-1, 10-2, 11-1, 12-1, по улице Достык N 1-2, 1-3, 2-1, 3-2, 3-4, 7-1, 9-2, 10-1, 11-1, 11-2, 12-2, 14-1, 16-1, по улице Орталык N 7-1, 9-4, 11-1, 12-1, 12-2, 13-1, 16-1, 16-2, 18-1, 21-1, по улице Жазык N 1-1, 3-1, 3-2, 7-3, 10-1, 11-1, 13-2, 14-1, 16-2, по улице Кобыланды N 1-1, 2-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8-1, 9-1, 9-2, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 14-1, 15-2, 17-2, 30-2 и зимовки Садуакас, Тазкызыл, Ойран, Бесбулак, Азимбай, Туайт, Маубас, Аккора, Қызылтас.
Тасарал избирательный участок N 681
Центр избирательного участка – сельский округ Тасарал, село Тасарал, улица Агыбай батыра, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Тасарал по улице Жастар N 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, по улице Орталык N 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20/1, 20/2, по улице Жагалау N 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, по улице Агыбай батыра N 1, 2/1, 2/2, 6/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Байсейтова избирательный участок N 777
Центр избирательного участка - село Актогай, улица С. Ибраева, 1. Средняя школа имени К. Байсейтовой.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай селосы бойынша Жидебай көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 үйлер және Кенішбай көшесіндегі N 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35 үйлер.
N 778 Шашубай-1 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Б. Ихамбаев көшесі, 14. "Электросеть" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кенті бойынша Б. Ихамбаев көшесіндегі N 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70 үйлер, Ж. Ақбергенұлы көшесіндегі N 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121 үйлер, Алтын мөлтек ауданындағы N 1, 2, 3 үйлер.
N 798 Жағалау сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 16. Қонақ үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кенті бойынша Балқаш көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер, Достық көшесіндегі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер, Ынтымақ көшесіндегі N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер, Теміржол көшесіндегі N 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер.

Границы избирательного участка: Следующие дома в селе Актогай по улице Жидебая N 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 47, 48 и Кенишбая N 4, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 26, 28, 32, 33, 35.
Шашубай-1 избирательный участок N 778
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Б. Ихамбаева, 14. Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Электросеть".
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Шашубай по улице Б. Ихамбаева N 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14/1, 17, 18, 19, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 56, 60, 64, 66, 70, по улице Ж. Акбергенулы N 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121, по микрорайону Алтын N 1, 2, 3.
Жагалау избирательный участок N 798
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 16. Гостиница.
Границы избирательного участка: Следующие дома в поселке Сарышаган по улице Балхаш N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, по улице Достык N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, Ынтымак N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, по улице Темиржол N 2, 4, 8, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.