Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 желтоқсандағы 39 сессиясының N 368 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 8-10-139 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) санында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурызындағы 31 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 293 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 сәуірдегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 16 (7281) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 маусымындағы 32 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 306 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 маусымында "Тоқырауын тынысы" газетінің N 26 (7291) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы 34 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 330 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-134 болып тіркелген, 2011 жылғы 02 қыркүйекте "Тоқырауын тынысы" газетінің N 36 (7301) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы 36 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 349 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-135 болып тіркелген, 2011 жылғы 04 қарашадағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 45 (7309) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы 38 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 359 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-136 болып тіркелген, 2011 жылғы 02 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 49 (7313) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 39 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2011 года N 368. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 9 декабря 2011 года N 8-10-139. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-128, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266)), в которое внесены изменения решением 31 сессии Актогайского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 293 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-132, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 апреля 2011 года N 16 (7281)), решением 32 сессии Актогайского районного маслихата от 09 июня 2011 года N 306 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-133, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 24 июня 2011 года N 26 (7291)), решением 34 сессии Актогайского районного маслихата от 10 августа 2011 года N 330 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-134, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 02 сентября 2011 года N 36 (7301)), решением 36 сессии Актогайского районного маслихата от 14 октября 2011 года N 349 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-135, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 04 ноября 2011 года N 45 (7309)), решением 38 сессии Актогайского районного маслихата от 10 ноября 2011 года N 359 "О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 273 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-136, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 02 декабря 2011 года N 49 (7313)), следующие изменения: