Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 34 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде N 8-11-113 тіркелді. 2012 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 34 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-110 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2011 жылғы 12 наурыздағы N 10 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4737551" деген сандары "4800970" деген сандарына ауыстырылсын;
"3857467" деген сандары "3920886" деген сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4773376" деген сандары "4953104" деген сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"24579" деген сандары "245045" деген сандарына ауыстырылсын;
"26706" деген сандары "247172" деген сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"60404" деген сандары "397179" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"60404" деген сандары "397179" деген сандарына ауыстырылсын;
"26706" деген сандары "247172" деген сандарына ауыстырылсын;
"2127" деген сандары "2129" деген сандарына ауыстырылсын;
"35825" деген сандары "152136" деген сандарына ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:
"17602" деген сандары "17601" деген сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Аманжолов
Мәслихат хатшысы
А. Жүніспеков
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
38 сессиясының N 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 5 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 5 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 38 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2011 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 14 апреля 2011 года N 8-11-113. Срок действия решения до 1 января 2012 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 5 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-110, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 10 от 12 марта 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4737551" заменить цифрами "4800970";
цифры "3857467" заменить цифрами "3920886";
в подпункте 2):
цифры "4773376" заменить цифрами "4953104";
в подпункте 3):
цифры "24579" заменить цифрами "245045";
цифры "26706" заменить цифрами "247172";
в подпункте 5):
цифры "60404" заменить цифрами "397179";
в подпункте 6):
цифры "60404" заменить цифрами "397179";
цифры "26706" заменить цифрами "247172";
цифры "2127" заменить цифрами "2129";
цифры "35825" заменить цифрами "152136";
2) в пункте 5:
цифры "17602" заменить цифрами "17601";
3) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Б. Аманжолов
Секретарь маслихата
А. Джунуспеков
Приложение 1
к решению 38 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 29 марта 2011 года N 4
Приложение 1
к решению 34 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 5
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы