2011 жылға бостандықтан айыру жерлерінен босатылған тұлғаларға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 маусымдағы N 16/02 қаулысы. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 шілдеде N 8-11-119 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес жұмысқа орналастыруға мұқтаж бостандықтан айыру жерлерінен босатылған тұлғаларды жұмысқа қабылдау және жұмыспен қамтуға ықпал жасау мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға бостандықтан айыру жерлерінен босатылған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квотасы белгіленсін.
2. "Бұқар жырау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемеге жұмыс орындарына берілген квотаға, бостандықтан айыру жерлерінен босатылған тұлғалардың жұмысқа орналасуына ықпал жасасын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2011 год
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23 июня 2011 года N 16/02. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 19 июля 2011 года N 8-11-119
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости и приему на работу лиц, освобожденных из мест лишения свободы, нуждающихся в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2011 год в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Бухар-Жырауский районный отдел занятости и социальных программ" оказать содействие в трудоустройстве лиц, освобожденных из мест лишения свободы на квотированные рабочие места.
3. Настоящее постановление вводится в действие cо дня официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов