Депутатқа кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 35/04 қаулысы. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 8-11-126 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 22/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 15.05.2019 № 22/01 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарының негізінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар белгілеу мақсатында Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаттарының кезектен тыс сайлауын өткізу және Қазақстан Республикасының мәслихаттар депутаттарының кезекті сайлауын өткізу мерзіміне депутатқа кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Бұқар жырау ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ш. Мамалинов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 35/04 қаулысына
1 қосымша
Депутатқа кандидаттардың сайлаушыларымен кездесуге арналған үй-жайлар

О предоставлении помещений для встреч кандидатов в депутаты с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 декабря 2011 года N 35/04. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 21 декабря 2011 года N 8-11-126. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 22/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15.05.2019 № 22/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
На основании пунктов 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях предоставления помещений кандидатам в депутаты для встреч с избирателями, и определения мест для размещения агитационных печатных материалов акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты на договорной основе помещения для встреч с избирателями на период проведения внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и очередных выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан согласно приложения 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по Бухар-Жыраускому району согласно приложения 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района
Ш. Мамалинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 5 декабря 2011 года N 35/04
Помещения для встреч кандидатов в депутаты с избирателями