Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXXII сессиясының 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 32/277 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 ақпанда N 8-12-104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және аудан әкімдігінің 2011 жылғы 12 қаңтардағы N 1.02-1/18 ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде нормативтік құқықтық актінің тіркелген нөмірі N 8-12-99, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2602445" сандары "2643586" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 15899" сандары "алу 57070" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "15899" сандары "57070" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "41171" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1456791719 қосымшалары осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық Мәслихаттың кезектен тыс
XXXII-ші сессиясының төрағасы              Ө. Кенжетаев
Аудандық Мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                З. Сердалинов
2011 жылғы 19 қаңтар
Жаңаарқа аудандық Мәслихатының
2011 жылғы 19 қаңтардағы
XXXII сессиясының N 32/277 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 19 января 2011 года N 32/277. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 7 февраля 2011 года N 8-12-104. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и предложений районного акимата от 12 января 2011 года N 1.02-1/18, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2602445" заменить цифрами "2643586";
в подпункте 5):
цифры "минус 15899" заменить цифрами "минус 57070";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "15899" заменить цифрами "57070";
в четвертом абзаце цифра "0" заменить цифрами "41171".
2. Приложение 1, 4, 5, 6, 7, 9, 17, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567,  8 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXII-ой внеочередной
сессии районного Маслихата                 О. Кенжетаев
Секретарь районного Маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  З. Сердалинов
19 января 2011 года
Приложение 1
к решению ХХХІI сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 19 января 2011 года N 32/277
Приложение 1
к решению ХХХІ сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы