Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 34/293 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде N 8-12-105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде нормативтік құқықтық актінің тіркелген нөмірі N 8-12-99, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы XXXII сессиясының N 32/277 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде нормативтік құқықтық актінің тіркелген нөмірі N 8-12-104, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 8 (9433) санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "2602445" сандары "2797886" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2017531" сандары "2212972" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2643586" сандары "2838168" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "15899" сандары "125072" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "17804" сандары "126977" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 57070" сандары "алу 165354" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "57070" сандары "165354" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "17804" сандары "126977" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1905" сандары "1935" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2011 года N 34/293. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 15 апреля 2011 года N 8-12-105. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)), в решение XXXII сессии районного маслихата от 19 января 2011 года N 32/277 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-104, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 февраля 2011 года N 8 (9433)) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры " 2602445" заменить цифрами "2797886";
в пятом абзаце цифры "2017531" заменить цифрами "2212972";
в подпункте 2):
цифры"2643586" заменить цифрами "2838168";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "15899" заменить цифрами "125072";
во втором абзаце цифры "17804" заменить цифрами "126977";
в подпункте 5):
цифры "минус 57070" заменить цифрами "минус 165354";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "57070" заменить цифрами "165354";
во втором абзаце цифры "17804" заменить цифрами "126977";
в третьем абзаце цифры "1905" заменить цифрами "1935";

төртінші абзацтағы "41171" саны "40312" сандарына ауыстырылсын.
2) 2 тармақтағы:
"441253" сандары "636694" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "329155" сандары "509620" сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 180465 мың теңге.";
4) 4 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "112098" сандары "127074" сандарына ауыстырылсын;
бесінші, алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
сегізінші абзацтағы "25641" сандары "33662" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "5739" сандары "5763" сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 6406 мың теңге;
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге 1350 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 10696 мың теңге.";
5) 5 тармақтағы:
"17804" сандары "17147" сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"республикалық бюджет есебінен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға 109830 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық Мәслихаттың кезекті
XXXIV-ші сессиясының төрағасы              Ө. Кенжетаев
Аудандық Мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                З. Сердалинов
2011 жылғы 29 наурыз
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
XXXIV сессиясының N 34/293 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

в четвертом абзаце цифры "41171" заменить цифрами "40312";
2) в пункте 2:
цифры "441253" заменить цифрами "636694";
3) в пункте 3:
в первом абзаце цифры "329155" заменить цифрами "509620";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие инженерно коммуникационной инфраструктуры в рамках
программы занятости 2020 180465 тысячи тенге.";
4) в пункте 4:
в первом абзаце цифры "112098" заменить цифрами "127074";
пятый, шестой абзацы исключить;
в восьмом абзаце цифры "25641" заменить цифрами "33662";
в девятом абзаце цифры "5739" заменить цифрами "5763";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на создание центров занятости 6406 тысячи тенге;
на реализацию государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Казахстан" на 2011-2015 годы 1350 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 10696 тысячи тенге.";
5) в пункте 5:
цифры "17804" заменить цифрами "17147";
дополнить абзацем следующего содержания:
"в рамках программы занятости 2020 из республиканского бюджета бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов на строительство и (или) приобретение жилья 109830 тысячи тенге.".
2. Приложение 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIV-ой очередной
сессии районного Маслихата                 О. Кенжетаев
Секретарь районного Маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  З. Сердалинов
29 марта 2011 года
Приложение 1
к решению ХХХІV сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 29 марта 2011 года N 34/293
Приложение 1
к решению ХХХІ сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы