Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы N 39/342 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда N 8-12-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/258 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-99 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы XXXII сессиясының N 32/277 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-104 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 8 (9433) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы XXXIV сессиясының N 34/293 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының  2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-105 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 18 (9443) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы XXXVI сессиясының N 36/319 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-112 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 37 (9462) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшадағы:

О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXIX сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2011 года N 39/342. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 28 октября 2011 года N 8-12-114. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)), внесены изменения и дополнения решением XXXII сессии Жанааркинского районного маслихата от 19 января 2011 года N 32/277 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-104, опубликовано в газете "Жаңаарка" от 10 февраля 2011 года N 8 (9433)), решением XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 34/293 "О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-105, опубликовано в газете "Жаңаарка" от 23 апреля 2011 года N 18 (9443)), решением XXXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 12 августа 2011 года N 36/319 "О внесении изменений и дополнения в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-112, опубликовано в газете "Жаңаарка" от 3 сентября 2011 года N 37 (9462)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

бірінші абзацтағы "2898909" сандары "2896636" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2283995" сандары "2281722" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3169021" сандары "3166748" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
алтыншы абзацтағы "249465" сандары "247192" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXIX сессиясының төрағасы                 Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
10 қазан 2011 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қазандағы
XXXIX сессиясының N 39/342 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

в первом абзаце цифры "2898909" заменить цифрами "2896636";
в пятом абзаце цифры "2283995" заменить цифрами "2281722";
в подпункте 2):
цифры "3169021" заменить цифрами "3166748";
2) в пункте 3:
в шестом абзаце цифры "249465" заменить цифрами "247192";
3) приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIX внеочередной
сессии районного маслихата                 Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
10 октября 2011 года
Приложение 1
к решению XXXIX сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 10 октября 2011 года N 39/342
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы