Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына, облыс және аудан мәслихаттары депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 24 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда N 8-13-96 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы N 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 28 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына, облыс және аудан мәслихаттары депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізбесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына, облыс және аудан мәслихаттары депутаттарына кандидаттар үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2008 жылдың 4 қыркүйектегі "Шарттық негізде кездесуге үй жай беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" N 231 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-13-51 болып тіркелген, 2008 жылдың 20 қыркүйегінде N 75-76 аудандық "Қарқаралы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Қ. Нүркеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі
С.Ж. Аймақов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
N 24 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына, облыс және аудан мәслихаттар депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізбесі
N
Елді–мекен атауы
Сайлаушылармен кездесуге берілетін үй–жайлар
1.
Қарқаралы қаласы
N 5 кәсіптік лицей
2.
Қарағайлы кенті
N 17 орта мектеп
3.
Егіндібұлақ ауылы
N 5 орта мектеп
4.
Айнабұлақ ауылы
клуб
5.
Мыржық ауылы
N 48 бастауыш мектеп
6.
Ақжол ауылы
клуб
7.
Жаңанегіз ауылы
N 47 бастауыш мектеп
8.
Талды ауылы
клуб
9.
Ақбай – Қызылбай ауылы
N 24 негізгі мектеп
10.
Белдеутас ауылы
N 52 бастауыш мектеп
11.
Аққора ауылы
N 25 негізгі мектеп
12.
Сарыобалы ауылы
клуб
13.
Ақтасты ауылы
клуб
14.
Қызылшілік ауылы
N 41 негізгі мектеп
15.
Қарабұлақ ауылы
клуб
16.
Айнабұлақ ауылы
N 38 негізгі мектеп
17.
Бақты ауылы
клуб
18.
Абыз ауылы
N 27 негізгі мектеп
19.
Бесоба ауылы
клуб
20.
Қызылту ауылы
клуб
21.
Жаңатоған ауылы
клуб
22.
Ежебай ауылы
N 56 бастауыш мектеп
23.
Жарлы ауылы
клуб
24.
Аппаз ауылы
клуб
25.
Милыбұлақ ауылы
N 53 бастауыш мектеп
26.
Қаракөл ауылы
клуб
27.
Көктас ауылы
клуб
28.
Жаңажол ауылы
N 11 негізгі мектеп
29.
Бүркітті ауылы
клуб
30.
Борлыбұлақ ауылы
N 42 негізгі мектеп
31.
Талды станциясы
кітапхана
32.
Қоянды ауылы
клуб
33.
Айрық ауылы
клуб
34.
Едірей ауылы
N 40 бастауыш мектеп ғимараты
35.
Өсібай ауылы
N 29 орта мектеп
36.
Бастал ауылы
N 51 бастауыш мектеп
37.
Тегісшілдік ауылы
клуб
38.
Жарлы ауылы
N 9 орта мектеп
39.
Қарынши ауылы
N 7 негізгі мектеп
40.
Татан ауылы
клуб
41.
Қарағаш ауылы
N 28 негізгі мектеп
42.
Томар ауылы
N 22 орта мектеп
43.
Матақ ауылы
клуб
44.
Ынталы ауылы
клуб
45.
Теректі ауылы
N 30 орта мектеп
46.
Шөптікөл ауылы
N 39 негізгі мектеп
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2011 жылдың 21 ақпандағы
N 24 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына, облыс және аудан мәслихаттары депутаттарына кандидаттар үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
N
Елді – мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1.
Қарқаралы қаласы
Н. Нұрмақов және Т. Әубәкіров көшелерінің қиылысында
2.
Қарағайлы кенті

Об определении помещений для встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области и района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21 февраля 2011 года N 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 25 февраля 2011 года N 8-13-96. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 2 февраля 2016 года N 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 02.02.2016 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области и района на договорной основе согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области и района согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 4 сентября 2008 года N 231 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч на договорной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-51, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 20 сентября 2008 года N 75-76).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района Нуркенову С.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
Аймаков С.Ж.
Приложение 1
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 21 февраля 2011 года N 24
Перечень
помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области и района на договорной основе
N
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1.
город Каркаралинск
профессиональный лицей N 5
2.
поселок Карагайлы
средняя школа N 17
3.
село Егиндыбулак
средняя школа N 5
4.
село Айнабулак
клуб
5.
село Мыржык
начальная школа N 48
6.
село Акжол
клуб
7.
село Жананегиз
начальная школа N 47
8.
село Талды
клуб
9.
село Акбай – Кызылбай
основная школа N 24
10.
село Белдеутас
начальная школа N 52
11.
село Аккора
основная школа N 25
12.
село Сарыобалы
клуб
13.
село Актасты
клуб
14.
село Кызылшилик
основная школа N 41
15.
село Карабулак
клуб
16.
село Айнабулак
основная школа N 38
17.
село Бахты
клуб
18.
село Абыз
основная школа N 27
19.
село Бесоба
клуб
20.
село Кызылту
клуб
21.
село Жанатоган
клуб
22.
село Ежебай
начальная школа N 56
23.
село Жарлы
клуб
24.
село Аппаз
клуб
25.
село Милыбулак
начальная школа N 53
26.
село Караколь
клуб
27.
село Коктас
клуб
28.
село Жанажол
основная школа N 11
29.
село Буркутты
клуб
30.
село Борлыбулак
основная школа N 42
31.
станция Талды
библиотека
32.
село Коянды
клуб
33.
село Айрык
клуб
34.
село Едирей
здание начальной школы N 40
35.
село Осибай
средняя школа N 29
36.
село Бастал
начальная школа N 51
37.
село Тегисшилдик
клуб
38.
село Жарлы
средняя школа N 9
39.
село Карынши
основная школа N 7
40.
село Татан
клуб
41.
село Карагаш
основная школа N 28
42.
село Томар
средняя школа N 22
43.
село Матак
клуб
44.
село Инталы
клуб
45.
село Теректы
средняя школа N 30
46.
село Шоптиколь
основная школа N 39
Приложение 2
к постановлению акимата
от 21 февраля 2011 года N 24
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области и района на договорной основе
N
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
город Каркаралинск
На пересечении улиц Н. Нурмакова и Т. Аубакирова
2.
поселок Карагайлы