Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XXXVII сессиясының 2011 жылғы 12 тамыздағы N 37/364 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 тамызда N 8-13-103 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-92 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 103-104 (10915) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32/320 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-97 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 16 сәуірдегі N 29-30 (10945) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 маусымдағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 36/358 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-101 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 55-56 (10971) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"3506353" сандары "3505636" сандарына ауыстырылсын;
"3107677" сандары "3106960" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3544783" сандары "3544066" сандарына ауыстырылсын;
2) 14-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"14-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында, ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға 237 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXVII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 12 августа 2011 года N 37/364. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 27 августа 2011 года N 8-13-103. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-92, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 декабря 2010 года N 103-104 (10915), в которое внесены изменения и дополнения решением Каркаралинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 32/320 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-97, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 апреля 2011 года N 29-30 (10945), решением Каркаралинского районного маслихата от 29 июня 2011 года N 36/358 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/276 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-101, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 июля 2011 года N 55-56 (10971), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3506353" заменить цифрами "3505636";
цифры "3107677" заменить цифрами "3106960";
в подпункте 2):
цифры "3544783" заменить цифрами "3544066";
2) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 237 тысяч тенге на организацию внутрирайонных общественных пассажирских перевозок.";

189233
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
46889
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
66000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
30000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
46344
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45046
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
45046
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
95000
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
95000
Бюджеттік кредиттер

189233
На развитие систем водоснабжения
46889
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
66000
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30000
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
46344
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45046
Развитие теплоэнергетической системы
45046
Отдел финансов района (города областного значения)
95000
На развитие коммунального хозяйства
95000
Бюджетные кредиты